Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja Internetu 10 Mb/s w UPC

Promocja Internetu 10 Mb/s w UPC

Ringu 6 Grudnia 2010 15:47

0 0

Z okazji 10. rocznicy istnienia usługi dostępu do Internetu w UPC, operator przygotował promocję obniżającą koszty abonamentu.

Promocja jest dostępna w dwóch wariantach:

WARIANT I
Przy zakupie pakietu usług telewizja + Internet klient otrzymuje:
55 zł rabatu na abonament usługi internetowej Fiber Power 10 Mb/s przez 12 miesięcy, a następnie 50% rabatu na tą usługę przez kolejne 12 miesięcy.
15 zł rabatu na abonament usługi Pakiet Max z nagrywarką przez 24 miesiące

Miesięczne opłaty za usługi w wariancie Internet + telewizja:
Miesiące Internet TV Suma
1-12 10 zł 80 zł 90 zł
13-24 32,50 zł 80 zł 112,50 zł


WARIANT II
Przy zakupie pakietu usług telewizja + Internet + telefon klient otrzymuje:
55 zł rabatu na abonament usługi internetowej Fiber Power 10 Mb/s przez 12 miesięcy, a następnie 100% rabatu na tą usługę przez kolejne 12 miesięcy.
15 zł rabatu na abonament usługi Pakiet Max z nagrywarką przez 24 miesiące.
30 zł rabatu na usługę Rozmowy po godzinach lub Minuty do wszystkich przez 12 miesięcy.




Miesięczne opłaty za usługi w wariancie Internet + telewizja + telefon:
Miesiące Internet TV Telefon Suma
1-12 10 zł 80 zł 40 zł 130 zł
13-24 0 zł 80 zł 70 zł 150 zł


Z oferty mogą skorzystać także obecni klienci UPC, którzy posiadają 1 usługę spośród usług: telewizja, Internet, telefon, z wyłączeniem abonentów posiadających dekoder HD z nagrywarką.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 207 kB).

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~r  2010-12-06 16:45:27  host: user-188-33-167-96.play-internet.pl

    a internet to taki tani żeby nie można było odliczyć od dochodu? A może sam internet by mi sprzedali po tej cenie? No dobra, te 32,50 za 10 Mbit/s mogę płacić ;-)

  • 0

    4. ~gizz  2010-12-06 16:48:58  host: user-46-113-4-68.play-internet.pl

    To i tak macie super i nie narzekajcie, ja mieszkam w sporym mieście i neostrada (zasięg) kończy się ulicę wcześniej :) pozostaje mi tylko mobilny play z limitem porażka

  • -1

    6. ~MaRiO  2010-12-06 17:08:39  host: static-68-219.is.net.pl

    ja tam mam 100mb/s za 50 zł i nie narzekam :P a pakiet internet, kablowka i tel. to koszt tylko 90 zł :)) dobrze jest mieszkac w tarnowie gdzie chyba jest najwieksza konkurencja w polsce :)) pozdro :))

  • 0

    7. ~MaRiO  2010-12-06 17:10:48  host: static-68-219.is.net.pl

    dodam tylko maly szczegol ze ostanio kupila nas (tarnowskiego providera iS) multimedia ale na razie nic sie nie zmienilo i ma tak (podobno - mam nadzieje) pozostac :))

  • 0

    8. ~Adaś  2010-12-06 17:44:18  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Co z tego że net tani jak UPC nadrabia sobie TV;) internet 10zł a tv 80zł suma 90zł. Taka sobie promocja.

  • 0

    9. ~  2010-12-06 17:57:42  host: 77-255-87-193.adsl.inetia.pl

    1. Fafral - żartujesz? Ja jestem w zasięgu UPC od dekady a mimo to miałem najpierw neo a obecnie netia bo UPC jest droższe, wolniejsze, degradowane pakiety i awaryjne.

  • 0

    10.  2010-12-06 18:23:17

    UPC chyba dało tą promocję ze względu na to że przejęli ASTER :-) Nie korzystam z UPC a sieć posiada 10mbps = 61zł, 20mbps = 69zł, 30mbps = 80zł

  • 0

    11. ~handlowiec upc  2010-12-06 18:58:16  host: 178-36-10-219.adsl.inetia.pl

    Teraz będą do mnie dzwonić potencjalni klienci którzy chcą 10 Mbps za 10 zł/mc... oczywiście bez TV

  • 0

    12. ~  2010-12-06 19:15:56  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    Ciekawy jestem co mi zaproponują przy przedłużaniu umowy. Obecnie mam 5Mbps +tv analog za 59pln. Na obniżkę nie liczę, pewnie prędkość

  • 0

    13. ~Nick  2010-12-06 20:00:02  host: hosted.by.ioflood.com

    Szału nie ma niestety. Kilka miesięcy temu przedłużałem umowę z UPC, za ok. 180zł miałem dostać internet i tv pakiet max - zaznaczam klientem byłem od 5 lat. Po kilku telefonach o przedstawienie "normalnej" oferty, sprawę olałem ciepłym moczem, zrezygnowałem z ich usług i jako nowy użytkownik dostałem pakiet TV MAX z nagrywarką HD oraz internet 25MB/s za 135zł z umową na 2 lata. Tak więc te 112,50 zł wygląda biedne, szczególnie że internet dużo wolniejszy a Pakiet Max z nagrywarką zapewne bez HD.

  • 0

    14. ~  2010-12-06 20:01:02  host: z09-03.opera-mini.net

    80? to chyba TV cyfrowa, bo zwykla jest za 59.99....

  • 0

    15. ~  2010-12-06 20:10:07  host: z12-13.opera-mini.net

    dobrze ze jest konkurencja np. W lublinie firma NPlay oferuje net15Mbps + tv + telefon w cenie 99zl. Rozwazam przejscie z upc

  • 0

    16.  2010-12-06 21:47:56

    @1, Fafral, boś łoś. Ja w mm płacę za komfort i 2mb 60 zł/mc. Więcej nie warto.

  • 0

    17. ~plus2play  2010-12-07 09:37:46  host: z06-12.opera-mini.net

    upc jest baaardzo awaryjne. Niestety promocja nijaka. Telewizja w upc jest słabej jakości i droga. Szczerze bardziej opłaca się internet w innej firmie i spokojne korzystanie, ewentualnie sam internet z upc i telewizja, telefon z innej firmy.

  • 0

    18. ~ABP  2010-12-07 11:02:49  host: 213-238-110-141.adsl.inetia.pl

    Promocje są różne. Ja mam 25mb i telewizję z tunerem cyfrowym za 105 zł. Do 17 : Może masz pecha. W mojej lokalizacji przez półtorej roku nie miałem żadnej awarii, a przynajmniej nie zauważyłem przerwy w dostępie do internetu czy tv. Może jedna, tak z pół godziny. Mam znajomego mieszkającego w inne części miasta i też się nie skarży, a ma UPC przynajmniej od 4 lat.

  • 0

    19. ~  2010-12-07 11:30:26  host: public-gprs113787.centertel.pl

    to jakaś plaga jak można być takim wielbłądem i zamiasta osobOM pisać osobą??? żałość, czytać książki nieumaki!

  • 0

    20. ~g  2010-12-07 15:40:22  host: 093105087172.legnica.vectranet.pl

    Przy braku konkurencji mam w vectrze od ponad pół roku za 120 zł telefon, internet 14mb z wifi i cyfrową tv (100-parę programów, większość pl)

  • 0

    21. ~seba  2010-12-08 13:12:55  host: 212.160.172.70

    Kiedy będzie UPC w BIELSKU - BIAŁEJ?

  • 0

    22. ~  2010-12-09 14:45:19  host: dqa169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 17 a co w takim razie polecasz? Nie sądziłam , że ich tv jest awaryjne? W takich sytuacjach jednak korzysta jest opcja testowania, bo przynajmniej można sprawdzić jakość przed podpisaniem umowy. W Tp taka możliwość obejmuje zarówno pakiety tv (3 miesiące) jak i net (1 miesiąc), co jest sporym udogodnieniem

  • 0

    23.  2010-12-09 15:23:10

    Kiedyś chciałem zamówić UPC, to nie miało okablowania w bloku, warszawa centrum miasta prawie i trochę mnie to zraziło. Została Neostrada. Dziś bym już się zastanawiał nad wyborem UPC, bo oferty jak na swoje możliwości rewelacyjne nie są. Nie twierdzę że nie jest drogo, ale mając okablowanie TP można mieć stabilną Neostradę przy okazji dostając bony. Konkurencja robi się na tyle poważna, że trudno wybierać. Wolałbym naprawdę sprawdzone marki.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-157-48.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Red | 2017-03-29 11:13:38

@5 z tym pełnowartościowym ultra mobilnym PC to przesadziłeś ;)


~ | 2017-03-29 11:10:33

4. Obiektyw ma ruchome soczewki.


~tłumacz przysięgły | 2017-03-29 11:08:49

Design to po polsku wygląd.


~ | 2017-03-29 11:07:55

42. Jak to kto? Witek!


Koala | 2017-03-29 11:06:56

@5 Masz rację :)

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę JA+ na kartę?

Nowa oferta JA+ Na Kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet