Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań wRodzinie

Promocja doładowań wRodzinie

Ringu 11 Stycznia 2011 18:55

0 0
Do końca stycznia obowiązuje promocja doładowań dla użytkowników sieci wRodzinie. Każde zasilenie jest premiowane 20% bonusem, który można wykorzystać na wszystkie usługi.

Aby uzyskać dodatkowe środki należy w dowolny sposób zasilić konto kwotą nie mniejszą niż 5 zł. 20% wartości doładowania zostanie dodane w ciągu 2 dni roboczych.

Zobacz: Regulamin promocji - 20% Premii Extra (plik .pdf; 588 kB).


Źródło tekstu: wRodzinie     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    43. ~Daro89  2011-01-12 22:53:14  host: 94.75.112.49

    41 - prefiks mają 720. 42 - w GA tą ofertę trzeba aktywować kodem, zresztą jak inne. wRodzinie jest jasno na biały tyle i tyle bez żadnych pakietów, aktywowań i kombinowań. A teraz dali bonus 20% tak poprostu i tyle. Uważam, że ta oferta jest najprostsza i tym wygrywa.

  • 0

    45. ~  2011-01-12 23:15:37  host: p14-06.opera-mini.net

    Bonus dali heh. Pierwszy i może ostatni w historii.

  • 0

    46. ~  2011-01-12 23:21:14  host: p14-06.opera-mini.net

    A 15gr w GA jest bez kodu. Wrodzinie daje 5zł/rok i to chyba jedyny plus jaki widzę względem innych. Nawet neta czy mms nie mają. A jak będą te usługi to za kosmiczne stawki.

  • 0

    47. ~grószka  2011-01-13 09:30:03  host: dtr4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    47 karty zdrapki 25 zł można kupić w w sieci żabka i w urzędach pocztowych, można też zapłacić przelewem na konto. tak więc dostępność doładowań lepsza niż w gaduair, zaletą napewno jest prostota oferty

  • 0

    48. ~  2011-01-13 09:35:53  host: p21-06.opera-mini.net

    Grószka pisałem że twoje prowokacje są mało śmieszne. W promieniu 0,5km mam co najmniej 3punkty z ga. Niedawno były 4 a w całym mieście nie wojewódzkim od groma jest punktów.

  • 0

    50. ~  2011-01-13 09:42:49  host: p21-03.opera-mini.net

    49 pisz z nickiem bo możesz, moja opera nigdy nicka nie przesyła ale nic nie poradzę

  • 0

    51. ~grószka  2011-01-13 10:15:49  host: dtr4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    48 powiem ci chrzanisz, cały czas opowiadasz jak to wszyscy kupują doładowania na allegro (od tych trzech osób na krzyz )albo od znaiomych za 18 zł (chociaz ja nie sprzedałem nigdy taniej niż za 22zł) a teraz mówisz że punktów jest od groma ciekawy jestewm ile w tych punktach płaciśz za 30 zł.........czeka niech zgadne .......30zł

  • 0

    52. ~  2011-01-13 10:25:01  host: p20-02.opera-mini.net

    Tylko że te 30za30 daje taniej niż w tym przypadku co tu omawiamy. Te opcje po ok 20zł są nie dla mohera ale nawet mbank jest lepszy. Ja na poważnie nie biore niczego co piszesz o sobie. A twojego play mam dosyć bo z miesiąca na miesiąc zakłocenia są częstsze choć zasięg mam i nawet 5gr do wszystkich chyba mnie nie przekona by zostać. Ta sieć to robi się pośmiewiskiem, tylko do smsów się nadaje.

  • 0

    54. ~grószka  2011-01-13 10:34:29  host: dtr4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    50000 użytkowników GA to elita naszej inteligencji ponieważ tylko oni śa wstanie dośtrzeć korzyści tam gdzie ich nie ma

  • 0

    55. ~grószka  2011-01-13 10:38:01  host: dtr4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam pytanie do ludzi lub człowieka z ga czemu się nie podpisujecie lub nie podpisujesz przy postach?

  • 0

    56. ~  2011-01-13 10:48:41  host: p20-02.opera-mini.net

    Pisałem że szybko mnie wylogowuje, nicki za egzotycznie brzmienie mi blokują, a za podpisanie fotel też usuwają posty. Nie ważne ile ga ma klientów, ważne że tanio(nawet taniej niż mam w play) i działa zawsze a do play nie wrócę długo za tą jakość usług. Mam dosyć słuchania od ludzi że ktoś mnie źle słyszą, ich internet wolny, ta sieć od około pół roku to jedno wielkie nieporozumienie się robi. Ale jeszcze miesiąc i mnie nie będzie. To jak odzyskanie niepodleglosci bo to mój jedyny stały nr w przeciwienstwie do innych co mam, miałem.

  • 0

    57. ~grószka  2011-01-13 10:51:14  host: dtr4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    52 ludzie głosują nogami i wolą mieć tani badziew w play niż drogi badziew w innej sieci

  • 0

    58. ~  2011-01-13 10:57:13  host: p20-02.opera-mini.net

    Trzeba być idiotą by trwać w absurdzie. Mam play ga mbank i mam porównanie jakości. Play mam dość , to jest dno totalne. Powtarzam nawet 5gr w play mnie już nie przekona.

  • 0

    59.  2011-01-13 11:18:57

    40 - minuta połączenia wewnątrz wrodzinie to 19 groszy. W Tak-taku HOT, korzystając z pakietu 1000 minut, minuta kosztuje mniej niż 1 grosz. Czemu zatem uważasz, że wrodzinie się tak bardzo opłaca?

  • 1

    60. ~...  2011-01-13 11:27:36  host: 188.146.255.189.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @58 A kim trzeba być, żeby swoje indywidualne doświadczenia z tą czy inną siecią przekładać na obraz ogólny sieci- tej czy innej. Jedyne problemy jakie miewałem w Play to Play24. Sztywno Plus i zero problemów. Nie zauważyłem żadnych różnic w jakości rozmowy w porównaniu z GA, choć takie niby istnieją. Z mBanku nie korzystałem nigdy- nie mam porównania. I nawet jak setka innych osób ma inaczej to ja mam tak jak mam. W drugą stronę działa to tak samo. Dlatego pierwsze zdanie, które napisałeś weź też do siebie. pzdr

  • 0

    61. ~grószka  2011-01-13 11:43:47  host: dtr4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    GA i wR to gruncie podobne sieci bazując na różnych wiekowo ale mentalnie podobnych grupach klijentów są to w obu przypadkach naj bardziej radykalni wyznawcy ojca Tadeusza wierzący w życie pozagrobowe a zzdrugiej strony najbardziej radykalni wyznawcy wiary w to że najlepszą jakość na świecie w ich komórkach zapewnia im wszechmocne GG za pomocą nilepszej sieci która fizyccznie nie istnieje ,czysta metafizyka , aco najlepsze normalni gg-owcy i normalni mocherzy nie mają komórek ani w GA ani wR . podobieństwa natym sie niekończa obie sieci naciągają ludzi na *** chińskie telefony.

  • 0

    62. ~  2011-01-13 12:11:14  host: p20-11.opera-mini.net

    60 ja myślałem właśnie o takich jak ja którzy w ostatnich miesiącach widzą że jadą na równi pochyłej a mają złotówki na koncie do wydania, więc kto przy zdrowym rozsądku będzie jechał dalej? Po raz tysięczny pisze że roaming to jest coś innego, u mnie gorszego niż zasięg na karcie którą akceptują jako macierz. Ga,mbank działa w telefonach ze simlockiem. Ja nie grószka że wybiore ,cytuje, tani badziew. Po co mi badziew? U mnie orange i plus działają bez problemu, era srednio bo potrafi zawodzić ale jak będę blisko lasu,w mieście ok, play już pisałem. Grószka, klienci ga to głównie czytelnicy telepolis czy telixa itd ,ja nigdy nie miałem i nie mam nawet gg i wisi mi ile mają klientów. Od lat używam kart różnych operatorów ale tylko od play będe się trzymał z daleka i ładował inny nr 5,10zł i czasem sprawdzal czy nadal jest tak źle.

  • 0

    63.  2011-01-14 11:27:47

    @40. Porównałem sobie z ciekawości ofertę wRodzinie i Tak Tak HOT. TT wypada zdecydowanie lepiej, jeśli chodzi o połączenia wewnątrz sieci - wRodzinie 19 gr za min, Tak Tak HOT mniej niż grosz za min (z pakietem Odjechanej promocji. Połączenia do wszystkich sieci rzeczywiście mają trochę tańsze - wRodzinie 27 gr, TT HOT 30 gr, ale uwzględniając podwójne doładowanie TT znów wypadnie lepiej.

  • 0

    64. ~  2011-01-15 06:32:09  host: p20-09.opera-mini.net

    43 a ja byłem przekonany że wRodzinie ma prefiks 666

  • 0

    65. ~Kaml  2011-01-24 22:46:31  host: 213-17-128-2.ip.netia.com.pl

    Moherem nie jestem ale mam numer w sieci Centernetu "wrodzinie"bo ROCZNIE wydaję kika stów mniej na połączenia.Doładowanie min.25zł jest ważne na R O K! I w tym jest ta sieć najlepsza dla osób ,które mało dzwonią.Play też ma rok ale jakość fatalna.Centernet ma bardzo dobry zasięg.

Dodaj swoją opinię