Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań w Orange

Promocja doładowań w Orange

sirmark 25 Lipca 2006 22:40

0 0

Orange przygotował specjalną ofertę dla użytkowników prepaid i mix: Orange GO, POP i Twój Mix.



Doładowując konto za 50 zł, użytkownik otrzymuje dodatkowo 10 zł. Bonus może zostać przeznaczony wyłącznie na rozmowy i SMS-y w sieci Orange. Nie wpływa także na zmiany okresów ważności konta.


Promocja trwa od 25. do 28. lipca do godziny 20:00.


Doładuj konto prosto ze stron TELEPOLIS.PL.




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2006-07-25 23:26:25

    nie marudzic. w koncu daja to za frajer.

  • 0

    4. ~jupi  2006-07-25 23:26:25  host: host-87-99-44-157.lanet.net.pl

    Pierwszy raz mnie miło zaskoczyli :) Doładowałem dzisiaj konto 50tką. Dostałem 10złotych dodatkowo na połączenia w Orange. Tak się składa, ze mam wykupioną usługe Lepsze numery i dzwoniłem na jeden z moich wybranych 3 numerów. Środki schodzą pierw z tych dodatkowych 10złotych, a dopiero później z podstawowych! :) No to jednym słowem kasa w kieszeni pozostaje.

  • 0

    5.  2006-07-25 23:32:45

    zawsze cos...

  • 0

    6. ~Robo  2006-07-26 00:29:33  host: bcl124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    .. ale Ery nikt jeszcze nie pobil. Dwa razy byla promo ze za doladowanie mozna bylo dostac drugie tyle gratis. Maks kwota wnosila 500 zeta. Doladowales 500 - dostales drugie 500 zeta. Potem wlaczales pakiety minut lub tanie numerki i mozna bylo dzwonic naprawde taniutko.

  • 0

    7. ~Natalia  2006-07-26 01:34:55  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Ja się pochwalę, że wreszcie znalazłam w punkcie TP startery POP za 5zł - mają 8zł na koncie, a po doładowaniu dają jeszcze 16. Nigdzie ich nie było i dopiero teraz dostawa przyszła. Kupiłam sobie 2 - w ten sposób orangutany sobie nieźle statystyki nabiją ! Pamiętam rok temu JInK 12,5/25zł - to były czasy :)

  • 0

    8. ~Marioos  2006-07-26 02:16:53  host: host-81-190-20-203.torun.mm.pl

    ,,promocja" stara jak sam orange.swoja droga czekam az wprowadza darmowe wieczory i weekendy w pre-paid,nie darmowa godzine w weekend.

  • 0

    9. ~  2006-07-26 03:52:45  host: dvk84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Albo ta promocja to odświeżane pozieleniałe kabanosy, albo mam deja-vu.

  • 0

    10.  2006-07-26 09:09:02

    Natalia powiedz mi czy to prawda ze w tych nowych starterach POP jak wlożysz simke do tel pisze zanim Orange tylko POP ? bo ja mam ten stary gdzie pisze milego dnia orange dlatego pytam :P odp

  • 0

    11.  2006-07-26 09:24:20

    Tonacy brzytwy sie chwyta...

  • 0

    12.  2006-07-26 09:37:26

    ja tam mam korzystam z tej promocji tylko doladowalem miesiec temu i jeszcze mam 7 zl nie jest zla niekiedy jest ze 20 zl sie dostaje ale to żadziej juz

  • 0

    13. ~  2006-07-26 10:40:41  host: dpz69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znów ta nędzna promocja w stylu: dopładuj konto, dostaniesz 10zł;] Już na nic nowego nie mogą sie postarać!

  • 0

    14. ~D  2006-07-26 10:50:27  host: 80.51.255.150

    Jak ja kiedyś doładowałem 25tką jak jeszce były początki orangutana to mi dali 16 zetów pojebał* im się coś czy to była promo?

  • 0

    15. ~KimdzonG  2006-07-26 11:06:03  host: dou163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a to kwestia przyzywczajenia się D:P
    Tak już jest w POPie.

  • 0

    16. ~anien  2006-07-26 11:17:13  host: dpf114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przyzwyczajenia, hehe,a to nieźle mają w tym popie.jak dobrze, ze tam nigdy ne byłem.

  • 0

    17. ~  2006-07-26 12:03:53  host: dqm7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bo kto jest jeszcze w pop-ie. Tak-Tak najlepszy w pre-paidach, a jak nie to już coś lepiej na abonament wziąć, przynajmniej telefon będzie się miało dobry.

  • 0

    18. ~mionar  2006-07-26 15:11:40  host: dqd61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    są jeszcze.........frajerzy:p

  • 0

    19.  2006-07-26 16:01:39

    Narzekacie i narzekacie a przecież gratisowe 10zł piechotą nie chodzi.

  • 0

    20.  2006-07-26 20:14:42

    a w zeszłym tygodniu przy doładowaniu za 25zł dostawało się 10zł gratis ale o tamtej promocji mało kogo informowali a szkoda bo była korzystniejsza ;)

  • 0

    21.  2006-07-27 01:50:12

    Piszą: przyszłość jest jasna... a na zdrapkach znaczki orange drukują na czarnym tle... Oni sobie świadomie z nas kpią, czy też poszczególne działy nie wzpółpracują ze sobą?

  • 0

    22. ~maxiu  2006-07-28 19:53:21  host: eju102.internetdsl.tpnet.pl

    Mam pytanie! Jak kupię starter w Orange za 9 czy 20 PLN to po jakim czasie muszę już zrobić pierwsze doładowanie żeby środki zgromadzone na koncie nie przepadły?

Dodaj swoją opinię