Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań w Play

Promocja doładowań w Play

msnet 18 Czerwca 2018 21:45

1 20

play boniek

Bez względu na wynik jutrzejszego meczu Polski z Senegalem, każdy może zdobyć dodatkowe gigabajty lub środki na koncie.

Promocja będzie działać tylko 19 czerwca 2018 roku, jeśli doładujemy swoje konto poprzez stronę doladowania.play.pl. Bonusy, jakie otrzymamy, będą uzależnione od kwoty doładowania:




  • doładowanie od 5 zł do 9,99 zł - pakiet internetowy 1 GB,
  • doładowanie od 10 zł do 24,99 zł - pakiet internetowy 3 GB,
  • doładowanie od 25 zł do 49,99 zł - pakiet internetowy 5 GB,
  • doładowanie 50 zł i więcej - 100% wartości doładowania na konto promocyjne.

Dodatkowe gigabajty oraz bonusowe środki będą ważne 30 dni od ich przyznania.

Zobacz: regulamin promocji

Kto wygra w meczu Polska - Senegal?

Polska
65.95%
Senegal
21.62%
będzie remis
12.43%

Wszystkich głosujących: 185


Źródło tekstu: Play     

w sumie: 63
  • 0

    44.  2018-06-19 12:45:58

    43 - jak na dorosłego gościa masz żenujące potrzeby. Nie stać Cię kupić pakietu? Obciach na maksa.

  • 0

    45. ~Gaduairowiec  2018-06-19 12:56:58  host: ip41.dknadmin.be

    @toms
    Zgadzam się, stać mnie na 2GB. Ale przyzwyczailem sie do prepaida ktory to nr mam od 19lat;) Simplus->GaduAir-Play na karte. Sluzbowy abo też mam;) Mimo wszystko lubię dostawać prezenty;)

  • 0

    46.  2018-06-19 13:01:17

    Gaduairowiec,
    Jeśli lubisz prezenty to polecam ci Virgin mobile.
    Tsm każdego miesiąca dostajesz w prezencie całkowicie za darmo :
    30 minut do wszystkich także na stacjonarne
    30 SMS-ów
    300 MB

    Za kilka zł możesz sobie dokupić pakiety dodatkowe
    - 3 PLN - 60 minut, kom + stac
    - 5 PLN - 120 minut, kom + stac
    - 8 PLN - 200 minut, kom + stac
    - 3 PLN - 400 SMS-ów
    - 2 PLN - 1 GB
    - 10 PLN - 10 GB
    Pakiety można łączyć i się sumują.
    Internet w Virgin jest rozliczany co 5 kB.
    A po wykupieniu pakietu danych otrzymasz darmowy transfer w aplikacjach społecznościowych.

    Każda kwota doładowania od 5 PLN w zwyż przedłuży ci ważność konta o 365 dni. :)

  • 0

    47.  2018-06-19 13:14:11

    45- to wróć do Simplusa, a konkretnie do Nowego Plusha. Tam co chwilę premiują doładowania od 30- 99 zł. Ja tam nie stękam o cokolwiek. Obecne oferty krajowe są na tyle satysfakcjonujące, że w czasach tanich bezlimitów żebranie o dodatkowe pakiety leży poniżej mojej godności.

  • 0

    48.  2018-06-19 13:16:33

    No i zawsze można zmigrować do RBM5. Tam naprawdę jest dużo internetu....

  • 0

    49. ~Gaduairowiec  2018-06-19 13:18:09  host: ip41.dknadmin.be

    @toms
    Też prawda, ale wiesz:zawsze pożebrać trzeba żeby operator wiedział czego klient oczekuje;)
    @troip
    No fajna ta oferta u operatora byłej prezes Orange;) Ale 3GB to 6zł miesięcznie a na Play na kartę mam zachomikowane Gigabajty przedłużam je za 5zł pakietem 700MB:)

  • 0

    50.  2018-06-19 13:22:56

    Klient oczekuje nieustannych bonusów z nieskończonym terminem ważności. Wybacz, ale zatrzymałeś się w swoich oczekiwaniach na 2008 roku, kiedy pisałeś o taktowaniu co 10 kB ze zmienionym APNem... Czasy i oferty się zmieniły, więc może pora wreszcie dorosnąć?

  • 0

    51.  2018-06-19 13:25:35

    49,
    To zależy, moszesz kupić 10 GB za 10 PLN.
    Wtedy 1 GB kosztuje cię 1 zł.
    Jestem tego samego zdania, co toms, jest już tak tanio, że jakieś zebrania o GB które kosztują grosze jest jak to Francuzi mówią "żenua"

  • 0

    52. ~Gaduairowiec  2018-06-19 13:27:34  host: ip41.dknadmin.be

    No nie do końca -w mojej ofercie Play Formuła na Kartę 700MB jest za 5zł:))) Drogo!

  • 0

    53.  2018-06-19 13:30:29

    52, wiesz co jest ideą prepaida? Prawda?
    Tsm trzyma nas tylko dóbra oferta.
    A jeśli oferta nie jest dobra, to co robi karciarz?

    Niech ktoś podpowie, co robi karciarz, kiedy oferta u obecnego operatora nie jest korzystna. ;)XD

  • 0

    54.  2018-06-19 13:57:23

    53 - skarbonkę przeznacza na cele charytatywne i przenosi numer!

  • 0

    55.  2018-06-19 14:30:23

    Wlo, na przykład.

  • 0

    56. ~Gaduairowiec  2018-06-19 14:49:31  host: ip41.dknadmin.be

    Nie ma możliwości przekazania skaronki w Play na cele charytatywne. Smsy premium chyba schodzą z konta głównego?

  • 0

    57.  2018-06-19 15:06:57

    Tak, środków z konta promocyjnego nie ruszysz, ponieważ na tym koncie masz nie to co ty wpłaciłeś, tylko co dał ci w prezencie operator. Dlatego z takim kontem trzeba uważać.

  • 0

    58.  2018-06-19 15:09:09

    Za to środkami które ty wpłaciłeś na konto operatora możesz dysponować do woli.

  • 0

    59. ~  2018-06-19 16:08:10  host: host-89-231-210-157.dynamic.mm.pl

    Ja mam 6 zł w T-Mobile i przenoszę numer jak to wykorzystać żeby im nie podarować

  • 0

    61.  2018-06-19 16:35:13

    59). Wyslij charytatywnie smsa, fundacja etc

  • 0

    62.  2018-06-19 17:31:27

    59, możliwości jest wiele, możesz np kupić sobie konto premium na jakimś portalu, albo możesz wykupić transfer na chomiku czy rapideo, itd...

  • 0

    63. ~Andrzej  2018-06-19 17:43:31  host: user-94-254-231-170.play-internet.pl

    Fresh wykluczony, ale próbował ktoś doładować konto w tej taryfie i otrzymał bonus?

  • 0

    64. ~Tom  2018-06-19 22:10:13  host: 078088144159.jeleniagora.vectranet.pl

    Widać Play zmienił strategię. Nie wznowił promocji z zeszłego roku -GB za kody z zakrętek Coca -coli. Być może coś rzuci na wakacje. Ciekawe, jak się to odbije na wynikach za 2 kwartał?

Dodaj swoją opinię