Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań w Orange

Promocja doładowań w Orange

sirmark 23 Maja 2006 14:49

0 0
Orange przygotował specjalną ofertę dla użytkowników kont przedpłaconych Orange: Orange GO, POP, MIX.

Doładuj swoje konto za 50 zł, a otrzymasz dodatkowe 10 zł. Bonus może zostać przeznaczony wyłącznie na rozmowy i SMS-y w sieci Orange.

Promocja trwa od 23 do 26 maja do godziny 20:00.

Doładuj konto prosto ze stron TELEPOLIS.PL.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~hettman  2006-05-23 15:47:22  host: host81-132-60-60.range81-132.btcentralplus.com

    wow,ale promo...

  • 0

    2. ~PiotreK  2006-05-23 15:49:10  host: rt21.dka.pl

    "Bonus może zostać przeznaczony wyłącznie na rozmowy i SMS-y w sieci Orange. "
    Buahaha też mi promocja, utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że to najgorszy op.

  • 0

    3.  2006-05-23 16:02:01

    bez komentarza... gdyby to było 20 pln to może, może...

  • 0

    4.  2006-05-23 16:55:32

    w kolko jedno i to samo..bezsensu...ORANGE nadal najgorszym OP....

  • 0

    5.  2006-05-23 16:58:23

    kiedys to 10zl bylo do wykorzystania do wszystkich a teraz zrobili wielka kiche to widocznie sprawka orange bo w idei bylo jeszcze normalnie

  • 0

    6. ~rumbur  2006-05-23 17:08:11  host: dqe90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niestety - te 10 zeta i tylko w sieci. Za przeproszeniem lipa a nie bonus

  • 0

    7. ~ff  2006-05-23 17:47:46  host: aatn77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no wiece 10zl w tym przypadku to 20% wiec wcale nie tak malo. szkoda tylko ze do wykorzystania w sieci :/

  • 0

    8. ~jupi  2006-05-23 17:48:02  host: proxy.lanet.net.pl

    Orange musi skończyć z tą promocją!! Dali by podwójny pakiet kwotowy w sieci na weekend :) Ilość weekendów zależałaby od wartości doładowania. Podejrzewam że wszyscy byli by zadowoleni.

  • 0

    9.  2006-05-23 18:14:26

    HAHA!! :) To Era bez żadnego problemu podwajała nawet 10zł i to już 2 razy taka promocja była, a w orange ludzie dostaną 10zł inwestując aż 50zł - w najgorszą sieć. Pozdro dla najwytrwalszych orangutanów :P Dajcie się wałować dalej :D

  • 0

    10. ~dilukii  2006-05-23 20:13:19  host: bqc17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bez komentarza

  • 0

    11. ~r  2006-05-23 20:41:12  host: chello087207181093.chello.pl

    oprzytomnijcie w tym Orange do cholery. Męczycie tą dziadowską promocję od nie wiadomo kiedy. Aż musiałem waszego Popa ciepnąć w kosz bo już miałem dość. Wzięłem Taktaka i mam uczciwe zasady i najtańszą minutę. Na pohybel pomarańczowym!

  • 0

    12. ~spidek  2006-05-23 21:06:30  host: akx250.internetdsl.tpnet.pl

    tak tak the best ;) kondolencje dla uzytkownikow Orange.

  • 0

    13. ~r  2006-05-23 23:30:44  host: chello087207181093.chello.pl

    no niestety. Orencz jest cienki jak sik pająka. Jak ta dycha wew. sieci wygląda przy tak-takowej stawce 59gr do wszystkich i minucie wew. sieci, hei i na stacjonajne za 20gr. Że ktoś wogóle chce korzystać z tego łoryndzowego prepaida to przechodzi ludzkie pojęcie. Racja - przyłączam się do kondolencji :)

  • 0

    14. ~Dina  2006-05-24 01:11:38  host: p09-10.opera-mini.net

    Przyjmuję kondolencje do lipca. ;) A później zmykam do Ery. Co prawda jedną nogą już jestem w Erze od lutego,ale druga noga tkwi jeszcze w Orange.

  • 0

    15.  2006-05-24 10:01:39

    Denko, denko szkoda gadania

  • 0

    16. ~  2008-07-18 10:18:00  host: st162.internetdsl.tpnet.pl

    siema chce mieć na dwfwwww

  • 0

    17. ~  2009-10-30 12:34:49  host: public58087.cdma.centertel.pl

    najlepszy tel to w 395

Dodaj swoją opinię