Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań w prepaidach Orange

Promocja doładowań w prepaidach Orange

WitekT 25 Kwietnia 2007 20:18

0 0

Orange przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Orange Go, POP, E-MIX). Przy doładowaniu za 25 zł, dodatkowe 10 zł klient otrzyma gratis.



Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y w sieci Orange, nie wpływa on na zmiany okresów ważności konta. Promocja trwa od 24. do 27. kwietnia do godziny 20:00.


Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~mich  2007-04-25 20:43:00  host: edp28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Promocja do 20.00?? Paranoja! Dobrze że jestem w Tak Taku.

  • 0

    9.  2007-04-25 20:48:17

    jeśłi do sieci to i na numerki po 5 groszy?

  • 0

    10.  2007-04-25 20:48:47

    zasilanie "normalne" czy na ten specjalny numer?

  • 0

    11.  2007-04-25 20:49:59

    wlo: normalnie - jakiekolwiek doładowanie to powinno dawać, napewno elektroniczne z naszych stron. ;)

  • 0

    12. ~jojo  2007-04-25 21:12:17  host: efy179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Totalny no comment. :-p

  • 0

    13.  2007-04-25 21:16:53

    Przecież kilka dni temu była promocja 50% więcej do doładowania 25 zł, tylko, że nie było premiowane normalne doładowanie, a te wysyłane pod numer 880. Te promocje to już właściwie są co tydzień...

  • 0

    14. ~dt  2007-04-25 21:20:14  host: wap.plusgsm.pl

    I znow bonus tylko w sieci...

  • 0

    15.  2007-04-25 22:04:41

    kicha:(

  • 0

    16. ~bigman  2007-04-25 22:27:42  host: p07-07.opera-mini.net

    Dali by 100 zl to i tak będziecie marudzic..

  • 0

    17.  2007-04-25 22:38:14

    Zawsze dyszka więcej do kieszeni a nie z kieszeni:P:D

  • 0

    18. ~hbmm  2007-04-25 22:40:52  host: feg2.internetdsl.tpnet.pl

    tak trzymaj orange bardzo dobrze umacniaj wszystkich w przekonaniu ze masz ich w du...

  • 0

    19. ~hbmm  2007-04-25 22:43:25  host: feg2.internetdsl.tpnet.pl

    ciekawi mnie tylko jedno czy za ten bonus mozna kupic pakiet (dawniej nie mozna było) wiec jesli nie to tak naprawte jest nieco ponad 12 min rozmowy

  • 0

    20.  2007-04-25 22:57:20

    19: Nie można za to kupić pakietu, ale w przypadku korzystania z usługi "Przyjaciele" lub "20 gr za minutę" w Orange GO czy w POPie z "Lepszych numerów" schodzi właśnie z tego konta bonusowego. Oczywiście za aktywację płaci się z konta głównego, bonus jest tylko na rozmowy i SMSy, za które opłata jest naliczana bezpośrednio z konta. Czyli jak ma się w Orange GO aktywne "20gr za minutę" to tak jakby Orange dało 50 min w sieci, a jak ma się aktywnych Przyjaciół to tak jakby dali 200 min!

  • 0

    21.  2007-04-25 23:38:01

    Wystawiacie faktury?

  • 0

    22.  2007-04-25 23:39:32

    wlo: jak wejdziesz na doladowania.telepolis.pl, to na dole masz link do faktur. ;)

  • 0

    23. ~Mungo  2007-04-26 10:34:59  host: 89.187.233.194.ip.airbites.pl

    Coś mi się wydaje że te promocje doładowań, które w ostatnich tygodniach się nasiliły, są syndromem Playa. Może ich statystyki doładowań zaczęły lecieć i próbują kombinować. Oby to był dopiero początek...

  • 0

    24.  2007-04-26 11:12:29

    Mungo - te promocje są od dobrych kilku miesięcy.

  • 0

    25. ~blom  2007-04-26 12:08:12  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    neich oni sobie daruja tylko zrobia mega hiper dual error promocje 79gr :D:D:D:D

  • 0

    26. ~danek  2007-04-26 15:36:23  host: dqa142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale co wy chcecie. Zarąbiście że dają promocje. Chyba lepiej dostać 10 zeta gratis niż nic no nie ? Wydaje mi się że przy doladowaniu 25zł bonus w postaci 10zł jest całkiem niezły

  • 0

    27.  2007-04-26 20:05:39

    No, ale te 10 zł to tylko w sieci. Dla niektórych co korzystają z pakietów jest to raptem 10 min w sieci. Po wejściu Play dali 10 zł do wszystkich, ale najwidoczniej oferta poza sieć 80 gr/min jest tak korzystna, że nie trzeba wspomagać bonusami do doładowania by mieć trochę niższe ceny także i poza sieć.

Dodaj swoją opinię