Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań w tuBiedronce

Promocja doładowań w tuBiedronce

Piszemy o tym pierwsi WitekT 8 Września 2013 23:16

12 3
Od 9. do 22. września w tuBiedronce będzie trwała promocja doładowań za 30 zł, dająca bonusowe 30 zł na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci.

Aby skorzystac z promocji, należy poprosić kasjera o doładowanie za 30 zł, a następnie wysłać SMS-a o treści TAK pod numer 80401.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: tubiedronka

w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2013-09-09 00:05:22  host: ecr118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta biedronka to chyba najdłużej działająca sieć, gdzie pozostałe szybko upadły, takie jak Mobilking czy GG Air itp.

  • -1

    3.  2013-09-09 00:43:02

    2, co w tym "dobrego"?

  • 1

    4. ~  2013-09-09 01:07:23  host: v48-02.opera-mini.net

    3 to zależy jak kasjer zrozumie Twoją prośbę o doładowanie ;-)

  • 0

    7. ~r  2013-09-09 07:34:19  host: public-gprs153857.centertel.pl

    #1: to w zasadzie nie sieć ale Brand, wiec może istnieć póki będzie isniec Tmobile. Nie jest to typowy wirtualny op.

  • 1

    8.  2013-09-09 07:40:27

    No dobra, Biedronka jest tania ale tylko w zakupach a jakosc uslug wcale nie powala... Ja sie pytam kiedy biedronka wprowadzi na rynek LTE ?

  • -1

    9.  2013-09-09 07:48:07

    @8: Też mnie to zastanawiało, dlatego zapytałem o to wczoraj w biedronce, ale kasjerka nie umiała mi odpowiedzieć!

  • 0

    12.  2013-09-09 08:39:41

    8, biedronka wcale nie jest tania, ani jako sieć handlowa, ani komórkowa...

  • 0

    13. ~Facet  2013-09-09 08:42:32  host: apn-5-60-148-160.dynamic.gprs.plus.pl

    A od tych 30 zł to podatku nie należy odprowadzić?:D Jak bank daje jakieś tam procenty za zakupy to US szuka problemu. A tu dają 100%, do dzieła Rostowski:)

  • 1

    14.  2013-09-09 08:45:42

    Facet: na żadnym koncie prepaid nie ma pieniędzy, to są wirtualne jednostki nazywane dla uproszczenia złotówkami. To zwykła promocja, w ramach której za 30 zł otrzymujesz więcej jednostek niż zwykle.

  • -1

    15. ~Facet  2013-09-09 09:04:26  host: apn-5-60-148-160.dynamic.gprs.plus.pl

    WitekT: ale korzystasz z tego jak ze złotówek, nie musisz kupić doładowania za tę kwotę, zatem dostajesz realne pieniądze. Pod względem podatkowym to jest to samo.

  • 1

    16.  2013-09-09 09:15:54

    Facet: to nie jest pod względem podatkowym to samo. To właśnie dlatego cała kwota SMS-a premium na fundacje charytatywne idzie TYLKO z abonamentu, a z prepaida nie. Nie dostajesz żadnych, realnych pieniędzy, tylko USŁUGI, za które płacisz JEDNOSTKAMI, a całe kwestie podatkowe są rozliczane w momencie doładowania.

  • 1

    17. ~  2013-09-09 09:25:27  host: public-gprs676655.centertel.pl

    Ta sieć utrzymuje się z zakupów w Biedronce a informacje przekazywane są z ust do ust? Nawet ich strona nie działa, żeby sprawdzić cenniki...

  • 1

    18.  2013-09-09 09:33:47

    Istotnie, strona tuBiedronki zdechła. Widać wszyscy rzucili się jednocześnie na nią i serwer nie wytrzymał obciążenia :)

  • 0

    20. ~Piotrek  2013-09-09 09:47:25  host: apn-5-60-184-190.dynamic.gprs.plus.pl

    Witek masz może jakieś statystyki ilu użytkowników ma tuBiedronka??

  • 0

    21. ~  2013-09-09 09:47:38  host: public-gprs676655.centertel.pl

    Na biedronka.pl jest cena - 19 groszy za minutę. Zatem w 30 zł doładowania mieści się 157 minut, słabo. Ale dzięki tej promocji podwojonego doładowania wychodzi minut 315, przy efektywnej cenie minuty 8,5 grosza. Emeryci i renciści korzystający z tuBiedronka z pewnością pobiegną zasilać. Oczywiście przy playowym nolimit za 29 zł wypada to biednie...

  • 0

    22. ~r  2013-09-09 09:57:40  host: public-gprs537458.centertel.pl

    A bonusowe środki ważne miesiąc czy 2 dni?

  • 1

    23.  2013-09-09 10:25:53

    @22 30 minut od zakupu i wprowadzeniu kodu :)

  • 0

    24. ~  2013-09-09 10:51:07  host: public-gprs676655.centertel.pl

    Nie żartujcie sobie z tak poważnej marki.

  • 0

    25.  2013-09-10 14:22:38

    Oferta sama w sobie nie jest zła, ale ma też swoje haczyki. Utracisz ważność wychodzących, to czyści ci konto do zera. Połączenie z BOK, bardzo drogie. Wielu potencjalnych, zaganianych abonentów tego nie kontroluje. Bardziej to taki mini abonament, niż typowa oferta prepaid.

Dodaj swoją opinię