Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań przez Internet w Simplusie

Promocja doładowań przez Internet w Simplusie

WitekT 18 Kwietnia 2007 10:44

0 0
Każdy, kto do 20. kwietnia doładuje konto Simplusa przez Internet, dostanie gratis 20%.

Promocja dotyczy doładowań od 50 zł do 99 zł. Dodatkowe 20% zostanie przyznane automatycznie wraz z zasileniem konta i może być wykorzystane na dowolne usługi. Bonusowe 20% nie wpływa na zmiany okresów ważności konta.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~  2007-04-18 11:44:59  host: ekj116.internetdsl.tpnet.pl

    Z wrażenia aż się pomyliłem. ;-)

  • 0

    10.  2007-04-18 11:47:54

    Właśnie oglądałem. Też nie mogę wierzyć Euro w Polsce!!! Super!!! :)))

  • 0

    11. ~PLANET  2007-04-18 11:57:16  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Tja, na iTVP byl NIEZLE przepchany stream, uploadu im nie starczalo za nic :) A w ogole to Malysz wygral Puchar Swiata po raz czwarty :D --- poza tym - msg dla fanow Nokii - mozna juz kupic Nokie N95 - cena aktualnie 3175 zl ;) (po znizce 10 % wychodzi ciut lepiej though :) - dwa kolory (Deep Plum i Sand - ja bede pewnie optowal za tym drugim ;)

  • 0

    12. ~PLANET  2007-04-18 11:59:35  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Teraz czekam na E90 (moze ;)

  • 0

    13. ~adi  2007-04-18 12:31:55  host: ip-81-15-216-51.unregistered.net.telenergo.pl

    Hehehe promocja OK ale znowu od 50 PLN oni sa chorzy teraz kazda promocja w plusie jest ulozona pod nominal zasilający konto - Beznadzieja a ludzie sie tak daja i biegna do sklepu po nominal 50 pln zeby miec o 6 gr tansze rozmowy wewnatrzsieciowe i 20% wiecej ;]]

  • 0

    14. ~mirekb  2007-04-18 13:08:50  host: bmt150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to ta oferta utrzymaniowa klientow prepaid ktorych mowil polkomtel(pan Bauc)(plus) ma najwiecej i ich prepaidow(najlepszych przeciez)

  • 0

    15.  2007-04-18 13:38:05

    żałosne, jak słysze ostatnia reklamę simplusa w radio to mnie wkurw łapie i przełączam stacje.

  • 0

    16. ~  2007-04-18 13:41:01  host: 87-205-216-12.adsl.inetia.pl

    Suuuper. Kolejna promocja, z której nie skorzystam, bo najbliższe zasilenie planuję w sierpniu lub wrześniu. Czy ja skorzystałem z jakiejkolwiek promocji w S+? nie przypominam sobie.

  • 0

    17. ~ahan  2007-04-18 13:42:12  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Ludzie ;) a wiecie co się dzieje z +netem? Bo od wczoraj nie działa ;/

  • 0

    18. ~PROROK  2007-04-18 14:15:12  host: afp149.internetdsl.tpnet.pl

    chyba mozna bylo podciagnac 2 super newsy o simplusie i swojakach do jednego ;) w koncu to prawie jedna broszka a co do samego newsa pierdziele ich 20 % ;) na Allegro jak bede potrzebowal kupie tanie doladowanie przez teleprzelew i tyle

  • 0

    19. ~hmm  2007-04-18 15:32:17  host: 212.122.214.223

    #16 to po co masz ich kartę ? wyrzuć do kosza. Szczerze mówiąc to ja skorzystałem kiedyś z ich promocji :P - latem gadałem po 3 godziny za 5 zł (to chyba jakoś tak było Darmowe Wieczory i Weekendy, później to przerobili z darmowych na "Darmowe po 5 groszy" (!) chyba (rozbija mnie ta darmowość w Simplusie) ) Ale wakacje się skończyły i karty wziuuut do kibla :P Standardowy system rozliczania w Shitplusie był chory.. Dopiero po wpisaniu kodu dało się gadać - paranoja. Ciekawe bo podobno jak twierdzi @WitekT większość użytkowników nie wpisuje kodów. Jeśli oni się męczą w Shitplusie z tym systemem naliczania to ja im naprawdę współczuję...

  • 0

    20. ~hmmm  2007-04-18 15:36:59  host: 212.122.214.223

    @PROROK chciałem właśnie to samo napisać, @WitekT myślałem że masz osobną kategorię newsów dla SS i S+ ale widzę że jednak nie, więc mogłeś to jednak razem podpiąć ;)

  • 0

    21.  2007-04-18 15:39:53

    hmmmm: są oddzielne kategorie.

  • 0

    22. ~r  2007-04-18 17:24:54  host: chello087207181018.chello.pl

    Chcą koniecznie żeby doładowywać co miesiąc za 50zł. Niby jest to jakiś pomysł ale mogliby ludzi jakoś bardziej zanęcić. Ja korzystałęm jaki był darmowy numer a z tego badziewia nie zamierzam. Wydzwonię kasę do swojaków i do klopa z shitplusem

  • 0

    23.  2007-04-18 20:25:23

    Te 20% przy doładowaniu za 50 zł, można mieć dopóki nie skończy się promocja na doładowania przez e-bok lub SMSem dla klientów abonamentowych. Wystarczy mieć kogoś znajomego z abonamentem w Plusie i odpowiednim limitem na doładowania :)

  • 0

    24. ~goscu  2007-04-19 09:12:06  host: aeq218.internetdsl.tpnet.pl

    Znikające komentarze! Widzę" "TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca taką opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną". Ale mogłeś sobie zadać trud zredagowania Panie Administratorze. Poza tym słowo " gówniarze " nie jest raczej wulgarne. Pozdrawiam.

  • 0

    25.  2007-04-19 09:18:07

    goscu: a kiedy niby ten komentarz skasowałem? Jesteś pewien, że pod tą wiadomością komentowałeś, a nie o Sami Swoi?

  • 0

    26. ~goscu  2007-04-19 12:15:04  host: ecg64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT Zwracam honor, masz rację. Komentowałem pod SamiSwoi. Przepraszam

  • 0

    27.  2007-04-19 12:17:55

    goscu: a nie lepiej było od razu poszukać, zamiast teraz przepraszać? My tu nigdy nic nie kasowaliśmy - nawet komentarzy nam, jako serwisowi, nieprzychylnych.

  • 0

    28.  2007-04-19 14:48:00

    faktem jest, że simplusowicze są niezadowleni i nie bardzo taka jednorazowa akcja im odpowiada.

Dodaj swoją opinię