Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów Polkomtela

Promocja doładowań prepaidów Polkomtela

WitekT 22 Września 2008 11:22

0 0
Polkomtel przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Simplus i Sami Swoi). W ramach bonusu, doładowujący konto do 26. września, otrzymają gratis 20% kwoty.

Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Promocja obowiązuje dla doładowań w kwocie 50-99 zł w Simplusie i 40-99 zł w Sami Swoi.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2008-09-22 11:45:52

    Promocja na doladowania bo ludzie laduja raz na pol roku a potem wspomagaja sie tanimi teleprzelewami.Niech obniza stawke podstawowa a nie rzucaja ochlapy.

  • 0

    6. ~  2008-09-22 11:47:01  host: f96-028.opera-mini.net

    Taktakowiecj lepiej milcz bo w swojej erze nie masz nic lepiej

  • 0

    7. ~mirekb  2008-09-22 11:55:57  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    realna cena/min spada z magicznych 60gr DO WSZYSTKICH do poziomu 50groszy przy doladowaniu 50pln(50pln/0,6gr =83,3min plus za 10pln/0,6gr=16,6 =100min)powinno byc tak na stałe dla doladowujacych za 50pln i będacych w sieci powyzej 12miesiecy

  • 0

    8. ~  2008-09-22 12:02:27  host: f142-040.opera-mini.net

    a kiedy jakas promocja w mixie?? bo od ponad dwoch lat nic nowego nie ma co powoli mnie irytuje!

  • 0

    9.  2008-09-22 12:13:39

    W Orange co 7/14 dni są promocje do doładowań... I to jeszcze dużo większe bonusy (najczęściej chyba 40% do własnej sieci).

  • 0

    10. ~  2008-09-22 12:24:52  host: f142-053.opera-mini.net

    20 proc i to w orencz, wiec nie klam. Promocja dot tez 36i6 wiec dopisac! Ale juz!

  • 0

    11.  2008-09-22 12:45:41

    Simplusowcom gratulujemy cen rozmów na telefony stacjonarne ;-) Nie będę już pisał o wymienialności minut na sms-y :-)

  • 0

    13. ~J  2008-09-22 13:26:11  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    @Witek T: Jest gdzieś informacja lub regulamin? Czy przypadkiem nie dotyczy to wyłącznie doładowań z konta bankowego?

  • 0

    14.  2008-09-22 14:08:06

    Do 12. Widzę bracie że potrzebujesz obezwładnienia kulturą...

  • 0

    15. ~  2008-09-22 15:34:44  host: 87-205-216-254.adsl.inetia.pl

    No to dupiato, bo ja ładuję rzadko, ale regularnie kwotą 100 zł. :(

  • 0

    16. ~kwistas  2008-09-22 16:58:04  host: w3cache.wignet.pl

    @15 w Orange z twoimi doładowaniami byś miał naprawdę atrakcyjną ofertę jedyny warunek musisz mieć sporo osób w pomarańczy.

  • 0

    17. ~  2008-09-22 16:58:18  host: w3cache.wignet.pl

    Chodziło mi o Orange GO.

  • 0

    18.  2008-09-22 17:06:49

    #14: Wpierw musiałby wiedzieć co to takiego. Że to nie program w telewizji ;-)

  • 0

    19.  2008-09-22 17:08:49

    A jeśli chodzi o tę żałosną promocję kilkudniową to akurat się łapię idealnie w terminie.

  • 0

    20. ~ZICO  2008-09-22 18:54:35  host: inet20908nh-3.eranet.pl

    I to mi się właśnie w PLUSIE podoba. Jeśli już dają jakiś bonus to do wszystkich sieci, a nie tak jak Centek-tylko orange lub ewentualnie stacjonarne. No ale centuś to centuś (nie obrażając Krakowian oczywiście :-) )

  • 0

    21. ~Hose  2008-09-22 19:50:34  host: 194.39.141.10

    Wczoraj zasilałem z mojego abonamentu simplusa za 50zł, kwota doładowania to 70zł, bardzo ładna promocja. Wychodzi na to że 20% kwoty zasilenia dorzuciło i zachowało standardowe 20% ze stałej promocji.

  • 0

    22. ~  2008-09-23 09:21:13  host: aqx34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy przypadkiem nie dotyczy to wyłącznie doładowań z konta bankowego? Też się dołączam do pytania - 13.

  • 0

    23.  2008-09-23 10:25:04

    #22. nie, dotyczy to zasilen elektronicznych realizowanych przez Blue Media, ktora obsluguje banki i jest obecna u nas.

  • 0

    24. ~  2008-10-04 23:00:14  host: f96-017.opera-mini.net

    SirmarK nie kłam! Bo z tego co napisałeś wynika, że tylko z Blue Media czy jakiegoś tam innego wynalazku - a to nieprawda, bo z PKO Inteligo też.

  • 0

    25. ~  2008-10-04 23:01:34  host: f96-017.opera-mini.net

    A nie, sorry - zwracam honor. OBSŁUGUJE BANKI.

Dodaj swoją opinię