Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań w prepaidach Orange

Promocja doładowań w prepaidach Orange

WitekT 16 Stycznia 2007 13:45

0 0
Orange przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Orange Go, POP, E-MIX). Przy doładowaniu za 50 zł, dodatkowe 10 zł klient otrzyma gratis.

Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y w sieci Orange. Promocja trwa od 16. do 19. stycznia do godziny 20.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~Przem@s  2007-01-16 14:56:53  host: aapo78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajnie .... ale ja i tak nie skorzystam poniewaz mam w mixie i mam 50 zl abonamentu co miesiac ...

  • 0

    6.  2007-01-16 15:05:08

    A jak doładuje za 100zl???

  • 0

    7.  2007-01-16 15:09:46

    A jak doładuje za 100zł z punktów PROFIT ? :)

  • 0

    8. ~jojo  2007-01-16 15:13:04  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Widocznie zatrzymali się już dawno temu na epoce Orange. I widzą tylko tyłki coraz dalej uciekającej konkurencji.

  • 0

    9. ~r  2007-01-16 17:20:18  host: chello087206151164.chello.pl

    tak bardzo bym chciał skorzystać, ajajaj. Na szczęście mam TT więc adieu Orange Spieprzać dziady ;)

  • 0

    10. ~wariat  2007-01-16 17:38:16  host: cet171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cóż za niepowtarzalna okazja, ku*** mać!!! Czy ta sieć jest normalna? Jak zwykle promocja po h***. Kuźwa tego to się już nie da słuchać ani czytać. Tylko by dodawali 25 do 50zł, 10 do 50 , 10 do 25, 25 do 25 oczywiście bonus do orange. Ludzie ratujcie, bo nie wytrzymam. i oni pewnie jeszcze myślą że wielka frajdę mi robią. CZY WY MYśLICIE żE WSZYSCY MAJA ORANGE??? ZE Aż TAK WARTO DOłADOWAć SIę ZA 50 Zł żEBY DOSTAC NEDZNE GROSZE 10 Zł I TO JESZCZE DO SIECI??? rodził bym wreszcie zacząć poważnie traktować użytkowników bo jak narazie to jest kpina!!! tylko by mi bonusy dodawali. rany julek, ja tego popa to chyba nigdy juz nie doladuje bo nie dosc ze drogo to bezsensowne promocje

  • 0

    11. ~jatopisze  2007-01-16 18:51:01  host: gprs10.orange.pl

    przestali by odgrzewać ten kotlet, bo śmierdzi na odległość

  • 0

    12. ~  2007-01-16 19:32:16  host: 88-199-18-5.swnet.pl

    jak ja sie cieszę ze przeniosłem numer do taktaka :]

  • 0

    13.  2007-01-16 20:32:14

    Ech szkoda klawiatury na Orange, nie ma innego sposobu jak olanie z góry na dół ich "sieci"

  • 0

    14. ~Arek  2007-01-16 22:09:14  host: k3-ip209.antsatgor.pl

    oferta jest ok przynajmnniej co jakis czas cos jest dodawane do konta :)a ze do orange ale to przewaznie sie ktos wybiera siec od tego ale ma w niej znajomych :)pozdro

  • 0

    15. ~LEYQU  2007-01-16 23:17:44  host: ahk6.internetdsl.tpnet.pl

    jutro koncze swoj romans z ta gowniana siecia-3lata wystarczy ciaglego oszukiwania-dzisiaj stracilem 120zl i moge powiedziec smialo ze jest to najgorsza siec-jutro przechodze do tak taka-zegnaj orange

  • 0

    16. ~  2007-01-16 23:54:10  host: 195.189.142.167

    Orange kradnie pieniądze z pakietów GPRS w taryfie Jedna Idea!!!

  • 0

    17. ~hbmm  2007-01-17 00:52:22  host: feg2.internetdsl.tpnet.pl

    oj jakie oni maja szczescie ze mam słaby zasieg ery w domu jak to czytam to az mnie trzepie ze złosci nienawidze tej promocji nawet miałem kupic doładowanie za 50 zł ale nie teraz w protescie kupie 2 po 25zł

  • 0

    18. ~ass  2007-01-17 10:28:02  host: asterisk.lubi.info

    chciałem cos napisać ale inni zrobili to zamnie :)

  • 0

    19. ~Raster  2007-01-17 10:30:07  host: apn-99-41.gprspla.plusgsm.pl

    Cieniutka ta promocja... Za 2 tygodnie będzie pewnie kolejna (jak co miesiąc), w której po doładowaniu 50 pln dostanie się 25 - oczywiście tylko do orange. Żenua...

  • 0

    20. ~Zico  2007-01-18 12:25:46  host: 213.158.194.228

    Brakuje nam tutaj juz tylko Maryli Rodowicz, ktora zaspiewalaby nam "Ale to (dziadostwo) juz bylo" :-)

  • 0

    21.  2007-01-18 12:39:11

    cały pop taki jest. Nie warto mieć doczynienia z tym popem.Mega lepszy jest TT.

  • 0

    22.  2007-01-18 12:54:39

    a nie można dać kary za nie ulepszanie oferty prepaidowej operatora, za brak zmian od dłuższego czasu w ofercie?

  • 0

    23. ~r  2007-01-18 18:37:09  host: chello087206151164.chello.pl

    #20: ale gdyby Maryla chciała całą piosenkę zaśpiewać to by dorzuciła "i nie wróci więcej" co byłoby, niestety, podejrzewam rozbieżne z rzeczywistością. Bo czuję, że takich lipnych promocji w Orżnąć będzie jeszcze mnogo. Co za shit ;)

  • 0

    24. ~bela87  2007-02-05 12:54:04  host: chello087206188096.chello.pl

    tak idioci tylko ze w np. w moim telefonie gdzie mam w psianych zanajomych na 388 lokalizacjach to az 298 sa Ci którzy maja w ORANGUTANIE :D:D orange ni ema ma jako takich limitów jak sie wysyła z neta sms a plus mam a era to jush nie wspomne bo to sa złodzije wysyłać sms za kasa co za idioci przeciez do ich sieci sie te sms-y wysyła i jeszcze trzeba placic co za bydlaki ta era

Dodaj swoją opinię