Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań w T-Mobile na kartę

Promocja doładowań w T-Mobile na kartę

LuiN 22 Kwietnia 2014 14:53

16 11

T-Mobile rozpoczął nową promocję doładowań ofert na kartę, w której klient otrzymuj pakiety minut, SMS-ów lub danych oraz dodatkowy pakiet złotówek do wykorzystania na dowolne usługi.




Aby skorzystać z promocji, należy w okresie jej trwania wysłać wiadomość o treści TAK pod bezpłatny numer 80401, a następnie w ciągu 5 dni doładować konto.


W taryfach Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot oraz HOT otrzymać można następujące zestawy:

Wartość doładowania w zł Promocyjne doładowanie Promocyjny pakiet
5 - 9 5 zł Internet 50 MB
10 - 24 7 zł 500 SMS-ów do wszystkich
25 i więcej 13 zł 60 minut do wszystkich

W taryfie Frii otrzymać można następujące zestawy:
Wartość doładowania w zł Promocyjne doładowanie Promocyjny pakiet
5 - 9 5 zł 1000 SMS-ów w T-Mobile i Heyah
10 - 24 7 zł 120 minut w T-Mobile i Heyah
25 i więcej 13 zł Internet 1 GB

Z promocji skorzystać można do 5. maja.


Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | tak tak

w sumie: 34
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    20. ~Benek  2014-04-22 17:59:23  host: ip-84-39-172-197.free.aero2.net.pl

    Po kliknięciu na regulamin okazuje się że promocja jest od 17 kwietnia. Dzisiaj mamy 22 .04 a więc Telepolis ma reflex szachisty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    21.  2014-04-22 18:13:08

    Benek: to co, mieliśmy o tym nie pisać? Nie widzieliśmy też, żeby ktoś inny o tym pisał...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    22. ~r  2014-04-22 18:29:23  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    #3: wlo, głównie w simplusie są teraz podwójne :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2014-04-22 18:34:57

    W VirginMobile bez stresu, strachu i opłat każde doładowanie premiowane 50% bonusem na konto główne na co chcesz i kiedy chcesz i na tak długo jak masz ważne konto.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~ziomek niezalogowany  2014-04-22 19:08:22  host: public-gprs258248.centertel.pl

    Ludzie kto ma heyah non stop na abonament ??? Czy z takiego telefonu można doładowywać karty prepaid t-m i heyah jak z abonamentu t-mobile ???

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    25. ~erek  2014-04-22 19:22:34  host: ip-93-154-240-108.free.aero2.net.pl

    Kicha mam pakiet 300min za 20zl korzystajac z tej promocji trace to i dostaje 60min.W regulaminie ani slowa o tym ..

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26. ~  2014-04-22 21:16:25  host: apn-46-169-41-125.dynamic.gprs.plus.pl

    A poza tym PROMOCYJNE 4 grosze za sprawdzenia stanu konta :) jupiiii!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    27. ~Zółw  2014-04-22 22:41:16  host: apn-46-215-40-46.dynamic.gprs.plus.pl

    kiedyś się czekało na podwójne doładowanie i wydawało sporo kasy 50 lub 100 zł. A dzisiaj siedzi się w innej sieci bo są inne czasy, szkoda że T tak kiepsko na rynku prepaid.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~tkubon  2014-04-22 23:35:38  host: public-gprs516900.centertel.pl

    Ktoś wie jak ta promocja funkcjonuje kiedy ma się już aktywny co miesiąc pakiet 60 min za 10 zł w taryfie HOT? Czy mam za darmo jeden miesiąc czy będą 2 pakiety jednocześnie aktywne?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29.  2014-04-22 23:48:46

    No na Boga, bonusy w jakichś przestarzałych taryfach? to ja tez mogę sprzedawać chleb po 5zł z promocją 50% gratis. O ironio, sieć, która wypuściła Heyah, teraz robi ludzi w ch... na maxa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30.  2014-04-23 05:54:01

    Bardzo pokretny regulamin. Ale napewno jakies zblakane duszyczki sie chwyca. W ogole to juz bardziej skomplikowanych zasad promocji sie nie dalo zrobic? Zapewne decydenci za mlodu grali w skomplikowane gry logiczne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31.  2014-04-23 09:07:03

    Stare podwójne doładowania były... już pewno nie zagoszczą w takiej formie co kiedyś. Zawsze ładowałem pierw 20 zł potem albo 50 albo 100 :) do tego pakiet 1500 SMS w sieci za 5.5 zł, 10 % doładowania za obecność w Heyah klubie, na wielkanoc promocja "pisanki" co dawała 20 tyś SMS do Heyah? Jakoś chyba tak. Przez skumulowaną ważność konta praktycznie cały czas miałem + rok do przodu, więc nawet nie zauważyłem wprowadzenia RWK po każdej rozmowie/SMS :) Oj kiedy to było...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~Dema  2014-04-23 12:32:41  host: 178.183.138.14.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Marudzicie że lacicie za sprawdzanie stanu konta,a przeciez 90% uzytkownik Telepolis ma smartfony gdzie mozna sciagnac aplikacje iboa i za darmo sprawdzac stan konta.Proste

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    33. ~von  2014-04-23 19:25:43  host: 178.182.102.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    T-mobile schodzi juz na psy koncze z tak takiem i przechodze do Virgin .pa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~  2014-04-23 21:04:42  host: apn-46-169-100-81.dynamic.gprs.plus.pl

    @32, nie po to mam USSD Checker, żeby jakieś operatorskie badziewie instalować. U mnie ten program wysyła 2 kody na dobę, bo sam sobie odświeża dane, a to jest 2,4 zł na miesiąc.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~Rusti  2014-04-24 08:25:51  host: public-gprs697973.centertel.pl

    ~32 tym bardziej, że w heyah można mieć te 50MB dziennie za darmo
    ~34 z aplikacji można wygodnie włączać i wyłączać pakiety, usługi a to już jest jednak jakaś wygoda/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2014-04-24 08:34:15

    34 - sam też wolę *101#, opłata wkurza maksymalnie. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że korzystanie z apki nie pomniejsza pakietu danych. Jestem tylko ciekaw, czy włącza się samoistnie usługa "bezpieczny internet" z progami 1 zł i 6 zł w przypadku gdy skorzystamy z aplikacji, a nie mamy w tym czasie wkupionego jakiegokolwiek pakietu internetowego.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37.  2014-04-24 09:46:53

    22. ~r - akurat simlpus mnie nie intersuje ;-) Mam TT do odbierania - jeśli ktoś chce do mnie darmo dzwonić "w sieci" a moje wydatki (zasilenia) w całości przeznaczam na zakupy w sklepie Ery ;-) Podwójne zasilenia jednak znacznie obniżają cenę zakupów ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38.  2014-04-24 15:58:01

    W końcu podpatrzyli u innych, że tak można i proszę, całkiem przyjemna promocja. Oby tak dalej T-Mobile