Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja filmu "Vinci" w Idea POP

Promocja filmu "Vinci" w Idea POP

sirmark 19 Października 2004 20:53

0 0

Od 15.10.br. rozpoczęła się wspólna promocja Idei i ITI dotycząca nowego filmu Juliusza Machulskiego – "Vinci". Promocja skierowana jest do użytkowników Idea POP zamieszkałych w okolicach miast w których znajdują się kina Silver Screen, Multikino, Cinema City (Warszawa, Janki, Łódź, Wrocław, Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Katowice, Zabrze, Kraków, Bydgoszcz, Poznań, Ruda Śląska).
W ramach promocji użytkownicy otrzymują SMSa z sieci Idea, na podstawie którego maja prawo do zakupu biletu na film za 13 zł (okazując SMSa w kasie danego kina). Treść SMSa którego otrzymają użytkownicy: "IDEA:Pokaz ten SMS w kasach Multikina Silver Screen Cinema City a kupisz bilet na komedie sensacyjna J.Machulskiego VINCI za 13zl Nie przegap masz czas do 31.10". Na podstawie jednego SMSa Użytkownik może zakupić dowolną ilość biletów na seans. Promocja obowiązuje do 31.10.2004 r.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-41-76.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Który producent jako pierwszy wprowadzi do sprzedaży zginane smartfony?

LG też ma swój zginany wyświetlacz OLED

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet