Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów Orange

Promocja doładowań prepaidów Orange

WitekT 4 Marca 2008 16:03

0 0
Orange przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Orange Go, POP, E-MIX). Przy doładowaniu za 50 zł, dodatkowe 10 zł klient otrzyma gratis.

Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y w sieci Orange, nie wpływa on na zmiany okresów ważności konta. Promocja trwa od 4. do 7. marca do godziny 20:00.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 88
  • 0

    69.  2008-03-05 23:35:27

    68: Taaa. Tylko przy jakim abonamencie... 150 zł miesięcznie!

  • 0

    70. ~DejwiD  2008-03-06 00:47:03  host: public-gprs16140.centertel.pl

    kwistas za te marne 30zł wyciąga 100 minut do wszystkich+60 minut popołudnia i weekendy oraz miał lub ma bezpłatny numer na kilka miechów. wszystko to przy umowie na 12miesięcy. zgadzam się z tobą: ło matko ;)

  • 0

    71. ~kwistas  2008-03-06 07:55:53  host: dva101.internetdsl.tpnet.pl

    I widzicie i to wszystko za 30zł... A wy płacicie tyle na PLAY i gówno macie... Nawet wam bezpłatnego numeru nie chcą dać.

  • 0

    72. ~lo matko  2008-03-06 08:48:27  host: xdsl-2514.wroclaw.dialog.net.pl

    zaden abonament, zadne pakiety srakiety, zadne noce wieczory czy sloneczne poranki. MAM ZWYKLEGO PREPAIDA BEZ KOMBINOWANIA.

  • 0

    73. ~lo matko  2008-03-06 09:01:56  host: xdsl-2514.wroclaw.dialog.net.pl

    aha i napisalem ze 60 minut mam za polowe tej kwoty czyli 15 zl. Czytamy miedzy wierszami dlatego jestesmy w orange ? Druga rownie istotna sprawa. Dla orange mms videorozmowy czy inne uslugi to extra exklusiv platne uslugi. Kwistas ile czasu jestes abonentem ? iIle czekales zeby miec te swoje 100 minut za 30 zl ? Czlowieku ja bylem abonenten biznesowym w orange 6 lat moje rachunki byly srednio 180 zl za 200 minut. Jakie moje zdziwienie bylo w grudniu kiedy zaplacilem 30 zl za 100 minut w PLAY !I to wszystko na zwyklym prepaidzie !!!!

  • 0

    74. ~lo matko  2008-03-06 09:34:23  host: xdsl-2514.wroclaw.dialog.net.pl

    Kwistas ma ma 100 minut za 30 zl czyli podobnie jak ja a nawet i wiecej Kwistas ma 60 minut do orange istacj. Taaaak ale najpierw musi wygadac 100 psudodarmowych minut. W efekcie dzwoni sobie za darmo do orange gdzie indziej extra buli. To samo jest zwieczorami i innymi bzdetami. A moze Kwistas napisze czy jego rachunek kiedykolwiek osiagnal poziom 30 zl ? Ja mialem abo 60 zl i nawet kiedy telefon lezal w szufladzie a 60 zl nigdy mi sie nie udalo osiagnac !!! Orange zawsze znalazlo sposob zeby wyciagnac jeszcze kilka zlotowek. 7o kazde dobrodziejstwo kosztuje miesiecznie kilka zlotych !!!! O tym kwistas nie pisze. To wy macie klapki na oczach ze nie widzicie oczywistej oczywistosci. Ja tak samo kiedys najezdzalem na PLAY. Ale na szczescie nie bylem takim zatwardzialym fanem orange.

  • 0

    75.  2008-03-06 16:58:19

    Oj ty nawet nie rozumiesz o co chodzi z tym Orange. Następny nawiedzony plejowiec. Mi się opłaca bo mam firmę i rodzinę w Orange, to jest zasadnicza sprawa dlaczego jestem w Orange. Mi darmowy numer czy też inne "bzdety" się przydają. Mając w PLAY płacił bym drożej. ;)

  • 0

    76.  2008-03-06 17:09:20

    lo matko pamietaj że każdy za coś płaci nawet w twoim PLAY się płaci, to chyba normalne??? Nie ma nic za darmo... ;))

  • 0

    77. ~ło matko  2008-03-07 11:19:52  host: xdsl-2514.wroclaw.dialog.net.pl

    76 Kwistas. Nie nawiedzony playowiec tylko oprzytomniały orangutan :P Pokaż mi jedną usługę za którą dopłacam w playkarcie ! Bo może o czymś nie wiem i nieśwaidomie jestem uprzywilejowany.

  • 0

    78. ~  2008-03-08 09:09:21  host: srv.anony-mous.info

    policz sobie ile by kosztowalo 600 minut w sieci korzystajac z karty pały i orange! wszystko zalezy gdzie kto dzwoni.

  • 0

    79.  2008-03-09 18:02:24

    ło matko mój poprzednik wyjaśnił ci o co mi chodzi. ;) jak byś dzwonił w 70-80% do Orange to pała nie dorasta Orange do pięt. ;)

  • 0

    80. ~mirekb  2008-03-10 08:45:19  host: inet20908nh-1.eranet.pl

    dzis poniedzialek promo byla do piatku ;-)

  • 0

    81. ~ło matko  2008-03-11 01:35:48  host: dynamic-78-8-5-77.ssp.dialog.net.pl

    Kwistas a zastanowiłes się dlaczego głównie dzwonisz do orange ??? Bo operator tak chce a nie Ty !!! Człowieku w ogólnym rozrachunku ja MAM MOŻLIWOŚĆ dzwonić do Orange taniej niż Ty. A to dzięki minutom od dzwoniących !!!!! Tobie natomiast pozostaje łaska Orange które kroi Cie na pozostałych połączeniach. Koniec dyskusji z mojej strony po szkoda nerw na Ciebie i Orange. Pozdro.

  • 0

    82.  2008-03-11 22:03:46

    ło matko debilu no zbieraj minuty noże ciołku coś uzbierasz do Orange widzę tą rozmowę ło matko "słuchaj stary pogadaj do mnie ze 2 minuty żebym sobie do Orange zadzwonił 1 minutę" xD śmieszny jesteś. Wiesz ło matko jak byś wiedział mam wybór mogę zrezygnować z operatora ale po co??? żeby gadać do Orange gdzie mam 70% połączeń po 49gr min jak mogę o wiele taniej czasami za free albo max do 20gr/min. Nie pozdrawiam... xD

  • 0

    83.  2008-03-13 08:59:55

    Pojawiła się kolejna edycja tej promocji, do 14 marca do 50 zł dokładają bonus 25 zł (trzeba wysłać tym razem kod pod 880). Właśnie z niej skorzystałem.

  • 0

    84.  2008-03-13 09:15:32

    ło matko: Ja też mam Orange i jakoś nie czuję, że mnie operator zmusza do dzwonienia tylko w sieci. Połączeń mi nie blokuje :) Dzwonię wszędzie gdzie chcę i jak chcę, a tak się składa, że moja dziewczyna (z nią gadam najdłużej zawsze)i rodzina mają Orange, większość ludzi na studiach też. Dosłownie 90% mojej książki telefonicznej to Orange. Po wrzuceniu swojego bilingu z Orange On-line do Excela i misternym wyliczeniu wszystkiego wyszło, że przepłacał bym w Play co najmniej dwukrotnie. Z reguły ładuję co 20-25 dni za 25 zł, dostaje tyle darmowych złotówek do Orange, że nie muszę kupować pakietów minut. Często łapię się na promocje 25 + 50 zł gratis lub podobne. Taka proporcja prawie idealnie pasuje do mojego profilu dzwonienia, czyli połączenia w sieci mam gratis a poza sieć płacę. Za darmo mam prawie 77 min do Orange, a płacę tylko poza sieć za 38 minut. Cena jednostkowa minuty wychodzi mi trochę ponad 21gr/min. Teraz doładowałem za 50 zł bo jest na 3 miesiące, aż za dużo mi się uzbierało kasy na koncie głównym i promocyjnym.

  • 0

    85. ~Paweł  2008-03-13 14:30:25  host: chello084010182206.chello.pl

    83: Dlaczego nigdzie nie ma o tym informacji ze jest dodatkowo 25 zł za doładowanie za 50 zł?

  • 0

    86.  2008-03-13 17:04:52

    Paweł jest to informacja tylko dla wybrańców niczym w matrix system wybiera wybrane numery którym kończą się połączenia wychodzące i wtedy z reguły wysyła sms z powiadomieniem, sam kiedyś z tego skorzystałem. ;)

  • 0

    87.  2008-03-13 17:06:30

    biotyt zgadzam sie z tobą jednak na połączenia do bliskich i do swojej ukochanej najwięcej się dzwoni i dlatego Orange jest najlepszym rozwiązaniem.

  • 0

    88.  2008-03-13 22:18:07

    Znalazłem informację na temat zmian w usłudze Trzy po Trzy w Orange POP. Podobno od dzisiaj zmieniają się jej zasady. Cena 6 zł za 3 numery pozostaje, ale obniżają stawki za minutę z 10gr na 3gr, a cena SMSa z 3 gr na 1 gr. Dodatkowo usługa nie będzie wykluczać się z pakietem Grosz za SMS, będzie można aktywować także numery stacjonarne.

Dodaj swoją opinię