Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań w prepaidach Orange

Promocja doładowań w prepaidach Orange

sirmark 24 Lipca 2007 10:27

0 0
Orange przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Orange Go, POP, E-MIX). Przy doładowaniu za 50 zł, dodatkowe 10 zł klient otrzyma gratis.

Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y w sieci Orange, nie wpływa on na zmiany okresów ważności konta. Promocja trwa od 24. do 27. lipca do godziny 20:00.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    33.  2007-07-24 21:15:15

    i co mi z ery jak w książce tel mam tylko jeden nr z Ery? mi orange pasuje i nie narzekam

  • 0

    34. ~jojo  2007-07-24 21:16:15  host: efh223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I świetnie, gratulije "d@arQ"! ;-)

  • 0

    35.  2007-07-24 21:19:38

    i jakie 2xTAKTAK jak musisz na starcie kupic karty 2 karty?? W najgorszej opcji (za25zł) to wychodzi że 50%wiecej a w najlepszej za 175zł masz 325zł... czyli 85% więcej!!!!!!! a orange było kiedys 200%więcej... i co Ty na to?

  • 0

    36.  2007-07-24 21:24:16

    przy moim profilu dzwonienia żaden operator nie przebije oferty orange...

  • 0

    37. ~jojo  2007-07-24 21:24:35  host: efh223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przepraszam, że pytam ale czy Ty rozumiesz zasady tej promocji? 100%, bo dostajesz tyle smamo z drugiego doładowania. I co z tego, że musisz wydać jeszcze te 25 zł, skoro ta kwota Ci nie przepada, przedłuża ważność konta i jest w całości do Twojej dyspozycji na wszystkie usługi telekomunikacyjne.

  • 0

    38. ~jojo  2007-07-24 21:25:56  host: efh223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Skoro masz taki profil, to jeszcze raz gratuluje. O co chodzi, czy namawiam Cię do TT - nie wyrażam jedynie swoją opinie o obydwu tych promocjach. ;-)

  • 0

    39.  2007-07-24 22:21:50

    No tak w tym się z toba zgadzam. Ale jednak i tak trzeba wydac jednorazowo conajmniej 50zł aby skorzystac z tej oferty i nie wszystkich stać, a najgorzej jak ktoś się doładował dzień wczesniej :D i to jest najwiekszy minus tej oferty... reszta spoko, nawiekszy + to możliwośc wyorzystnia "na wszystko" a nie do sieci tylko.

  • 0

    40.  2007-07-24 22:25:34

    a wogóle to jak bym się zdenerowawał to bym zaraz powiedział żeby wszyscy przeniesli się do orange i wszyscy bedą mieć tanio ale tak nie powiem bo w nerwach się różne głupoty gada... więc jak tak powiem nastepnym razem to znaczy że w nerwach jestem :D:D pozdro

  • 0

    41. ~wed  2007-07-25 14:34:28  host: dpc253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    myśle ze 10zł przy doładowaniu za 50zl jest ok, jakby nie było pogada sie troche za to

  • 0

    42. ~  2007-07-25 23:02:38  host: p04-02.opera-mini.net

    no 50minut więcej

  • 0

    43. ~gryzak  2007-07-26 10:34:46  host: ip-143-6.zax.pl

    mnie oprócz tego ze oranżydy dają promocyjne doladowania na połączenia tylko do swojej sieci wkurza jeszcze to że nie sumuja się okresy ważności doładowań tak jak w innych sieciach. Jak doładuje za 50 zeta i mam 3 miechy wychodzące i wydzwonie w 1 miesiąc i znowu doładuje to powinienem mieć 5 miechów a tu taka lipa -znowu 3 od nowa- pyta to jest mówie wam ale jak sie ma 80% kontaktów z oranż to nie ma wyjścia, buu

  • 0

    44. ~klaudiusz  2007-07-26 16:09:10  host: dox210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    owszem promocyjne doładowania są do sieci ale za to takie promocje są robione bardzo często i praktycznie przy każdym doładowaniu wpada jakaś ekstra kasa. A wygadać i tak to spokojnie zdołasz ;)

  • 0

    45. ~arek  2007-07-27 13:40:39  host: proxy.man.sealnet.kluczbork.net

    oszukali mnie, doładowałem kwotą 50zł ale nie przyznali bonusu, co mogę im zorbić? :)

  • 0

    46. ~  2007-07-27 20:34:32  host: public-gprs33121.centertel.pl

    najlepiej rzuć ich!!!! bo oni Ciebie nie rzucą... albo zdradź Orabge i idź do Play!!! to najgorsze co możesz im zrobić!!

  • 0

    47. ~fff  2007-07-30 13:02:29  host: ako106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    >28 LOL:)

  • 0

    48. ~do arek  2007-07-31 13:45:43  host: pc1-176.chomiczowka.waw.pl

    Mnie tez :)

  • 0

    49. ~jam80  2007-07-31 20:20:05  host: gate.luknet.pl

    Idzcie do Playa, tam dopiero wydrylują Wam kieszenie!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    50. ~ddd  2007-08-01 22:37:33  host: amc64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~jam80 znawca sie znalazl . wole tam niz w orange. w orange drylowali mnie 3 lata to inni tez niech troche dostana:)

  • 0

    51. ~piterek  2007-08-02 21:30:23  host: any227.internetdsl.tpnet.pl

    Przy takim doładowaniu dostaje w play 20 zeta bez łaski do wszystkich. wychodzi mi wtedy 0,35 gr za min połączenia. Byłem w Orange te pakiety, wybrane nr nie podobało mi się, teraz dzwonie gdzie i do kogo chce w stałych cenach

  • 0

    52.  2007-08-06 10:51:08

    Ja tez sobie doladowlam i bonus przyszedl, czyli wszystko jest tak, jak byc powinno :) Szkoda tylko, ze byla to taka krotka promocja....

Dodaj swoją opinię