Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów Polkomtela

Promocja doładowań prepaidów Polkomtela

WitekT 19 Czerwca 2006 14:06

0 0
Od 19. do 25. czerwca trwa promocja na zasilenia w Internecie dla użytkowników Simplusa i Sami Swoi.

Doładowując konto Simplusa kwotą z przedziału 50-99 zł, użytkownik otrzyma 20% więcej. Tyle samo otrzyma użytkownik Sami Swoi doładowujący kwotą z przedziału 40-99 zł.

Bonus zostanie przyznany automatycznie za każde zasilenie konta wyżej wymienionymi kwotami. Ten dodatkowy bonus nie powoduje dodatkowego przedłużenia ważności konta (samo doładowanie przedłuża).

Doładuj konto prosto ze stron TELEPOLIS.PL.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~frank  2006-06-19 15:04:09  host: apn-100-190.gprsbal.plusgsm.pl

    Witku, czy ta promocja dotyczy również kart Simdata? Na stronach Plusa nie doczytałem się tego.

  • 0

    4. ~  2006-06-19 15:26:24  host: dqj18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nędzny Plus, nędzne promocje, co mi po tym zasileniu 20% jak musze wywalić z 50zyla. A połączenia jak były tak są drogie poza sieć.

  • 0

    5. ~  2006-06-19 15:27:04  host: external.ciech.waw.pl

    Simdata to jedna z taryf w Simplusie. Tylko bez prawa zmiany. W żadną stronę.

  • 0

    6. ~OLA!  2006-06-19 15:33:38  host: dpo81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nędzny Plus, nędzne promocje, co mi po tym zasileniu 20% jak musze wywalić z 50zyla. A połączenia jak były tak są drogie poza sieć.

  • 0

    7. ~OLA!  2006-06-19 15:38:03  host: dpo81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ups, neostrada coś znowu nawaliła, sorry za powtórke:(

  • 0

    8.  2006-06-19 16:53:11

    bez przesady, chyba za duzo marudzicie.. mozecie dostac za darmo 20% kwoty doladowania. nikt nie zmusza do skorzystania na sile, ale osoby ktore korzystaja z telefonu wiecej, lub musze przedluzyc okres waznosci to im sie po prostu oplaca.

  • 0

    9. ~bohowoj  2006-06-19 17:03:32  host: dqh61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No tak, ale to typowa promocyjka, która nic nie wnosi. Dobrze, że w plusie jest to na całość, a nie tylko w sieci jak w Orange. To jes dopiero zabawne

  • 0

    10. ~RobertD  2006-06-19 17:06:03  host: 213-238-111-13.adsl.inetia.pl

    +20% "Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda" To BARDZO miły prezent. Ja się cieszę choć mam Simdatę i nie mam pewności czy dostanę bonus :P

  • 0

    11. ~dt  2006-06-19 17:09:32  host: wap.plusgsm.pl

    fajne promo dla tych ktorym skonczyla sie wlasnie kasa na koncie jak mojemu bratu. 20% piechota nie chodzi a kase mozna wykorzystac dowolnie.

  • 0

    12. ~matt  2006-06-19 17:14:43  host: bnr221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czy ta promocja obejmuje również mixplusa????

  • 0

    13.  2006-06-19 17:26:13

    tak mixplusa tez dotyczy, wydaje mi sie ze simdate tez bedzie dotyczyc, bo do tej pory wszelkie bonusy dotyczyly albo zdrapek (ktore sa takie same), albo systemu doladowan (a ten w plusie tez jest jeden)

  • 0

    14. ~Pizdeczek Gwozdeczek  2006-06-19 17:46:10  host: dvc201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajnie, że nie skorzystam, bo ważność mojego ostatniego zasilenia kończy się w sierpniu.
    IMO fajna metoda na wyciągnięcie większej gotówki od klienta.

  • 0

    15. ~Longman  2006-06-19 18:24:01  host: euh154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja osmiele sie miec odrebne stanowisko od wiekszosci. Jesli za darmo i nie wymaga niczego specjalnego to czemu nie? Bardzo dobrze, tym bardziej, ze w przeciwienstwie do Orange powoduje to obnizenie wszystkich uslug, a nie w sieci. Najbardziej chyba powinni byc zadowoleni uzytkownicy SS ktoremu Polkomtel oszczedzal wszelkich tego typu promocji, a tak beda mieli 20gr/min w sieci i stacjonarke i 60 gr/min poza siec. Calkiem niezle IMO.

  • 0

    16.  2006-06-19 18:26:37

    Jak ktoś i tak zasila pięćdziesiątką to super :-) Ja nie wiem dlaczego marudzą tutaj niektórzy. Pewnie by chcieli dostać 150% :-)

  • 0

    17. ~Longman  2006-06-19 19:30:53  host: euh154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do Ministerstwa Finansow sie chyba nadaje ;-) Oczywiscie nieco ponad 50 groszy poza siec.

  • 0

    18. ~wlo  2006-06-20 00:12:27  host: anp76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    OLA! - więc nie dla Ciebie ta promocja ;-) Ja zasilam 100/115 bo najkorzystniejsza to jest opcja - jeśli więc zasilę w ramach tej promocji (nawet szyciej niż potrzebuję, to i tak mam korzystniej. Zupełnie nie rozumiem narzekania, że trzeba wybulić. Po co bulić co tydzień po 10 złotych (żeby mieć aktywne wychodzące, jak lepiej zrobić to raz a dobrze i dodatkowo z 20% więcej? Albo 30 co miesiąc? w 3 miesiące to daje 9 dych - tutaj zasilenie za 90 zł daje dodatkowo 18 złotych a jest tak samo długo ważne jak 3x30 ;-)

  • 0

    19. ~wlo  2006-06-20 00:18:47  host: anp76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeszcze jedno - coraz więcej niedopowiedzeń w treściach newsów na Telepolis widzę - nie znam regulaminu tej promocji, ale jak sądzę z praktyki (a nie sądzę by Plus tę zmienił) nie chodzi o zasilenie, które nie przedłuża ważności konta, bo zawsze każde zasilenie przedłuża, a o bonus - te nie przedłużają, co ogiczne zresztą jest. Chociaż nie dla wszystkich, bo mój kolega zasilał kiedyś przy podobnej promocji za kwotę przy której właśnie o 3 miesiące normalnie wydłużało, ale razem z bonusem dawało to kwotę, przy zasileniu którą ważność konta do poł roku przedłużało. No mylił się :-) Mi nawet awanturę z tego powodu zrobił - jakbym był mu coś winien :-D

  • 0

    20. ~  2006-06-20 10:56:01  host: 62.29.248.225

    Punkt 4 http://plusgsm.pl/promocje/mix_plus/20_procent_wiecej/

  • 0