Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań w ofertach prepaid w Idei

Promocja doładowań w ofertach prepaid w Idei

sirmark 25 Kwietnia 2005 19:45

0 0

W dniach 26-29 kwietnia 2005 r. w Idei dostępna będzie kolejna edycja promocji doładowań "10 za 50". Promocja polega na nagradzaniu bonusem o wartości 10 zł użytkowników i abonentów, którzy w okresie trwania promocji dokonają doładowania konta pre-paid kwotą 50 zł.

Promocja obejmuje wszystkie dostępne kanały doładowań, w których jest możliwe doładowanie kwotą 50 zł, z wyłączeniem doładowań zrealizowanych za punkty Profit.
Doładowanie promocyjne 10 zł zostanie przyznane on-line i jest możliwe do sprawdzenia pod bezpłatnymi numerami IVR *111 oraz *500 (informacja o promocyjnym doładowaniu nie będzie zawarta w standardowym SMS-ie potwierdzającym doładowanie). Skorzystanie z promocji nie wymaga wysyłania SMS-ów ani żadnej innej formy rejestracji; Doładowanie promocyjne w wysokości 10 zł może zostać przeznaczone wyłącznie na rozmowy i SMS-y w sieci Idea i nie wpływa na zmiany okresów ważności konta (okresy X i Y pozostają takie same jak w przypadku karty o nominale 50 zł).
Promocja dotyczy klientów ofert: POP, Idea Dla Każdego, Jedna Idea na Kartę, Jedna Idea MIX, Idea MIX, Idea MIX TP, Abonament Limitowany, Nowy Mix dla Firm.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet