Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja dostępu do Internetu Frame Relay TP

Promocja dostępu do Internetu Frame Relay TP

sirmark 2 Sierpnia 2004 10:30

0 0

Telekomunikacja Polska wprowadza nową ofertę szerokopasmowego dostępu do Internetu dla firm w technologii Frame Relay o prędkościach do 1 lub 2 Mbit/s. Usługa jest objęta certyfikatem jakości TP SLA , który gwarantuje zachowanie ustalonych parametrów transmisji. Oferta będzie aktualna do 31 marca 2005 r.

Dzięki promocji dostęp do Internetu Frame Relay TP jest teraz w zasięgu możliwości finansowych nie tylko dużych korporacji, ale także średnich firm. Inwestycja szybko się zwraca, gdyż ułatwia zarządzanie firmą i pozwala zmniejszyć koszty działalności.
Dostęp do Internetu Frame Relay TP pozwala na stały kontakt z partnerami biznesowymi, umożliwia bardzo szybką i bezpieczną wymianę informacji oraz transmisję audio i wideo. Do Internetu można podłączyć dowolną liczbę komputerów, zarówno w centrali firmy jak i w innych jej lokalizacjach. Rozwiązanie umożliwia stworzenie platformy do prowadzenie e- biznesu, marketingu elektronicznego, platformy e-learningowej, czy kawiarenki internetowej.

Rozszerzeniem możliwości dostępu do Internetu Frame Relay TP jest wykupienie usługi zarządzania urządzeniami CPE, które przynosi firmom dodatkowe oszczędności w inwestycjach. TP udostępnia gotowe skonfigurowane routery Cisco, zarządza nimi oraz odpowiada za serwis. Oferujemy również pomoc w wyborze optymalnego zestawienia łączy, maksymalnie odpowiadającego potrzebom firmy.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-27-243.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet