Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań w prepaidach Orange

Promocja doładowań w prepaidach Orange

sirmark 29 Sierpnia 2007 21:59

0 0
Orange przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Orange Go, POP, E-MIX). Przy doładowaniu za 50 zł, dodatkowe 10 zł klient otrzyma gratis.

Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y w sieci Orange, nie wpływa on na zmiany okresów ważności konta. Promocja trwa od 28. do 31. sierpnia do godziny 20:00.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~jakim  2007-08-30 09:10:42  host: acpa37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Loverboy a coś ty się tak uparł na te pakiety?jak komuś nie podobają się pakiety w popie dzięki którym tak naprawde jest dużo taniej to może sobie wziąć nowe orange go i bez pakietów będzie miał minute w sieci za 20 groszy do innych 60, sms w sieci 1 grosz a mms 2 grosze.Trzeba po prostu wybrać lepszą opcje dla siebie

  • 0

    20. ~jerry  2007-08-30 09:17:31  host: 213-238-65-124.adsl.inetia.pl

    #12: fakt opierałem się na starych danych, mój błąd, co do #13: powiedz mi kolego na czym PLAY pozyskuje najwięcej klientów?? może na abonamencie 150zł i właśnie dla tego wśród ich 700 tys. użytkowników blisko 450 tys. to pre-paid

  • 0

    21. ~bury  2007-08-30 09:26:34  host: public-gprs904.centertel.pl

    w orange te promocje są tak prawie co miesiąc a w erze trzeba było czekać pół roku!!!!!!!!

  • 0

    22. ~eti  2007-08-30 09:27:21  host: xdsl-7900.lodz.dialog.net.pl

    ~jerry nie interesi mnie na czym pozyskuja klientow, nie kloce sie ktora siec lepsza. Wedlug mnie punkt widzenia zalezy od tego gdzie najczesciej dzwonimy jesli wewnatrz sieci to Play trojcy nie przebije, natomiast jesli chodzi o polaczenia poza siec to sam sobie odpowiedz gdzie wychodzi taniej (zwlaszcza ze jest teraz czas intensywnego przenoszenia numerow, wiec nie zawsze wiesz gdzie tak naprawde dzwonisz) ~widex a przeczytales dobrze o czym ja w tamtym poscie napisalem? Moze najpierw sie wczytaj a pozniej komentuj.. Jakby nie patrzec napisalem o kolejnosci schodzenia kwot/minut z konta a nie gdzie sms jest tanszy. Zreszta pakiety sa tylko do sieci wiec czym sie tu podniecac? Ja przykladowo dzwonie wszedzie i o kazdej porze takze dla mnie najlepsza oferte ma jak narazie PLAY. Mimo iz nadal mecze sie w Orznac czekajac na ciekawsze telefony :)

  • 0

    23. ~bury  2007-08-30 09:27:32  host: public-gprs904.centertel.pl

    ponad pół roku.......

  • 0

    24.  2007-08-30 09:51:03

    Loverboy: Dla mnie nie jest problemem wysłać 600 SMSów na miesiąc. Często bywa, ze napisze kilka słów. Po co mam dzwonić by powiedzieć: "Już wiem, o 16." Napisze w 3 sekundy i wyśle. Dużo razy tak pisze, a ze swoją miłością piszę wieczorami często. To tylko raptem 20 SMSów dziennie, nikogo nie zasypuje, bo sami mi znajomi piszą, a ja odpowiadam. Lubię ten rodzaj komunikacji, ale dzwonić też jeśli chodzi o coś konkretnego, poważnego. Co do oferty Play, to dużo ludzi chce mieć prostą ofertę bez pakietów. Chcą mieć tanio do wszystkich, łatwo w myślach przekalkulować i przyrównać do stawek podstawowych. Jeśli jednak ktoś doładowuje na miesiąc za mniejsze kwoty, bo mu tyle potrzeba i gada z jednym numerem więcej lub ma dużo znajomych w jednej sieci (innej niż Play) to przepłaca. Jednak ludzie nie patrzą na to co za ile. My tu na stronie wiemy bo tym się interesujemy. Większość zasugeruje się reklamą lub porówna oferty i zapomni stawki. Ze znajomymi raz o Play gadaliśmy i skoro jest tak korzystnie, to może zmieńmy na Play i wtedy będziemy mieli do siebie nie po 1 gr SMS, a najtaniej po 8gr, a minutę rozmowy za 25 gr/min, ale przy jakim doładowaniu, które jeszcze trzeba wykorzystać po 150 zł na miesiąc!

  • 0

    25. ~  2007-08-30 09:54:48  host: w3cache2.icm.edu.pl

    Przypominam o dzisiejszej nie komunikowanej szeroko promocji w prepaidach Orange Drugie Tyle! 25 za 25 ;) wyślij kod zdrapki pod nr 880 I za to ich lubię ;)

  • 0

    26.  2007-08-30 11:00:02

    ~pablo - no ciekawe, ze POP jeszcze w oggóle po wejściu Playa istnieje... Że jeszcze ktoś z niego chce korzystać... Albo wiesz co? Możnaby z racji tego, że tylko idioci i debile korzystają z POPa wziąć zastosować metody znane już od lat i "usunąć" te śmieci ze społeczeństwa??

  • 0

    27.  2007-08-30 11:01:48

    13. - polecam wytępić najbiedniejszą grupę docelową metodami, o których wyżej...

  • 0

    28. ~  2007-08-30 11:54:31  host: abmu55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No tak, wyske kod zdrapki za 25, dostane 25 a stawka z Nowego Orange Go skoczy mi na najwyzsza ;) ?

  • 0

    29. ~  2007-08-30 11:55:16  host: 212.160.172.70

    do wlo.nie debile i nie idioci.tylko ludzie ktorzy sie przyzwyczaili do popa i ci ktorzy maja znajomych w popie.

  • 0

    30. ~ziomek13  2007-08-30 11:55:39  host: acmu86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czy ktos z was wie o co chodzi z promocjami gdzie trzeba wyslac kod na nr 880? kogo dotycza te promocje? wszystkich czy tylko tych co dostali sms-a i co sie stanie jesli nie mam prawa do promocji i wysle kod w salonie kazali mi zadzwonic pod *100,tak samo jak nie dostalem sms-a zwrotnego ze mam obnizona stawke w nowym go do 50gr w sieci i tez mi kazli dzwonic pod 100 ,niech sie wala szmaty,do konca roku korzystam z pozyczonego abonamentu za free i mam 100zl do wykorzystania na wszystko,nawet na sms-y specjalne ale jak kiedys zapytalem sie celowo o nie w salonie to jakis kretyn powiedzial ze i tak za nie zaplace-niech poczyta regulaminy mongoł banda debili pracuje w tych salonach

  • 0

    31. ~ds  2007-08-30 12:42:16  host: 213.77.11.50

    @biotyt (#16) - jak rozumiem pierwszym kryterium dla nowych członków waszej paczki jest posiadanie (lub gotowość) nr w orange ;-) Choć wg mnie jednak przepłacacie, bo w Erze są obecnie tanie numerki po 9/3 gr + podwójne doładownie - może opłaca się wam zmienić sieć?

  • 0

    32.  2007-08-30 13:27:59

    Chę zwrócić honor eti-emu, chciałęm napisać to tego użytkownika bez nazwy. Przpraszam bardzo

  • 0

    33. ~jakim  2007-08-30 13:30:52  host: acpa37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ds nie wydaje mi się żeby wyszło go lepiej.W TT masz rozmowy po 9gr w nocy po 3grosze max z 3 numerami-nie za dużo ja dzwonie pod znacznie więcej numerów no ale to nieważne.Aktywacja za każdy numer kosztuje 4zł+vat.W orange go masz 20 groszy w sieci bez żadnych pakietów a do innych 60 groszy, w TT masz 59 groszy ale żeby miec tą stawke musisz być u nich kilka miesięcy

  • 0

    34. ~leo  2007-08-30 13:54:43  host: dqi226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    stosunkowo to era ma lepsze promocje od konkurencji i to niepodlego dyskucji no i jest w czym wybierac bo jest tego bardzo duzo teraz jest nowa opcja z laptim a dzisiaj jeszcze heyah wyszla niedawno z nowa oferta wiec niezle prą do przodu

  • 0