Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "internet dla każdego" w neostradzie tp

Promocja "internet dla każdego" w neostradzie tp

sirmark 16 Października 2008 17:33

0 0

Od dziś nowi klienci, zainteresowani korzystaniem z neostrady tp mogą ją zamówić w promocji internet dla każdego, która w cenie usługi oferuje klientowi korzystanie z modemu livebox tp oraz pakietu e-bezpieczeństwo. Promocja dotyczy opcji 512 kb/s, 1 Mb/s, 2 Mb/s i 6 Mb/s.

Oferta obowiązuje do 10 marca 2009 roku. W ramach 12 lub 24 miesięcznego kontraktu klient może korzystać z liveboxa, który pozwala na bezprzewodowy dostęp do internetu, używanie telefonii VoIP oraz usług multimedialnych.

Z kolei zawarta w cenie neostrady usługa e-bezpieczeństwo zabezpiecza komputer użytkownika przed wirusami, spamem i oszustami komputerowymi. Dostawcą oprogramowania zabezpieczającego jest McAfee. Przy umowie na 12 m-c dostępny jest pakiet standard, a przy umowie na 24 m-c pakiet plus.




Telekomunikacja Polska oferuje klientom stałą cenę neostrady przez cały czas trwania umowy promocyjnej. Niezależnie od tego, czy klient zdecyduje się na roczny czy dwuletni kontrakt zapłaci tę samą kwotę abonamentu. Poniżej cennik promocyjnej oferty.

Opcja neostrady tp Miesięczna opłata abonamentowa
(z VAT)
512 59,90 zł
1024 69,90 zł
2048 89,90 zł
6144 129,90 zł

Opłata aktywacyjna wynosi: 12 zł w przypadku umów na 24 miesiące i 49 zł w przypadku umów na 12 miesięcy.

Źródło tekstu: TP     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21.  2008-10-16 21:38:24

    Dialog ma świetne ceny Internetu, szczególnie na własnych liniach. W porównaniu do TP blisko nawet 2x mniejsze w aktualnej promocji.

  • 0

    22. ~  2008-10-16 22:02:42  host: public-gprs95642.centertel.pl

    zeby kożystać z neostrady trzeba mieć linie telefoniczną . . jak ktoś do Ciebie dzwoni to zrywa połączenie internetowe. . . myślałem że to tylka ja tak mam . . ale kilku moich kumpli ma podobnie :( zrezygnowałem z linii telefonicznej i neostrady. . przez kilka dni jak odłaczyli telefon miałem sam internet i całkiem spoko chodził .. ale nie widze uzasadnienia zeby płacic ponad 30 pln tylko za utrzymanie łacza

  • 0

    23. ~xxx  2008-10-16 22:07:48  host: emp34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na szczęście zdążyłem na poprzednią "promocję" i zapłacę przez 2 lata 50 zł brutto /mc zamiast aktualnie 60 zł. Ale DROŻYZNA. Mam nadzieję, że coraz liczniejsza konkurencja spowoduje pójście tp po rozum do głowy p.s. złudna nadzieja.

  • 0

    24. ~xxx  2008-10-16 22:14:11  host: emp34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 22. Pierwsze słyszę żeby korzystanie z telefonu zrywało net na neostradzie, filtr masz założony? na telefon. Moi znajomi kiedyś przez niewiedzę przy przenoszeniu aparatu do innego pokoju nie założyli i mieli poodobne problemy. Po założeniu filtra problem zniknął.

  • 0

    25. ~xxx  2008-10-16 22:16:20  host: emp34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli za 2 lata w ciemno wezmę Play online mając nadzieję, ze do tego czasu nie zmądrzeją inaczej i nie doszlusują do cen tp. No ale przecież chcą mieć więcej klienów niż tp, która woli sprzedać 1 klintowi net za 100 zł zamiast dwóm po 50 zł. Pa(n)zerniacy!

  • 0

    26. ~FCK  2008-10-17 02:11:56  host: f96-032.opera-mini.net

    To ma być promocja? Śmiech na sali. TP ma jak zwykle wszystkich gdzieś. Do mnie dzwonili w sprawie tej promocji chyba z 5 razy. Dobrze, że u mnie w wiosce jest TK Telekom.

  • 0

    27.  2008-10-17 08:53:04

    Czy osoba będąca abonentem TP od kilkunastu lat, posiadająca Neostradę TP od 4 lat może skorzystać z tej promocji? Czy to tylko na nowych abonentów niekorzystających obecnie z Internetu TP?

  • 0

    28. ~wiktor  2008-10-17 10:17:14  host: dpr210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 27 - a chcesz z niej skorzystać ? jak tak to podziwiam :) bardzo, bardzo drogo, do prędkość 512, naprawdę powalająca :) TP zachowuję się jak monopolista, ale nie zauważa , że konkurencja nie próżnuję

  • 0

    29. ~Qba  2008-10-17 10:28:53  host: adng12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    krótko mówiąc - tragedia....;/ ceny w górę.....ja płacę za 1 mb/s 64 zł umowa już rok....

  • 0

    30. ~mcluki  2008-10-17 11:39:14  host: 193.111.144.177

    mantoch-jestdruga promocja z ktorej moga wszyscy skorzystac. Rózni sie Ona od tej ze jakbys chciał liveboxa to zaplacisz 5zł wiecej za Niego. Bo tu masz go od razu w specjalnej ofercie a tam go domawiasz. Proponuje przejsc do dialogu na linii Tp. Wtedy rowniez bedziesz mogl wziasc socjalny za 28zł

  • 0

    31. ~Orzeł  2008-10-17 11:57:15  host: 77-253-153-195.adsl.inetia.pl

    UPC 10 MB/up 1 MB - 89 zł minus 2,5 zł za polecenie zapłaty (które co prawda kosztuję 1 zł) wychodzi 87,5 zł. 25 mb na serwerze (tu słabo akurat, bo poprzednią umowę z Multimedią miałem na serwerze 200 mb i wszystko w cenie czyli pierwszy rok 25 zł drugi 60 zł na łączu 512/256) A neo miałem miesiąc w okolicach 2005 r. jak była promocja za 1,22 zł do przetestowania :)

  • 0

    32.  2008-10-17 13:11:13

    @Orzeł czy ja mam napisać jakie łącza mają moi znajomi w cenie do 99 zł? Chyba nie o to chodzi, prawda? Pomyśl o mieszkańcach małych miasteczek i wsi, gdzie nie ma telewizji kablowych, itp? @wiktor w tej chwili płace ~ 85 zł za 1Mb/s, więc dla mnie rarytasem będzie dopłacenie 5 zł i uzyskanie dwukrotnie szybszego transferu. @mcluki nie potrzebuję liveboxa. jesli znasz to napisz mi ceny bez tego urządzenia.

  • 0

    33. ~ixi  2008-10-17 13:25:49  host: acci5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @27 . nie . w Tp panuje taka zasada : Dla stałycch klijetów drożej . żeby skożystać z promocji musisz przepisać telefon np: na żone (tzw cesja)

  • 0

    34.  2008-10-18 12:19:55

    mantoch tu masz ceny: http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/now_prom/674032/

  • 0

    35. ~Chrome_TP  2008-10-18 20:05:49  host: abul150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla ludków drobne info - podwyżka jest celowa i ma na celu wyróżnienie i "przepomowanie" w legalny sposób klientów z TP do Orange bo dzięki temu nawet jeśli TP podzielą to i tak dochód zostanie w grupie kapitałowej TP + UKE nie będzie w stanie nawet zipnąć w tej sprawie bo PT nie przewiduje takich przekrętów w ramach tej samej grupy kapitałowej - jeszcze jakieś pytania ? :>

  • 0

    36. ~nazeer  2008-10-19 08:57:29  host: abyw6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i jest jeszcze "neostrada+usługa tv" do 21.10.2008 można zamówic w opcji z kabla lub w opcji z talerza i POTESTOWAĆ przez 3 miesiące... polecam... (z różnych względów najlepsza promocja jaka ma TP w tej chwili ;-)) - idźcie jak ja do salonu TP i zapytajcie o test neo+tv...

  • 0

    37. ~  2008-10-19 14:40:22  host: cie113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdzie do ludzi. Wystarczy spojrzec na oferte innych alternatywnych. Netia oferuje lepsze warunki. Plus taki, ze chociaz te ceny TP 'spadly'.

  • 0

    38. ~xxx  2008-10-21 19:54:42  host: aeik180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 35. W takim razie ja się przetransferuję za 2 lata do Play on-line ale prawie na pewno nie do orange freedom czy jak tam się nazywa ich internet domowy po kablu po bsa.

  • 0

    39. ~Jarosław  2008-10-23 14:51:53  host: nat-tar.aster.pl

    Sam chce zmienic dostawce netu i jak porównywalem oferty TP i Netii to zdecydowanie bardziej korzystniej wypada Netia, jest o wiele taniej w promocji 4xszybszy internet.

  • 0

    40. ~  2008-10-24 01:55:52  host: cig139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Faktycznie przejrzawszy ofertę Netii można dojść do wniosku, że tutaj poprawiono jedynie kosmetykę. Choć może dla niektórych to jets przełom. Patrząc jednak za siebie te prełomy raczej należą do Netii..

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-150-10.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Edward Chetny | 2017-10-17 05:57:32

Kolejna jednorazówka?


~ | 2017-10-17 05:26:00

Chiński złom i tyle


~~ | 2017-10-17 02:40:24

@11 Według mnie, raczej nie ma


~Gliwice | 2017-10-17 00:52:57

@msnet Czepiasz się zwyczajowo jak to w telepolis wypada:-/Kątówka to pewnie nie szlifierka, fleksa czy nawet ściernica bo to jest zespół...


Lucas37 | 2017-10-17 00:44:21

Czyli już bez Porsche Design? :(

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet