Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja dostępu do Internetu Orange w ofercie z laptopem

Promocja dostępu do Internetu Orange w ofercie z laptopem

LuiN 17 Listopada 2008 15:45

0 0

W świątecznej ofercie internetowej Orange przygotował promocje usług dostępu do sieci oraz dwa laptopy Dell-a w lepszych niż dotychczas konfiguracjach, lecz w dotychczasowych cenach, dostępne w systemie rat 0 procent.

Dostępne obecnie laptopy to:
Dell XPS M 1330 za 3399 zł (Intel® Core TM 2 Duo T 8100 2,1 GHz, 3 GB RAM, dysk 320 GB),
Dell Inspiron 1525 za 2399 zł (Intel® Core TM 2 Duo T 5750 2,00 GHz, 2 GB RAM, dysk 250 GB).

Laptopy można kupić za gotówkę lub w systemie ratalnym z dowolną opcją usług mobilnego lub domowego dostępu do internetu - Orange Free lub Orange Freedom.




Wybierając ofertę mobilnego dostępu do internetu - Orange Free z laptopem klienci skorzystają z promocji, dzięki której przez pierwsze cztery miesiące abonament 1 zł niezależnie od opcji usługi, którą wybiorą. Ponadto przy umowie na 36 miesięcy przez pozostały czas jej trwania zapłacą mniejszy niż standardowy abonament. Tańszy jest też 24-miesięczny wariant Orange Free Premium - abonament wynosi 110 zł zamiast 120 zł.

Umowa na 24 miesiące

Umowa na 36 miesięcy

Orange Free Platinum

150 zł

121 zł

Orange Free Premium

110 zł

89 zł

Orange Free Standard

60 zł

55 zł



Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~kubiklolxd  2008-11-17 15:59:04  host: 82.146.248.73

    coś mi się wydaje, że i ta nie zawojują. juz teraz na allegro mozna kupic laptopy lepszej klasy, w dodatku taniej.

  • 0

    2. ~  2008-11-17 16:00:09  host: unblockall.net

    oręcz to shit

  • 0

    3. ~  2008-11-17 16:04:16  host: unblockall.net

    orange is shit!!!

  • 0

    4. ~kwistas  2008-11-17 16:25:41  host: w3cache.wignet.pl

    3. i co lepiej ci? wszyscy co mają w Orange i są zadowoleni na twoja wypowiedz srają.

  • 0

    5.  2008-11-17 17:08:29

    tak przy okazji... Na allegro można taniej te laptopy kupić :D

  • 0

    6. ~  2008-11-17 17:50:48  host: cyl114.internetdsl.tpnet.pl

    "5" tak??? ciekawe gdzie masz 1525 za 2399 zł o tych parametrach ale z wbudowanym modemem HSDPA??? ........nie ma... !!!

  • 0

    7. ~mirekb  2008-11-17 18:05:24  host: apn-77-113-92-18.gprs.plus.pl

    tak..oferta fantastyczna.@5modem hsdpa umts moze byc to nawet stara k3 czy v6 ktora mozna kupic za200pln a lapka lepszego bez kontraktu wziac nie przejmujac sie tym zasieg umts/hsdpa w orange to nieporozumienie(maly zasieg w porownaniu do play,plusa czy nawet ery)wiec zazwyczaj edge dostepne dla 99,5%populacji.takie fakty

  • 0

    8.  2008-11-17 18:16:50

    Nie przesadzaj. Zobacz ile pozwoleń ma Orange i poczytaj gdzie pojawia się zasięg 3G tej sieci.

  • 0

    9. ~Józiek z gór  2008-11-17 18:48:42  host: ip-89-174-123-209.multimo.gtsenergis.pl

    Mamy w firmie i BC iPlusa i Orange. Orange - przoduje w Edge. W tej sieci Edge jest praktycznie wszędzie. I kompletne dno jeśli chodzi o 3G/HSDPA (na ostatniej pozycji).

  • 0

    10. ~macko  2008-11-17 19:48:37  host: inet20908nh-1.eranet.pl

    a o internecie cdma nic nie wiadomo? ma ruszyc od grudnia, myślałem że dziś coś będzie wiadomo a tu chyba trzeba czekac do grudnia

  • 0

    11. ~fan regulacji  2008-11-17 20:32:24  host: chello089078200178.chello.pl

    To wszystko powinno być uregulowane przez Panią Prezes, a laptopy odebrać i oddać abonentom Tele2 i Netii

  • 0

    12. ~macko  2008-11-17 20:47:03  host: inet20908nh-1.eranet.pl

    LuiN czy wiesz cos o CDMA? niedawno pisaliscie na telepolis że: "17. listopada Orange zaprezentuje także cennik oferty dostępu do Internetu w oparciu o technologię CDMA 450 MHz. Oferta ma wystartować 1. grudnia." a narazie brak info

  • 0

    13.  2008-11-17 21:13:20

    Cennika CDMA - niestety - jeszcze nie ma... Centek nie wyprodukował zatwierdzonej wersji. ;-)

  • 0

    14. ~mejdżer  2008-11-17 22:30:27  host: chello089076201008.chello.pl

    lekko drogie te lapsy, ja bym wybral sobie eeePC teraz:) a z internetu bezprzewodowego to orange w rankingach komputer świata i telix to chyba lekko na tyle był, najlepzy iplus

  • 0

    15. ~  2008-11-17 22:32:20  host: gaja.tpnet.pl

    Ten Dell XPS M 1330 jest śliczny, ale modem HSDPA ma niestety założonego simlocka, co go skreśla jako sprzęt dla mobilnego internetu.

  • 0

    16.  2008-11-17 22:38:40

    mejdżer: ja tam wolę swojego Winda - przynajmniej ma w miarę normalną klawiaturę... :-)

  • 0

    17. ~  2008-11-17 22:47:26  host: f96-061.opera-mini.net

    Niech jeszcze wsadza do niego swoje orange menu. Laptop z simlockiem,śmiechu warte.

  • 0

    18. ~Józiek z gór  2008-11-17 23:48:03  host: ip-89-174-123-209.multimo.gtsenergis.pl

    A na Pulpicie zdjęcie Grażynki Piotrowskiej - Oliwy.

  • 0

    19. ~simon  2008-11-18 09:38:32  host: dqg188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mogliby bardziej obniżyć cene netu w takiej promocji. Laptopy niezłe, ale ich ceny takie sobie, do tego wspomniany simlock. nie powala na kolana ta promocja

  • 0

    20. ~jayzo  2008-12-11 22:37:55  host: host-86-63-158-94.nplay.net.pl

    Jak dla mnie warto się zastanowić nad tymi laptopami. Szukałem na allegro i ebayu i z takimi parametrami są zdecydowanie droższe. Jeśli ktoś się decyduje na freedoma lub o free to czemu nie? można rozłożyć na raty i ma się nowego kompa po kosztach

Dodaj swoją opinię