Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów Polkomtela

Promocja doładowań prepaidów Polkomtela

WitekT 26 Września 2010 22:02

0 0

Od 24. września użytkownicy prepaidów Polkomtela otrzymują SMS-y, w których informowani są o bonusie dodawanym do doładowań - w zależności od decyzji operatora od 50% do 100%.

Promocja dotyczy doładowań od 30 zł do 99 zł (Simplus, 36.6) oraz od 20 do 99 zł (Sami Swoi) dokonanych do 30. września, w tym czasie z promocji można skorzystać wiele razy. Dodatkowy bonus można przeznaczyć na dowolne usługi.




Klienci otrzymają odpowiednie komunikaty informujące o wielkości bonusu, po czym mogą uruchomić promocję następującymi kodami:
Simplus i 36.6 - *136*12*01# dla 50% i *136*12*02# dla 100%,
Sami Swoi - *136*12*03# dla 50% i *136*12*04# dla 100%.

Zasilenia można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.telepolis.pl.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 145
  • 0

    131. ~  2010-10-02 23:01:10  host: public-gprs66618.centertel.pl

    129 - to dostałes to podwójne czy nie? 127 - Plus błędnie podaje terminy obowiązywania promocji? To moze dobrze zachowywać smsy, będzie podstawa do reklamacji. Ostatnio miałem zamotkę tylko z podwojeniami w Heyah, bo były w okresach tygodniowych, ale podwójne doładowania w Tak Taku zawsze mają proste zasady i obowiązują ponad miesiąc, więc nie ma pośpiechu. Jesli to prawda, że Plus wprowadza klientów w błąd, to nieczysto zagrywa.

  • 0

    132. ~a_lex  2010-10-02 23:11:43  host: public-gprs133389.centertel.pl

    Wiadomość (SMS) od SimPlus "Dwa razy więcej! Pakiet 40 zł na rozmowy i smsy w Plusie możesz kupić już za 20 zł! Aktywuj pakiet kodem *121*11*53# i korzystaj przez 14 dni". Pytam się - o co chodzi?

  • 0

    133.  2010-10-03 09:49:38

    Na wap.plus.pl jest juz o 14urodzinach plusa i co bedzie z tej okazji

  • 0

    134. ~mamert  2010-10-03 20:14:57  host: ip078133146099.intelink.pl

    131 Tak dostałem podwójne.

  • 0

    135.  2010-10-04 13:00:15

    119 ta promocja trwała kilka dni, a kasę można z tego co wyczytałem wykorzystać przez tydzień. W podwójnym doładowaniu bonus wykorzystuje się dopóki konto jest aktywne. Wciąż uważasz, że bonus Plusa jest lepszy?

  • 0

    136.  2010-10-04 15:53:42

    forumiak - 1) Gdzie Ty wyczytałeś, że tę kasę należy wykorzystać w tydzień?! Źródło rzetelne poproszę. Inaczej stwierdzam, że siejesz niepotrzebny ferment. Przecież bonusowa forsa trafia na konto główne (tak jak w Tak Tak-u) i jest do wykorzystania zgodnie z terminem doładowania (ewentualnie oczywiście termin wykorzystania może też być przedłużony kolejnymi doładowaniami konta). 2) Nie, nigdzie nie napisałem, że DLA MNIE jakakolwiek opcja ("Simplusowa" czy Tak Tak-owa) jest "lepsza". Podałem jedynie argumenty (zresztą podobnie zrobiłeś i Ty) przemawiające za jedną z opcji - tą od Plusa. Ty podałeś argumenty świadczące na korzyść Ery. Chodzi mi o to, że dla kogoś, kto chciał skorzystać z podwójnego doładowania, akurat zalety promocji Plusa mogą świadczyć o jej "lepszość" i przeważyć na jej korzyść, dla innego zalety promocji Ery... I tyle. To TY uważasz, że promocja Ery jest lepsza, ja widzę i w jednej i w drugiej opcji zarówno zalety jaki wady. ;-)

  • 0

    138.  2010-10-05 11:22:39

    136. Jojo rzeczywiście wyczytałem to na jakimś portalu, a teraz nie mogę znaleźć źródła. Szukałem na stronie Plusa i tam nic nie było. Za kilka dni będę wiedział jak to jest z tym terminem od lubej, bo akurat minie ten czas. Jojo napisałeś, że "może znacznie lepszej? ;-D", więc chyba lepszej oznacza wskazanie, że jest lepsza??? Mnie ta lepszość średnio interesuje, odnosiłem się do Twojej wypowiedzi jedynie. Mam w Tak-taku dobre podwójne, obyście mieli takie samo w innych sieciach :P

  • 0

    140. ~  2010-10-05 14:58:36  host: dpc63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    promocja krótkotrwała, a szkoda. Przecież dodatkowe bonusy zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem. Mogliby pomyśleć o jakiś stałych bonusach, jak jest w taryfie one (orange), ale z tego co czytałam, to operator z racji swoich urodzin daje też możliwość aktywowanie dodatkowych minut, tak więc duże zmiany

  • 0

    141. ~  2010-10-05 20:54:13  host: user-188-33-119-147.play-internet.pl

    @135: Przez jaki tydzień? Gdzie takie bzdury wyczytałeś? Możesz wykorzystać dokładnie tak jak w Erze - dopóki masz aktywne wychodzące. Tak - promocja LEPSZA niż Ery. Inna sprawa to jej jednorazowość i podwajane kwoty.

  • 0

    142.  2010-10-06 08:10:37

    139 - racja, obydwa bonusy są atrakcyjne 140 - chyba Plus nie chciał zbyt wiele na tej promocji stracić bo nawet na ich www żadnej informacji o tym nie znalazłem, tylko na serwisach telekomunikacyjnych można było o tym przeczytać. To chyba jakaś nowa moda wśród operatorów. O "masz więcej" w Tak-taku też można było tylko przeczytać na Telepolis.

  • 0

    143. ~  2010-10-07 13:48:21  host: dpu85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @forumniak, ale z czego to wynika, jaki jest tego cel? Przecież jak weszło właśnie One w Orange to informację były na większości serwisach telekomunikacyjnych.

  • 0

    144.  2010-10-07 15:14:12

    Promocja zbliżona do TT i Heyowego podwójnego doładowania. Jednak jest zdecydowanie mniej czasu na jej zrealizowanie i nie można podwoić tak wysokich kwoty jak w powyższych sieciach.

  • 0

    145.  2010-10-07 20:18:26

    Lorrine (144), ależ można było podwoić równie wysokie kwoty. Wystarczyło np. trzykrotnie doładować konto za 50 zł.

  • 0

    146.  2010-10-08 11:45:26

    143 - chłopie co ty porównujesz? Zawsze kiedy wchodzi nowa taryfa u danego opa o trombią o tym na prawo i lewo. Lorriene podwoić można tak sam dużo, tyle, że środki są do wykorzystania wyłącznie w sieci. Inna różnica - bonus z potrójnego na 60 dni, a ten pakiet można wykorzystywać przez cały rok.

  • 0

    147.  2010-10-08 11:59:43

    forumiak (146) - nie pisz głupot! Środki z podwójnego dołowania w Simplusie trafiały na konto główne i przeznaczone były na wszystkie dostępne usługi. Więc nie koniecznie trzeba wykorzystać te środki (potrójnego (?) ) przez 60 dni (?).

  • 0

    148. ~  2010-10-10 13:42:40  host: 178.56.53.98

    145, trzeba ładować 3 razy, ale można ;-) Niestety Plus ma pewien minus i w przeciwieństwie do TT czy Heyah nie ma sumowania terminu ważności i nie ważne ile razy danego dnia ładuje się po 50zł, ważność konta to tylko 3 miesiące na przód. W TT terminy ważności sumują się do roku. W Plusie jednak trzeba po 3 miesiącach ładować, żeby przedłużyć ważność środków.

  • 0

    149.  2010-10-11 12:43:26

    147 - nie piszę głupot ;-) To było porównanie Więcej za mniej w stosunku do potrójnego doładowania. W żaden sposób nie wiązało się to z promocją Simplusa.

  • 0

    150.  2010-10-11 15:39:15

    forumiak (149), to minie zmyliłeś. ;-) W jakim celu porównujesz tu potrójne doładowania z Więcej za mniej (zresztą w temacie o podwojeniach w Simplusie), odpowiadając Lorrine, skoro nie widzę żeby ona się odniosła do takiego porównania w swojej wypowiedzi?

  • 0

    151.  2010-10-13 10:21:57

    Sam nie wiem - pewnie myślałem, że piszę pod innym newsem. Chyba najwyższy czas zakończyć tą dyskusję. Reasumując - bonusy doładowań oddane w ręce klientów przez Simplusa i Tak-taka we wrześniu były opłacalne. Dziękujemy ;-)

  • 0

    152. ~gosc  2011-12-02 21:48:47  host: 77-45-96-144.sta.asta-net.com.pl

    ja mam problem z bokiem. nie moge kodow aktywowac zeby miec darmowe

Dodaj swoją opinię