Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja Honora 7C rozłożyła całe Allegro na łopatki

Promocja Honora 7C rozłożyła całe Allegro na łopatki

msnet 18 Lipca 2018 13:22

11 1

allegro awaria

Około 25 minut trwała awaria serwisu Allegro.pl, spowodowana prawdopodobnie dzisiejszą promocją, w ramach której Honor 7C oferowany był za 1 zł.

Aż chciałoby się powiedzieć, że miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle. Dzisiaj w samo południe wystartowała promocja w oficjalnym sklepie marki Honor na Allegro, w której do kupienia było 100 egzemplarzy smartfonu Honor 7C w promocyjnej cenie 1 zł (regularna cena to 849 zł). Któż nie chciałby z tego skorzystać, choćby po to, by zakupiony telefon komuś sprezentować lub odsprzedać z zyskiem. Niestety zainteresowanie promocją było tak duże, że serwis Allegro odmówił posłuszeństwa, wyświetlając na przykład komunikat pokazany powyżej.




Niektórym z naszych czytelników pokazała się strona telefonu z oczekiwaną ceną (obrazek poniżej). Jednak kliknięcie przycisku "Kup teraz" skutkowało na ogół koniecznością odczekania dłuższej chwili, po której okazywało się, że towar jest już niedostępny. Ewentualnie trafiało się na komunikat o tym, że coś poszło nie tak.

honor 7c promocja

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: honor | honor 7c | allegro

w sumie: 50
  • 0

    31. ~  2018-07-18 17:25:26  host: 77.111.247.41

    @Bolku: Ty komunizmu do promocji nie mieszaj bo nie masz racji. Poszukaj w necie zdjęć kolejek w USA po nowe ajfony- to nie było 5 minut w necie tylko kilka dni w namiotach- i to w ostoi kapitalizmu. To była masakra!

  • 0

    32. ~  2018-07-18 17:28:14  host: public-gprs372738.centertel.pl

    Udało się komuś?

  • 0

    33.  2018-07-18 17:38:24

    Nie wiedzialam, ze tak dobra i znana firma - wysluguje sie na tym allegro... mi by bylo wstyd tam sie wystawiac, robic fajne promocje, majac Huawei Honor w rekach.

  • 0

    34. ~  2018-07-18 17:43:00  host: 168.235.197.131

    @33 dlaczego piszesz o sobie ona skoro jesteś mężczyzną?

  • 0

    35. ~Xxx  2018-07-18 17:59:33  host: public-gprs411343.centertel.pl

    Mi sie udalo. Mam bota. Udalo sie 2 sztuki zgarnac..

  • 0

    36. ~  2018-07-18 17:59:55  host: apn-31-0-34-210.dynamic.gprs.plus.pl

    30, a co w tym złego?

  • 0

    37.  2018-07-18 18:05:50

    @30, Lord of the fallen - czy ja wiem, czy to Januszowanie. Nie jest to wersja "dej mam chorom curke", tylko odpowiednio przygotowany atak na serwer z promocją i szybka monetyzacja wiedzy informatycznej. Wątpię by jakikolwiek "normalny" użytkownik załapał się na tę akcję.

    Najbardziej bawi mnie żal setek osób, które płaczą, że nie upolowały okazji. Narzekają, że im się przecież telefon należał, bo byli o 12 na Allegro (jak tysiące innych osób).

  • 0

    38. ~  2018-07-18 18:23:19  host: user-94-254-182-93.play-internet.pl

    @35 niech ktos zatłucze tego janusza

  • 0

    39. ~t66  2018-07-18 18:30:53  host: user-94-254-129-80.play-internet.pl

    37) nie jest Luin poprawnym zabawiać sie rozczarowaniem setek osób : ) mogą zrozumieć to opacznie i spamowac w rodzaju Niezgodna7 . rozczarowanym należy przypomnieć , że jak sam nie kupisz w realnej cenie to mieć nie będziesz.

  • 0

    40. ~Gliwice  2018-07-18 18:35:42  host: pub-137.65.multiplay.pl

    Honor i Allegro więc wszystko już jasne :-D

  • 0

    41. ~Piotr  2018-07-18 19:13:53  host: public-gprs383350.centertel.pl

    @33 Wstyd to jest krasc,Wiec nie masz racji!!Pozdrawiam:)

  • 0

    42. ~Flejplej  2018-07-18 19:14:07  host: apn-31-0-37-216.dynamic.gprs.plus.pl

    A ja kupiłem ajfona i przepłaciłem, ale jestem happy ;D

  • 0

    43. ~Dm  2018-07-18 20:51:08  host: user-94-254-230-21.play-internet.pl

    Mi sie udalo kupic przez aplikacje mobilna przez kup teraz - godzina zakupu 11:59:39. Maila dostalem z porwierdzeniem ze kupilem za 1 zl. Teraz ciekawe czy sie doczekam przrsylki

  • 0

    44.  2018-07-18 20:51:37

    @37 tu jest chyba przykład monetyzacji http://tlp.is/i2v
    Na samym początku zaprzecza, że to nie telefony z promocji co potwierdza, że doskonale o niej wie. Aukcja pojawiła się dopiero dzisiaj po zakończeniu promocji, gość miał 10 sztuk a czas wysyłki to 8-9 dni (dał sobie zapas na otrzymanie towaru). Gadanie o gwarancji to też brednie, bo telefony z akcji promocyjnej mają taką samą gwarancję. Nie mam nic do zarabiania, ale jeśli dobrze wytypowałem, to po co takie januszowanie z opisem. No ale nic nie przebije tego co działo się na allegro o 12 gdy janusze z techspice.pl (przynajmniej tak się podpisywał sprzedający Malgorzata-MM). sprzedawali za 1 zł oficjalne zdjęcia smartfona ;)

  • 0

    45. ~dzielnicowy  2018-07-18 21:57:07  host: public-gprs373019.centertel.pl

    Wystarczy,że dobiła się jedna osoba,zaznaczyła przykładowo te 100sztuk i kliknęła "kup teraz".Z czym kto chciał wojować???I tak najlepszy jest koleś co wystawił równolegle coś podobnego i sprzedał 70sztuk.....zdjęć honora 7c hahaha
    http://tlp.is/i2x

  • 0

    46. ~tom  2018-07-18 23:09:36  host: nat1.toop.pl

    ja jako jedna osoba moze z kilku osob to co bylo opisywane i tlumaczenia na innych stronach to nie jest tak jak tlumacza ja wiem jak bylo i na innych stronach pisalem jak bylo ale komentarze sie nie pojawily opisywalem cala sytuacje od godz okolo 11/30 do 12/10 godz nawet

  • 0

    47. ~miliard  2018-07-19 08:47:14  host: r2.cirow.pl

    Allegro pokazało, że honor nie jest na sprzedaż

  • 0

    48. ~spox  2018-07-19 16:21:46  host: a29-04-09.opera-mini.net

    jak zwykle okazało się ,że Allegro to dziadostwo....

  • 0

    49.  2018-07-21 11:43:07

    Rekompensaty za problemy z działaniem Allegro 18 lipca

    18 lipca występowały problemy z działaniem Serwisu. Zgodnie z zasadami rekompensat za awarie techniczne zwrócimy opłaty za oferty kończące się 18 lipca między 12:00:00 a 12:20:59.

    Przepraszamy za utrudnienia.

  • 0

    50. ~  2018-07-21 19:58:17  host: user-94-254-177-103.play-internet.pl

    Ciekawe czy pisowska policja będzie ścigać za niezorganizowany ddos.

Dodaj swoją opinię