Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów Orange

Promocja doładowań prepaidów Orange

WitekT 18 Stycznia 2010 13:32

0 0

Od 18. do 24. stycznia trwa w prepaidach Orange na doładowania za 40 zł.



Przy doładowaniu za 40 zł użytkownik otrzymuje dodatkowe 10 zł na konto promocyjne, które można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange, a także na połączenia na numery stacjonarne oraz na Internet przez 40 dni od dnia doładowania konta.


Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.




Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~nani  2010-01-18 14:49:36  host: dps36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    typowa promocja Orange. sposo ich ejst,ale brakuję czegoś bardziej odważnego , do innych sieci

  • 1

    15.  2010-01-18 14:52:12

    Dla tych co chcą uratować nie wykorzystane środki promocyjne na koncie może to być dobra propozycja, dla reszty doładowanie 50zł bardziej opłacalne, tym bardziej że za 42-44zł mozna juz kupic.

  • 1

    16. ~maki  2010-01-18 14:52:27  host: egw37.internetdsl.tpnet.pl

    lukaaa1979 dalej masz tyle aktywne czy zmniejszyli?

  • -1

    17.  2010-01-18 15:01:48

    dalej maki dalej

  • 1

    18. ~  2010-01-18 15:22:36  host: 88-199-232-98.tktelekom.pl

    Dziębki Bogu mnie już ta marna oferta nie dotyczy :)

  • 1

    19. ~kruku  2010-01-18 15:27:09  host: dps92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiecie czy za doladowania dostaje sie jakies specjlane losy w loterii? bo za aktywacje jest bonus, a za doladowanie?

  • 0

    20. ~jeżozwierz  2010-01-18 16:19:50  host: dynamic-78-8-165-107.ssp.dialog.net.pl

    Wiecie jaka będzie następna promocja Orange? Doładowanie, które w całości można wykorzystać tylko i wyłącznie w sieci Orange:D:D:D:D:D:D:D Doładujesz za 50zł i masz 50zł...tylko do Orange, lol

  • 1

    21. ~  2010-01-18 16:28:42  host: v06-16.opera-mini.net

    Ja doładowałem przed świętami za 100 zł i przedłużyło mi o 310 dni i kilku znajomym również. A środki promocyjne z masz za staż o 155 dni i do dziś tak pozostało. Może to ciche wydłużenie ważności kont? Ale kolega w zetafonie dostał regulaminowy okres na wychodzące chociaż też za 100 zł doładował.

  • 1

    22. ~jeżozwierz  2010-01-18 16:46:12  host: dynamic-78-8-165-107.ssp.dialog.net.pl

    @21-"ciche wydłużenie" to nie w stylu Orange. Oni z byle czego robią wielki szum jakby byli zbawcami. Jabczyński nic o tym nie pisze?

  • 1

    23. ~Sebi  2010-01-18 17:11:46  host: 87-205-148-5.adsl.inetia.pl

    Dalej ciągle to samo, ciągle po sieci. Jedynie co zmieniają to nominały i czas w jakim można to wszystko wykorzystać.

  • 1

    24. ~  2010-01-18 17:21:36  host: avi71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    doladowanie za 40zeta nie idzie wiec dodaja bonusik 10zl do sieci,urocze,wzruszajace,ciekawi mnie statystyka jaka zapewne prowadza w orange ile osob i jak czesto doladowalo za 40zl??zreszta bardziej oplaca sie doladowac za 50zl ma sie wtedy (wedle regulaminu)92 dni na wychodzace czyli o 52dni wiecej niz za 40zl a wystarczy wydac o 10zl wiecej, prawda ze to jest bardziej oplacalne?? zwlaszcza ze orange nie wydluzylo okresu na wychodzace a chce (przyklad doladowanie za 40zl)skrócić jeszcze ten okres??jak to mowia w kazdym szalenstwie jest metoda:PP jesli to prawda ze po doladowaniu za 50zl lub 100zl wydluzlo komus okres na wychodzace to interpretuje to jako wabik/przyneta dla reszty by tez czesciej za wieksze kwoty doladowywala z nadzieja ze im tez cos sie trafi??:P ja doladowalem 2tyg temu za 100zl (mam w zetafonie) i mialem 154dni na wychodzace

  • 0

    25.  2010-01-18 17:23:38

    19. ~kruku - dają losy tylko wcześniej trzeba się zarejestrować pod numerem 8080. http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_charge?category=PREP AID_CHARGE&stamp=1263831800377&articleId=4335590

  • 1

    26. ~  2010-01-18 18:25:05  host: 109.243.241.182

    Dla porównia Plus daje regularnie co 2-3 miesiące 20% więcej DO WSZYSTKICH I NA WSZYSTKO, a Era daje ze 2-3 razy w roku podwojenie - też DO WSZYSTKICH I NA WSZYSTKO. Także 10zł do Orange to jest jakieś nieporozumienie. Ale prestiż zobowiązuje.

  • 1

    27.  2010-01-18 18:40:27

    W Orange bonusy w tamtym roku były co miesiąc. Jeśli ktoś wykorzystuje 40zł miesięcznie to jest to doładowanie dla niego. Znam takie osoby. Za częste uzupełnianie konta ( do 25 dni ) dostanie dodatkowo 30% więcej + 12zł, Nie każde doładowanie jest dla wszystkich.

  • 0

    28.  2010-01-19 11:04:00

    hehe.... Orange to lubi zaszaleć. Nie lepiej zrobić jedną, a konkretną promocję tylko tak się rozdrabniać? W Tak-taku doładuje przez sklepik i z 50 złotych dostanę 5 zł na wszystkie usługi(a nie tylko do sieci), bez żadnej promocji, nie mówiąc już, że teraz mam podwójne doładowanie i jeszcze środki bym sobie podwoił.

  • 0

    29. ~  2010-01-19 11:39:26  host: dge184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @26 w Erze w zeszłym roku było chyba, o ile kojarzę, 4 razy podwójne (w TT raz potrójne). W tym roku już też jedno dali, a to dopiero styczeń więc pewnie można się spodziewać więcej...

  • 0

    30.  2010-01-20 17:45:18

    W grudniu też było podwójne, więc w ciągu 2 miesięcy- to już druga taka promocja podwójnych doładowań w Tak Taku. Poza tym, Era na święta dawała też bonus 100 minut do sieci i na stacjonarne. Orange zrezygnowało już z podwójnych, które i tak dawali tylko do sieci. Teraz promują chyba najmniej opłacalne doładowanie- 40zł przedłużające ważność konta o 40dni. Promocja trwa tylko tydzień, podczas gdy np. z podwójnego można skorzystać przez miesiąc.

  • 0

    31. ~Skrzat  2010-01-22 11:39:38  host: 78.133.208.202

    a może tak jakieś minutki darmowe do wszystkich sieci..? byłoby bardzie korzystne niż do samej sieci :/

  • 0

    32. ~dlaczego ...??!!  2010-02-05 02:22:43  host: 093105201236.skierniewice.vectranet.pl

    JESTEM W sieci od co najmniej 10 lat (umowę podpisywałem na 12 miesięcy w styczniu 2000r. z siecią IDEA i tak naprawdę do dnia dzisiejszego nie wiem dlaczego znalazłem się w Orange). Niektórzy moi znajomi już dawno pukali się w głowę czemu ja zasilam tych krwiopijców. W innych sieciach (już nawet po pierwszym roku) otrzymywali oni jekieś dodatkowe bonusy (nowe telefony, dodatkowe minuty, niższe stawki, itd...), natomiast ja podsumowawszy sobie cały ten 10-cio letni okres z przerażeniem stwierdziłem, że nie dostałem nawet przysłowiowego "złamanego grosza" do wykorzystania chociażby na jakieś usługi w tej sieci. Wielokrotnie natomiast zostałem ukarany np. za "nieterminową wpłatę", czyli np. za to, że bank z którego dokonałem przelewu przekazał pieniądze 1 dzień później, chociaż wpłat dokonywałem terminowo i nie pomagało przedstawienie dowodu wpłaty (musiałem płacić jakieś 30-36 zł dodatkowo), a przy podpisywaniu kolejnych aneksów standardowo zabierano mi wszystkie zaoszczędzone minuty zgromadzone w tzw. kapitale minut! Cała maja rodzina i znajomi nigdy nie otrzymali żadnego bonusu, natomiast wielokrotnie zdażyło się, że "środki na ich koncie straciły ważność", czyli że LEGALNIE skradziono im to, za co z góry zapłacili i nawet z tego nie skorzystali. Nie jestem w stanie opisać tu całęj złodziejskiej polityki tej firmy, której ulegałem ptrzez tak wiele lat, ale dodam jeszcze, że w grudniu 2009r. naciągnięto mnie na kolejną "lojalnościową umowę przygotowaną specjalnie dla mnie" i nowe atrakcyjune warunki (oczywiście bez telefonu i na 12 miesięcy), co w efekcie okazało się zwiększeniem kwoty abonamentu o 5zł i tak naprawdę nic w zamian po tylu latach... Paniusia która mnie namówiła jest nieosiągalna, a numer Orange z którego dzwoniła nie istnieje! Zerwać tej "lojalnościowej" umowy nie mogę, gdyż grozi to koniecznością zapłacen

  • 0

    33. ~dlaczego ...??!!  2010-02-05 02:26:53  host: 093105201236.skierniewice.vectranet.pl

    ...zapłacenia kary umownej w wysokości około 600zł (chyba netto)! Ostrzegam wszystkich - nie dajcie się nabrać i omijajcie tę firmę z daleka szerokim łukiem (wystarczy WNIKLIWIE przeanalizować oferty innych firm i nie ulegać złudzeniom, że ta firma dba o nasze dobro). Przejżałem na oczy zbyt późno, ale będzie to dla mnie i dla osób ze mną związanych niewątpliwie ostatni rok tej wątpliwej przygody z ORANGE i już nigdy więcej...! Opinię swoją umieszczę również na innych forach internetowych, gdyż zdarza się, że "zaprzyjaźnieni administratorzy" usuwają niewygodne posty... Przepraszam, że tak późno się w tym wszystkim połapałem...