Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań w prepaidach Orange

Promocja doładowań w prepaidach Orange

sirmark 21 Marca 2007 22:19

0 0
Orange przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Orange Go, POP, E-MIX). Przy doładowaniu za 50 zł, dodatkowe 10 zł klient otrzyma gratis.

Bonus można wykorzystać na rozmowy do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, nie wpływa on na zmiany okresów ważności konta. Promocja trwa od 20. do 23. marca do godziny 20:00.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 0

    40. ~mi  2007-03-22 10:36:55  host: qd90.internetdsl.tpnet.pl

    orange robi sobie po prostu jaja! wielka mi promocja! muszą sobie uświadomić że po wejściu play muszą w końcu przestać okradać ludzi bo wszyscy od nich uciekną! czy oni tego nie widzą?! ja po wielu latach w orange mam już tego dość! play daje zawsze do 50zł darmowe 20zł! zawsze, a nie znowu w jakiejś głupiej promocji do godziny 20:00!

  • 0

    41.  2007-03-22 10:38:09

    No to zaszaleli z ta promocja

  • 0

    42. ~milu  2007-03-22 10:54:52  host: chello084010067209.chello.pl

    to taka szybka, wiosenna, trzy dniowa promocja tak?? a play'u nie ma czasem tak, że przy doładowaniu za 50zł dostajesz 20 zł zawsze???

  • 0

    43. ~fika  2007-03-22 11:32:37  host: aavw69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak jest,zawsze dostaje sie 20 zl przy doladowaniu 50 zl.

  • 0

    44. ~Lucy  2007-03-22 11:36:50  host: aayp184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To się Orange wysilił hehe. Wiedziałam ze Playa nie przebiją, dobrze ze sie zdecydowałam na nowego op.

  • 0

    45. ~bigman  2007-03-22 11:53:06  host: w3cache1.icm.edu.pl

    #32 olek_skype: jak widzisz ;)

  • 0

    46. ~Lalka  2007-03-22 12:10:59  host: aaow176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To mi się podoba w Ornage:) Dobry żart,.....szkoda , że nie można im się zaśmiać prosto w twarz. Jestem w Orange i właśnie dostałam sms z tą promocją!Przecież to są jakieś kpiny.Być może do momentu wejścia na rynek Play cieszyłam sie każdą taką promocją to teraz niech się wypchają. Tak jak ktoś pisał wcześniej, w Play dostaje się ZAWSZE 20zł gratis za każde doładowanie kwotą 50 zł:). Ja się przenoszę do Play, po tym smsie od Ornage coraz bardziej się przekonuje do tego..

  • 0

    47.  2007-03-22 12:30:35

    Na dobra sprawę ta promocja obejmie tylko niektórych internautów i ich znajomych, bo nie każdy czyta takie serwisy jak ten, czy śledzi na bieżąco informacje na orange.pl

  • 0

    48. ~Ze co?  2007-03-22 15:12:39  host: qd90.internetdsl.tpnet.pl

    To ma byc promocja? Panowie z Orange powinni przejrzec oferte Play, to moze wtedy by zrozumieli o co chodzi w promowaniu

  • 0

    49. ~DIS  2007-03-22 15:33:41  host: aarh238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hahahahha Ale ludzie, PLAY daje przy doładowaniu karty 50 PLN 20 PLN bonusa i to jest stała oferta a nie trzy dniowa... Orange naprawdę jest do dupy...

  • 0

    50. ~mop  2007-03-22 18:01:46  host: host-055.skynet.net.pl

    3 dniowa promocja?? phi, żarty sobie robią?? w ten sposón chcą walczyć z playem?? powodzenia...

  • 0

    51. ~spoon  2007-03-22 19:14:38  host: chello062179021215.chello.pl

    no właśnie zdaje się, że z taką ofertą to nie powalczą z playem jednak ;D

  • 0

    52. ~Piko  2007-03-22 19:24:48  host: public-gprs74466.centertel.pl

    Ale promocja już pędze po starter ......ale Play`a ;)) A Orangutan nie sobie w końcu umyje oczy bo obudzi się z ręką w .......

  • 0

    53. ~  2007-03-22 20:15:57  host: 13-mo4-6.acn.waw.pl

    o nie, kioski nie czynne, a jeszcze tylko 1 dzień pro0mocji :D żal, w Play cały czas tak jest, a nie tylko przez 3 dni:)

  • 0

    54. ~bosman  2007-03-22 20:20:25  host: staticline24938.toya.net.pl

    Heh... Jeszcze jedna promocja w Orange. Wlasnie dostalem SMSa: Darmowe rozmowy przez caly weekend. Do pt do godz 23:59 doladuj sie min. 50 zl wysylajac 14-cyfrowy kod na nr 100. Doladowanie *500 nie nagradza bonusem". Widac, ze Orange i boi sie odchodzenia klientow i nie ma jaj, zeby obnizyc ceny. Te promocje sa zalosne.

  • 0

    55.  2007-03-22 21:49:37

    masakra , totalna lipa ten orangutan . spodziewal sie czlowiek jakis cudow w zwiazku z playem , ze moze inni sie wysila , a tu nic tylko ciagla pazernosc starych wyjadaczy

  • 0

    56. ~dobi  2007-03-22 21:52:34  host: w3cache.warpol.net

    zabojady won! tym bumelantom mowimy stanowcze NIE!!!!

  • 0

    57. ~spoon  2007-03-22 23:32:43  host: chello062179021215.chello.pl

    no i jak widać ta pazerność starym operatorom wyjdzie bokiem, ja idę po play-ować :P

  • 0

    58. ~purla  2007-03-23 01:45:19  host: nat-mo5.aster.pl

    no chyba rzeczywiście nie podołali konkurencji play

  • 0

    59. ~  2007-03-23 23:54:53  host: 13-mo4-6.acn.waw.pl

    się okaże dopiero, ja stawiam na Play:)

Dodaj swoją opinię