Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań w prepaidach Orange

Promocja doładowań w prepaidach Orange

WitekT 21 Lutego 2007 23:12

0 0

Orange przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Orange Go, POP, E-MIX). Przy doładowaniu za 50 zł, dodatkowe 10 zł klient otrzyma gratis.



Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y w sieci Orange. Promocja trwa od 20. do 23. lutego do godziny 20.


Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~hmmm  2007-02-21 23:22:54  host: 212.122.214.229

    Bonus owszem jest ale tylko wewnątrz sieci. Do TT im daleko :)

  • 0

    2. ~wariat  2007-02-21 23:44:04  host: cfq143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kurde ile razy można słuchać tej samej płyty??? to już nudne jest, może warto zmienić płytke, a jak nie to może dyktafon (radyjko) zastanówcie się;) pozdrawiam

  • 0

    3. ~ptok  2007-02-21 23:50:01  host: chello089079026230.chello.pl

    Popieram przedmówcę. Pisanie o takiej bzdurnej niby-promocji w ogóle nie powinno mieć miejsca. Niech sobie pomarańcza sama promuje takie beznadziejne "dobrodziejstwo".

  • 0

    4. ~jojo  2007-02-21 23:59:14  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    A co Witek ma na to poradzić? Przecież musi napisać. Może akurat ktoś się skusi... Co innego pozostało wielbicielom pomarańczki. ;-)

  • 0

    5. ~  2007-02-22 06:05:25  host: public-gprs38890.centertel.pl

    1,2,3 macie rację, ciągle wraca stare jako nowe, a Witek dobrze, że o tym pisze przynajmniej na bieżąco jesteśmy informowani o "PROMOCJACH" orangutana.

  • 0

    6. ~  2007-02-22 10:13:28  host: pb54.wohyn.sdi.tpnet.pl

    Zle,ze jest taka promocja??? Moim zdaniem to dobrze 10zł to około 10minut gratis za darmo rozumiecie krytykanci,ale wam zawsze jest zle watpie czy was by zadowoliły darmowe rozmowy do sieci jestem pewien,ze 1,2,3 itp podobni narzekali by.Smieszni jestescie rodacy ,ale takie jest nsze społeczeństwo "ZAWSZE NARZEKAJĄCE".

  • 0

    7. ~Stefan  2007-02-22 10:22:59  host: p07-11.opera-mini.net

    To ktoras juz taka promocja z kolei i pewnie ma swoich fanow. Czy jest az tak dobra,zeby doladowywac prepaida za 50 zl i dostac 10 zl do Orange? Dla niektorych pewnie tak a tak w ogole to gdyby te 10 zl bylo na dowolne wykorzystanie,to sam bym sie skusil .

  • 0

    8.  2007-02-22 11:23:01

    taaa, ale orange dalej dzieli ludzi na w Orange i pozaOrange. Jakby jakaś sekta!

  • 0

    9.  2007-02-22 11:35:26

    6: W Orange GO mając aktywną usługę "Przyjaciele" czy "20 gr za min w Orange" taki dodatkowy bonus się bardzo opłaca bo nie są to pakiety minut, tylko wykupiona zniżka na tańsze połączenia i kasa schodzi z konta, a w pierwszej kolejności z bonusu. Czyli mając aktywną usługę "Przyjaciele" dostajemy 84 min lub 200 min z wybranymi numerami zależnie od stażu (po 3 miesiącach jest taniej) albo w usłudze "20gr za min w Orange" dostajemy 50 min gratis. Kwotę tą można wykorzystać także na SMSy czyli można z niej wysłać 66 SMSów. Jak dla mnie jest to bardzo korzystne gdyż korzystam z tej taryfy. Natomiast w POPie nie bardzo się opłaca, bo bonus ten można wykorzystać jedynie po stawkach podstawowych, gdyż w POPie zniżki są w formie pakietów, a za bonus nie można ich kupić. Jak zauważyłem to Orange GO ma lepsze promocje niż POP jeśli chodzi o rozmowy, natomiast do SMSowania POP. / Nie rozumiem tych narzekań na Orange, jak dla mnie Orange jest dobrą siecią, fakt, że stawka poza sieć powinna wynosić maks 65 gr na obecne warunki, ale to jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić.

  • 0

    10. ~andrew  2007-02-22 11:42:34  host: dpw63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie narzekające tylko jak nie ma zmian w Popie od chyba roku czy dłuzej, radyklanych zmian to nie sposób tego nie zauważyć. Wszedł nowy operator,a w popie dalej nic. Tak-Tak i Heyah zrobili Podwójne doładowanie, Pop dalej bez zmian. Wszelkie pakiety obniżające są droższe niż w TakTaku, i jak nie wykorzystasz czegś tam to przepada, a w TT się kumuluje. Ile można??!!!

  • 0

    11.  2007-02-22 11:42:36

    10 zl to 50 min ;) w orange go. tak jak moj przedmowca mowil, a co do promocji to one sa prakatycznie co tydzien i nie ma o nich informaji w newsach, i ta akurat +10zl jest najmniej korzystna. jesli ktos chce wiecej o promocjach doladowan wiedziec to niech zglada na forum telepolis. jest tam temat temu psowiecony: Promocyjne doładowania w Orange

  • 0

    12.  2007-02-22 12:15:16

    11: No właśnie, taka promocja powtarza się chyba co 2 tygodnie no i są jeszcze inne promocje na doładowania, które są już od dłuższego czasu np. teraz doładowując konto za 50 zł zdrapką można wysłać kod pod numer 100 dostanie się pakiet darmowych godzin do wykorzystania w Orange w najbliższy weekend (chyba 12 h), a jak się korzysta z usługi "20 gr za min" to nawet cały najbliższy weekend, nie mówiąc, że na konto promocyjne wskakuje 10 zł, a o ile gdzieś to się jeszcze nie wyklucza to 10% od sumy doładowania jeśli doładowało się w czasie 25 dni od ostatniego doładowania. Zbiera się także punkty profit, które też raz na jakiś czas można wymienić na doładowanie. Jak się poczyta te promocje to dużo można zyskać.

  • 0

    13. ~greenpis  2007-02-22 12:39:56  host: dqe165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wedlug mnie to bardzo fajna promocja. I tak pisze poprzednik, czytajac te wszystkie promocje, korzystajac z poszczegolnych uslug w orange mozna sporo zyskac. Nie kumam ludzi, ktorzy pisza ze w popie jest drogo, bo przeczytali tylko ogolny cennik, a nie widza wszystkich dodatkowych uslug w orange, ktore naprawde sa fajne. Prosze, podawajcie merytoryczne argumenty, a nie tylko narzekania

  • 0

    14. ~  2007-02-22 13:44:37  host: pb54.wohyn.sdi.tpnet.pl

    NEO z Ciebie to niezła sekta ZŁOMIARZY:DDD

  • 0

    15. ~r  2007-02-22 17:40:28  host: chello087206151164.chello.pl

    Żałosna promocja. Żeby jeszcze okresy ważności się kumulowały jak w TakTaku. A tak - zwyczajna żenada.

  • 0

    16. ~jojo  2007-02-22 18:10:24  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Fajnie, że w prepaidach Orange są promocyjne doładowania, ale ja jednak bym wolał żeby obniżyli podstawowe ceny cennikowe i "ucywilizowali" warunki korzystania z pakietów. W TT są i normalne warunki i pakiety, a więc jedno i drugie. Orange natomiast prubuje bonusami zasłonić rzeczywiste wady swoich ofert na kartę.

  • 0

    17. ~berdys  2007-02-22 18:47:25  host: 100.grybow.net.pl

    Dolacze sie do wiecznie narzekajacych... nie mam ani jednego numeru z Orange na ktory moglbym dwonic !! Super :(

  • 0

    18.  2007-02-22 20:14:18

    16: A po co kumulowanie się terminów doładowań? Miałem TakTaka i nie miałem z tego tytułu większych korzyści bo i tak częściej doładowywałem, bo szybciej kasa mi schodziła. Ktoś może mówić, że w TakTaku kasy nie zabierają, że pakiety nie przepadają. Telefon jest chyba do użytkowania, a nie do wpłacania pieniędzy i kumulowania ich na koncie? Jak ktoś normalnie używa to te terminy nie przeszkadzają. Moim zdaniem oferta Orange GO i POP mocno nie odstaje od reszty pre-paidów, fakt, że nie mają się czym popisać i nie robią promocji z wielkim hukiem jak TT, ale jest równie dobra. Wyjątkiem jest cena połączeń poza sieć, ale sądzę, że i ta niedługo się zmieni. 17: Zawsze wybiera się się takiego pre-paida, w którym ma się znajomych. Ja używałem TT 10 miesięcy i namawiałem znajomych, ale niestety, u mnie właściwie wszyscy mają Orange więc też wróciłem do Orange. U mnie książka to dosłownie 95% numerów tej sieci. Nie chciałem wracać, ale jestem zadowolony. Rozmowy po 5 gr/min z ukochaną, darmowe weekendy i o wiele lepszy zasięg. / O Erze nie mogę powiedzieć wiele dobrego, nawet w centrum miasta musiałem wychodzić z budynku by porozmawiać, bo nie było zasięgu lub bardzo słaby i przerywało. Z Orange nie mam tego problemu. W moim odczuciu jakość rozmów w Erze jest niższa.

  • 0

    19. ~jojo  2007-02-22 23:19:33  host: efi30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "biotyt", poniekąd masz rację! Telefon jest do rozmawiania, pieniądze są do wydawania, samochód jest do jeżdżenia, jedzenie do jedzenia, a życie do korzystania z niego... itd., itp. Jednak w przypadku TT, GO i POP-a pewna róznica istnieje. Wszystko zależy co definiujesz poprzez "normalne" użytkowanie telefonu. Nie pierwszy raz juz piszę, że owszem z telefonu należy korzystać, bo po to jest - ale wtedy, kiedy to Ty masz taką potrzebę, a nie kiedy ktoś Cię do tego zmusza. Dlaczego ja mam doładowywac konto co np. 3 miesiące niezależnie, czy wygadam nagromadzoną kasę czy nie. Ja raz rozmawiam więcej, a w innym miesiącu mogę wcale nie spojrzec nawet na telefon. Może akurat Tobie udaje się zawsze wygadać minuty i jesteś "na bieżąco" z doładowaniami. A ja wolę sobie doładować np., na początku roku za 200 zł i rozporządzać tymi pieniędzmi przez cały rok. Wygadam je w pierwszych 4 miesiącach (bo co miesiąc mniej więcej tyle najczęściej wygaduje) i całe 8 miesięcy mogę doładowywać konto za tyle, za ile będzie mi się podobało. W GO czy POP-ie nie zrobię tego. Jak nie mam forsy to mogę i przez cały rok nie doładowywać konta. Dlamnie ma to duże znaczenie, bo znacznie ułatwia rozporządzanie pieniędzmi. Jeżeli potrzebuje, np. kupić coś ważniejszego niż doładowanie, to nie muszę się martwić. Zamiast doładowywać konto mogę przeznaczyć te pieniądze na inny wydatek. A jeżeli chodzi o znajomych - piszesz ze swojej perspektywy, ja mam do kogo dzwonic w Erze. A nawet jeżeli ktoś ma telefon w innej sieci, a nie chce mi się bulić 59 gr, to dzwonię na jego numer stacjonarny. Jeżeli chodzi o zasięg, to fakt Era ma jeszcze duuużo do zrobienia, ale akurat tam gdzie mieszkam mam bardzo dobry zasięg tej sieci. Zresztą Orange też. A w moim odczuciu jakość rozmów w Erze (tam gdzie jest zasięg jest bardzo dobra). :-)