Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja Gier Java w Idea POP

Promocja Gier Java w Idea POP

sirmark 2 Kwietnia 2004 12:47

0 0

W ramach promocji Gier Java w Idea POP dostępne są specjalne promocyjne zestawy Idea POP z telefonami obsługującymi technologię Java: Nokia 3510i, Nokia 3410 oraz Samsung C100. Do każdego promocyjnego zestawu zostanie dodany specjalny karnet, pozwalający na ściągnięcie gier Java całkowicie za darmo (płatna jest tylko sesja WAP, umożliwiająca ściągnięcie gry) w okresie 6 miesięcy, przy czym jedna gra jest do ściągnięcia raz w miesiącu. W karnecie opisane zostały gry promocyjne, podany został kod pozwalający na ściągnięcie pierwszej gry oraz dodane zostały informacje o grach Java dostępnych na www.idea.pl

Zestawy Idea POP dostępne w promocji gier Java:
Nokia 3510i wraz z pakietem 6 gier Java - 499 zł bez VAT (608,78 zł z VAT)
Nokia 3410 wraz z pakietem 6 gier Java - 429 zł bez VAT (523,38 zł z VAT)
Samsung C100 wraz z pakietem 6 gier Java - 499 zł bez VAT (608,78 zł z VAT)

Natomiast przy zakupie Zestawu Startowego Idea POP, klient otrzyma karnet z dwiema darmowymi grami promocyjnymi.
Gry dostępne w promocji Idea POP: Mountain Rider, Motocross, Motorboat, Zemsta Waltera, Candygirl, Czwórka. Karnet z grami posiada własne promocyjne opakowanie, które dodawane będzie do zestawów z telefonem (w załączeniu). Gry dostarczają i obsługują providerzy. Te same gry są dostępne odpłatnie dla wszystkich użytkowników Idea na www.idea.pl

Każda osoba, która zakupi zestaw promocyjny z pakietem gier Java, będzie mogła ściągnąć na swój telefon aż 6 gier, przy czym: jedną miesięcznie. Po minięciu okresu 1 miesiąca od czasu ściągnięcia pierwszej gry, użytkownik otrzyma SMS- Bulk informujący o możliwości otrzymania kolejnej gry oraz SMS WAP Push, który pozwoli na zainstalowanie gry w telefonie. Po upływie miesiąca, kolejny aż do uzyskania 6 gier. Mechanizm ściągania promocyjnych gier Java: Pierwszą grę po aktywacji zestawu, użytkownik ściąga wysyłając SMSa o treści Motorboat pod numer 8008. Po wysłaniu wiadomości, użytkownik otrzyma SMSa potwierdzającego zamówienie wraz z informacją o grze. Równolegle użytkownik otrzyma SMSa z zakładką WAP, której kliknięcie spowoduje instalacje gry w telefonie. Jeżeli użytkownik zakupi zestaw np. w 3 miesiącu trwającej już promocji, otrzyma SMSem, link do strony WAP, na której podane będą kody, pozwalające na ściągnięcie gier dawanych w poprzednich miesiącach. Zestawy promocyjne są dostępne w całkowicie nowych opakowaniach promocyjnych, na których wyszczególnione zostały rzuty ekranów z gier dostępnych w środku. Kształt opakowania (AiO) się nie zmienia.

Źródło tekstu: idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-38-2.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jaka jest maksymalna szybkość Internetu (download), z którego najczęściej korzystasz?

Szybkość polskiego Internetu na tle świata według Speedtest.net

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet