Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań w Plusie

Promocja doładowań w Plusie

orson_dzi 30 Sierpnia 2017 10:33

7 1
plus szkolny bonus

31 sierpnia użytkownicy ofert Plusa i Plush na kartę mogą skorzystać ze "Szkolnego bonusu" przy doładowaniu konta.

Po zasileniu konta kwotą 30 - 99 zł klienci otrzymają dodatkowy bonus w postaci 30% wartości doładowania. Można go wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne dostępne dla danego planu taryfowego.

Doładowanie musi być zrealizowane przez strony internetowe z doładowaniami, stronę internetową banku lub aplikację mPotwór.

Zobacz: Regulamin promocji



Źródło tekstu: Plus     

w sumie: 36
  • 0

    17. ~piotrmak  2017-08-30 12:38:19  host: static-46-238-231-247.rfc.pl

    No jednak nie dostaniesz:)
    A tak na serio to 4 złote różnicy to dla niektórych czytelników Telepolisu musi na rok wystarczyć. Korzystają tylko z promocyjnych i darmowych promocji, tylko czemu się później dziwią , że ich operator sieci nie buduje to tego nie mogę zrozumieć:(

  • 0

    18.  2017-08-30 12:39:29

    ad. 17 - za złotówkę w skali roku operatora zmieniają... ;-)

  • 0

    19. ~TomLee  2017-08-30 13:11:37  host: user-94-254-244-215.play-internet.pl

    Jak walnąłem dzisiaj 8 GB z zakrętek Coca-Coli na kartę Play, to dostałem dodatkowe 2 miesiące na ich wykorzystanie. Też fajna promocja.

  • 0

    20. ~HEY  2017-08-30 13:42:51  host: user-94-254-150-32.play-internet.pl

    Dla biedoty, owszem ;)

  • 0

    21. ~  2017-08-30 14:25:14  host: 93.175.85.113

    Całkiem fajna promocja. Przeciwieństwo padaki t-mobile

  • 1

    22. ~  2017-08-30 14:37:12  host: a29-02-06.opera-mini.net

    Wolę normalnie korzystać z niskich stawek i tanich bezlimitów, a nie liczyć na operatorską łaskę w postaci bonusu do doładowania.

  • 0

    23.  2017-08-30 14:42:40

    I gdzie masz ten najtańszy No Limit?

  • 0

    24.  2017-08-30 14:43:38

    @17 i nie zrozumiesz, to inny stan umysłu :)

  • 0

    25. ~Arek  2017-08-30 15:11:01  host: 178235146068.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    I tak to ma być. Dawno nie było bonusa, a na jeden numer już wyciągnąłem plecak. Teraz pora na bonus doładowania. I tak to sie mniej więcej w Plusie kręci.

  • 1

    26. ~  2017-08-30 15:37:21  host: a29-02-06.opera-mini.net

    23- a choćby w a2 mobile.

  • -1

    27.  2017-08-30 16:01:27

    26 - Ty już jesteś w a2mobile oczywiście?

  • 0

    28. ~Filtr przeciwspamowy  2017-08-30 17:12:33  host: public-gprs217341.centertel.pl

    Promocja to promocja trzeba skorzystać.

  • 0

    29. ~MercedesAMG  2017-08-30 18:26:23  host: apn-31-0-44-111.dynamic.gprs.plus.pl

    Plus jest najlepszy!!!! Play może Wam da za 40 lat super promocję. 5zł za doładowanie konta za 1000zł :D

  • 0

    30. ~  2017-08-30 18:39:01  host: a23-01-01.opera-mini.net

    #25 - i jak ten plecak? ok? No ja się niestety nie zalapalem

  • 1

    31. ~  2017-08-30 20:39:39  host: a28-02-06.opera-mini.net

    26, wlo - na razie testuję. Ale nie wykluczam bliższego związku, jeśli testy będą pomyślne. Inna sprawa, to świadomość ofert wśród użytkowników i chęć podjęcia ryzyka. To tak jak z emerytami - chodzą od lat do złych lekarzy, ale ich nie zmienią, bo się do nich przyzwyczaili. Za to potrafią bez przerwy na nich narzekać. Zupełnie jak ze złymi ofertami u operatorów...

  • -1

    32. ~Mariusz23  2017-08-30 22:53:50  host: net-83-175-142-144.markom.krakow.pl

    Ech widzę że niektórym to i tak nie dogodzi :( Plus daje co jakiś czas bonus który idzie na konto główne, darmowy RMW i jeszcze narzekają?
    Biorąc pod uwagę wszystkie bonusy to rzeczywiście, biorąc no limit w Plushu za 25 zł i tak wychodzi najtaniej (po uwzględnieniu bonusów poniżej 20 zł). Lepiej wziąść Plusha za 25 zł niż a2mobile za 19,90 zł.W Plushu mamy HD voice a w a2mobile nie. Poza tym w a2mobile lubi rwać połączenia (mam jeden numer w tej sieci i wiem co mówię). Oczywiście jak ktoś chce tylko rozmowy za 9,90 to rzeczywiście a2mobile wyjdzie taniej ale przy pełnym no limicie Plush rządzi :-)

  • 0

    33.  2017-08-31 08:00:08

    31 - jaka jest ta zła oferta?

  • -1

    34. ~nn  2017-08-31 13:57:03  host: 193.106.129.173

    @31: totalnym idiotyzmem nazwałbym porównanie złego lekarza do "przepłacania" o 5 zł miesięcznie więcej. Bo mając telefon na kartę w Plusie/Plushu i biorąc pod uwagę promocyjne doładowania naprawdę koszt utrzymania numeru wychodzi niedużo przy zachowaniu jakości rozmów czy obsługi.

  • 1

    35. ~  2017-08-31 14:38:03  host: a28-02-06.opera-mini.net

    Ładujcie, jak najwięcej. Zębaty zaciera ręce, jak widzi takich ślepych wiernopoddańców...

  • 1

    36. ~  2017-08-31 14:40:38  host: a28-02-06.opera-mini.net

    Jak tam akcje tej śmiesznej firemki? Nawet JSW, którą jeszcze w 2014 roku chcieli zlikwidować, obecnie znacznie wyprzedza notowania zębatego.

Dodaj swoją opinię