Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja iPlus dla Studenta

Promocja iPlus dla Studenta

LuiN 22 Października 2009 13:36

0 0

iPlus dla Studenta to oferta dedykowana studentom uczelni wyższych oraz nauczycielom. W promocji dostępny jest modem USB ZTE MF100 za 69 zł, a przez cały okres trwania 18-miesięcznego kontraktu do wykorzystania jest 2 GB miesięcznego transferu za 39 zł miesięcznie.

Dodatkowy benefit stanowi dwuletnia licencja na jeden z najlepszych na rynku pakietów antywirusowych Kaspersky Internet Security 2010 za 1,22 zł. Modem iPlus USB ZTE MF100 ma gniazdo na kartę pamięci microSDHC, instaluje sterowniki bez płyty CD i oferuje łączność HSDPA o maksymalnej prędkości 3,6 Mb/s.




Do zakupu oferty wystarczy jedynie ważna legitymacja studencka lub nauczycielska oraz dowód osobisty.

W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99% populacji Polski. Z technologii transmisji danych HSDPA mogą korzystać mieszkańcy ponad 1800 miejscowości na terenach gmin zamieszkanych przez ponad 60% ludności Polski.

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~stz  2009-10-22 13:57:00  host: 77-253-123-228.adsl.inetia.pl

    Wg mnie to za mało limitu transferu. Za 39 zł powinno być 4 GB i wtedy bym się skusił. Mam teraz Play za 45 zł z limitem 5GB i ledwie mi starcza.

  • 0

    2.  2009-10-22 14:20:10

    Bardzo fajna oferta. Szkoda ze tylko dla studentów. A może wystarczy tylko znalezc osobę z ważna legitką studencką i wziąć na jego aktywację?

  • 0

    3. ~  2009-10-22 15:02:30  host: v08-12.opera-mini.net

    @1: Faktycznie ceny są nieco wyższe niż w Playu, a limity nawet sporo niższe. Jednak Plus zasięg ma praktycznie wszędzie, a i jakość internetu znacznie lepszą - mniej zapchana sieć, gestsza, co przekłada się na większą szybkość, dla studentów chyba jest 3,6 Mbit, a poza tym 7,2 podczas gdy w Play 1 Mbit albo 512 kbit w wersji dla studentów. No i jest HSUPA. Używam netu obydwu operatorów (playa, bo jest tańszy i plusa, bo nie wszędzie jest play) i naprawdę różnica jest znaczną, powiedziałbym nawet, że warto do Plusa dopłacić.

  • 0

    4. ~lee  2009-10-22 16:17:22  host: r04-03.opera-mini.net

    1: niestety ale nawet 5 GB na miesiąc to mało :(

  • 0

    5. ~wans  2009-10-22 16:44:12  host: 188.33.212.42

    jak dla mnie oferta bardzo dobra jak na Plus'a, cenowo do Play brakuje niewiele za to jakościowo jak wiadomo zdecydowanie przebija

  • 0

    6. ~  2009-10-22 16:51:38  host: 093105201245.skierniewice.vectranet.pl

    ja naszczęście już wypowiedziałem umowę w playu bo urlop mnie rozbroił. Najpierw za granicą zadzwoniłem z prośbą o włączenie roamingu w playonline to pani powiedziała że szybciej będzie jak włącze przez internet (którego nie mam bo roaming nie działał) :))) POźniej w szklarskiej porębie nie mogłem odebrać nawet poczty mimo że zasięg trzy kreski. Po włożeniu karty Plusa do modemu i zalogowaniu się w EDGE śmigało jak marzenie a ja cieszyłem się jak dziecko z gorszej technologii:)) Play wygrywa tylko we freshu reszta to amatorszczyzna od obsługi po jakość i zasięg...

  • 0

    7. ~  2009-10-22 17:46:21  host: v03-03.opera-mini.net

    @6 kolego, nie generalizujmy. U mnie w centrum 230 tysięcznego miasta Sosnowiec, jest kłopot z zasięgiem plusa w gsm. A Play na 3g śmiga że aż miło. :)

  • 0

    8.  2009-10-22 20:09:16

    Plus skasowal by Playa gdyby odwazyl sie wprowadzic limit 5GB za 50zl. Ta oferta jest ciekawa ale to w zasadzie ubozsza wersja tego co juz inni oferuja. W dodtku z ograniczeniem do grupy studentow. Majac zasieg Play wole jednak wybrac oferte dla obonentow za 45 zl 10GB. Faktem jest ze w miejscu gdzie mieszkam iPlus smiga wspaniale wiec tutaj duzy + dla plusa :)

  • 0

    9. ~stz  2009-10-22 23:05:25  host: 188.33.67.41

    www.fazafm.com masz rację. Play by nawet nie podskoczył jakby Plus dał 6GB za 50 zł. W momencie jak brałem internet to najpierw zgłosiłem się do Plusa i zaoferowano mi za 49 zł 1,5GB. Nie było żadnym argumentem fak, że mam abonament w Plusie od 11 lat. Ja chciałem, żeby za 49 zł dołożyli mi limitu. Niestety... Poszedłem więc do Play-a, który w moim mieście ma dobry zasięg. Dostałem za 45 zł 5GB i umowę na 12 miesięcy. Play lepiej szanuje swoich klientów, bo daje im 2 razy większy limit tj. za 45 zł aż 10GB

  • 0

    10.  2009-10-22 23:14:54

    Pamiętajcie że jest możliwe połączenie tej promocji z "Razem lepiej" czyli dodatkowe 0,5GB na telefon abonamentowy właścicela iPlusa :) poza tym Kaspersky IS za 1 PLN :) Czy Play daje coś podobnego?

  • 0

    11. ~  2009-10-22 23:17:38  host: apn-77-113-230-212.dynamic.gprs.plus.pl

    @7 sorry ale chyba mieszkasz w piwnicy w centrum Sosnowca. Ja również mieszkam w centrum Sosnowca i nie mam żadnego problemu ze złapaniem HSDPA w Plusie.

Dodaj swoją opinię