Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań przez Internet w Simplusie

Promocja doładowań przez Internet w Simplusie

WitekT 25 Lipca 2007 14:20

0 0
Każdy, kto do 27. lipca doładuje konto Simplusa przez Internet, dostanie gratis 20%.

Promocja dotyczy doładowań od 50 zł do 99 zł. Dodatkowe 20% zostanie przyznane automatycznie wraz z zasileniem konta i może być wykorzystane na dowolne usługi. Bonusowe 20% nie wpływa na zmiany okresów ważności konta.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2007-07-25 15:20:26

    uruchomienie pakietu internet 50 mb kodem *121*11*04#

  • 0

    5.  2007-07-25 16:04:49

    marność, trzeba przyznać. Ja nie skorzystam. Wolę zainwestować te pieniążki w TT a w simplusie niech sobie puszczą jakiegoś hita. Może być nawet coś z disco-polo ;-)

  • 0

    6. ~papszmir  2007-07-25 16:05:50  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    super :D

  • 0

    7. ~papszmir  2007-07-25 16:06:46  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    P. S. Domur a gdzie to przeczytałeś?

  • 0

    8. ~jojo  2007-07-25 16:07:36  host: efq180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na "PDFonline". ;-)

  • 0

    9. ~  2007-07-25 16:15:59  host: 87-205-222-129.adsl.inetia.pl

    Skorzystam za kilka miesięcy, gdy będę próbował skonfigurować połączenie komórkowe w Linuksie, ale obawiam się, że do tego czasu promocja do odwołania ... zniknie.

  • 0

    10. ~r  2007-07-25 16:25:37  host: chello084010106085.chello.pl

    #9: przecież promocja jest do 27lipca. Więc za kilka miesięcy masz małe szanse się załapać :-)

  • 0

    11. ~dt  2007-07-25 16:48:26  host: wap.plusgsm.pl

    W przeciwienstwie do pomaranczy bonus jest do dowolnego wykorzystania a nie tylko sieciowego. Co do tego pakietu to super sprawa. Tego brakowalo w sim+)

  • 0

    12. ~domur  2007-07-25 17:00:56  host: ebl74.internetdsl.tpnet.pl

    na konkurencyjnym portalu telekomunikacyjnym

  • 0

    13. ~dolores  2007-07-25 18:21:59  host: n9pro.resetnet.pl

    czy doładowanie w kasie za pomocą terminala w jakimś plusie czy tesco liczy sie jako doladowanie internetowe?

  • 0

    14. ~mirekb  2007-07-25 19:15:49  host: apn-99-35.gprspla.plusgsm.pl

    jak naazie na mixplusie nie ma mozliwosci uruchomienia tego pakietu.TYLKO SIMPLUS MA ZA 1MB 20GR fakt ze 50Mb ale najtaniej bo...potem mozna wyrzucic nr i kupic nowy starter ;-)do*13 niekoniecznie bardziej ze swojego konta internetowego typu inteligo,mbank bzwbk itp

  • 0

    15. ~BS  2007-07-25 19:16:44  host: ha2rtr.agh.edu.pl

    13-tylko przez Internet.Czyli nie będziesz miał 20% extra.

  • 0

    16. ~  2007-07-25 22:09:48  host: p11-07.opera-mini.net

    Brawo Simplus,nareszcie wielki powrót. TT do klopa.

  • 0

    17. ~  2007-07-26 01:24:16  host: cij66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mily upominek, ze tak sie wyraze. Na pewno na wakacyjne romanse 20% wiecej minut do .. :D Spoxik!

  • 0

    18. ~Manovar  2007-07-26 18:44:58  host: bck54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego na Telepolis nic nie pisze o tej promocji w Simplusie na 50MB? Zawsze wszystkich wyprzedzał, a tu cisza. Jest też gdzieś dostępny regulamin tej promocji? Czy to działa tylko przez APN:Internet?

  • 0

    19. ~  2007-07-26 23:20:25  host: p04-03.opera-mini.net

    Hej,coś chyba nie tak mi to nie dziala:-(

  • 0

    20. ~ps.piotr  2007-08-25 17:30:49  host: apn-101-21.gprsbal.plusgsm.pl

    Wszystko dobrze tylko jak przekroczymy 50 MB to za nastepne bajty zapłacimy 2x0,61 zł.nawet wtedy jak to bedzie 1 bajt.Drugi pakiet można zamówić dopiero po wykorzystaniu pierwszego do ostatniego bajta.Nie ma możliwosci zatrzymania transferu co do ostaniego bajta nawet bo wyjeciu baterii z telefonu.Albo bedzie za mało albo przekroczymy,więc nie ma co mówić o stawce 10 zł za 50 MB.taki jest niestety simplus i w easy gadka jest podobnie.Obecnie korzystam z simData

  • 0

    21. ~natalka07  2007-11-05 16:32:25  host: aafs180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam tel.6280 i niebardzo wiem jak korzystac z tego internetu:/ Jak mozecie to pomozcie kolezance :)

  • 0

    22. ~mektol  2011-07-21 16:28:36  host: 10.28.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl

    Ludzie!PROMOCJA DOŁADOWAŃ NIE DZIAŁA.NIE DAJCIE SIĘ ZROBIĆ W KONIA!!!ZASILIŁEM TEL>ZA 50 PLN i GUZIK ŻADNEGO 20% NIE DOSTAŁEM.

  • 0

    23. ~mektol  2011-07-21 16:30:11  host: 10.28.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl

    SORKI.INFO JEST Z 2007 roku.

Dodaj swoją opinię