Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

Ringu 22 Listopada 2010 12:47

0 0
Polkomtel przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Simplus, Sami Swoi, 36.6) oraz mix (MixPlus). W ramach bonusu, doładowujący konto przez Internet do 26. listopada, otrzymają gratis 20% kwoty.

Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Promocja obowiązuje dla doładowań w kwocie 50-99 zł w Simplusie, 36.6 oraz 40-99 zł w Sami Swoi.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 67 kB).


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~donatello  2010-11-22 13:11:56  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    No to "Plus" jakiś:)

  • 0

    2. ~Jan  2010-11-22 13:18:01  host: apn-77-112-53-21.dynamic.gprs.plus.pl

    Wystarczy zalogować się do siebie na konto w ebok.pl i zawsze jest 20%. Zasilam 50 a dostaje 60 zł, od lat

  • 0

    4. ~PDK  2010-11-22 13:37:22  host: 212.160.172.70

    Jak zawsze Plus ma "gdzieś" klientów którzy kupują doładowania za 30 zł.

  • 0

    5. ~  2010-11-22 13:48:15  host: z10-09.opera-mini.net

    A we wrześniu było 100%.

  • -1

    6. ~detox  2010-11-22 14:03:05  host: dox30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3 z tym,że Era daje 200% a Plus 20%, to chyba znaczna różnica w ofertach.

  • 0

    7. ~  2010-11-22 14:28:56  host: p10-16.opera-mini.net

    6 jakie 200% ? Jak chcesz to możesz nawet pisać że dają 300% a za miesiąc i tak się okaże że klientów taktakowi ubyło.

  • 0

    8. ~lopes  2010-11-22 14:39:00  host: user-46-113-28-220.play-internet.pl

    ta promocja pożal się boże plusa jest od zawsze także niech przestana wciskać nastepny swój kit!!!bezlik rozmów też reklamowany jako promocja na swięta a jest juz od 3 miesięcy takze nastepny pic fotomontaz!!!smieszni sa juz z tymi pseudo promocjamia ludzi maja za debili ale do czasu bo narazie to traca klient

  • 0

    9.  2010-11-22 14:53:42

    Ładujcie, ładujcie i dajcie się dalej doić :) Prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie, jak będzie w simplusie 10 gr/ min i 3 gr/sms do WSZYSTKICH sieci.

  • 0

    10.  2010-11-22 14:55:21

    8 - zgadzam się, że to cios poniżej pasa uderzające w te wszystkie biedne mamy, babcie, które nie wiedzą, że ten bezlik jest dostępny od wakacji, a nie ma święca. I dziękuję Janowi (2) za cynk, sprawdzę to;)

  • 0

    11. ~denis  2010-11-22 14:56:49  host: c39-61.icpnet.pl

    Generalnie klienci korzystający z pre-paid są mało wygodni dla operatorów, więc nie ma się co dziwić, że oferty nie są rewelacyjne u W3. Prepaidy najlepiej wybierać u operatorów niszowych: Gaduair, mBank mobile itd. Mam numer w GA oraz w Erze. W tej drugiej przy podwójnym doładowaniu (tym standardowym), też można wyjść na swoje. Tylko trzeba sporo kombinować. Płacę 0.16zł/min poza sieć i około 0,12 zł/ min w sieci. Tylko czy powtórzą kolejny raz "podwójne Doładowanie" bez tzw. "ulepszeń"?

  • 0

    12. ~  2010-11-22 15:12:35  host: public3658.cdma.centertel.pl

    a za 100 już nie ma bonusu? a tak.... przecież tam dają dodatkowo 10zł w standardzie to jeszcze dodatkowe 20% doprowadziłoby ich do bankructwa :)

  • 0

    13.  2010-11-22 16:09:22

    do 11: masz tych numerow i przepalacasz po co Ci one? 16 gr z kombinacjami???? 10gr bez specjalnych kombinacji wyciagasz:P a wewnatrz sieci 12gr?:O jak bez kombinacji dzwonisz za darmo... wiec jak widzisz nawet przy potrojnym doladowaniu ciezko by bylo wyjsc na swoje;/ a bez robienia skarbonki ladujesz za 10zł i masz to samo tyle ze taniej:D

  • 0

    14. ~Adaś  2010-11-22 17:14:26  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Biorąc pod uwagę że Era dziś zapodała podwójne i to od kwoty 25zł ta oferta Plusa wydaje się być przeciętna. Jeszcze biorąc pod uwagę że minimum trzeba doładować za 40zł:/

  • 0

    15.  2010-11-22 20:44:33

    Plusem tej promocji jest to, że dodatkowe pieniądze można wykorzystać do wszystkich sieci, ale sama jej wysokość nie jest porażające. 20% gratis to trochę mało zakładając, że np. Tak Tak bez żadnej ekstra promocji daje za doładowania przez stronę doladowania.era.pl 10%.

  • 0

    16. ~slaw_es  2010-11-23 15:35:39  host: c198-134.icpnet.pl

    @ 2 (~Jan) @ 10 (bartheks) Oczywiście, że doładowanie z 20% bonusem po zalogowaniu do czy działa. Jest tylko jeden warunek ... nr tel z którego się logujemy musi być w abonamencie.

  • 0

    17. ~  2010-11-24 09:09:28  host: z05-12.opera-mini.net

    @9: Kiedy ty wyrośniesz z pisania takich bzdur?

  • 0

    18. ~  2010-11-24 17:03:43  host: public12176.cdma.centertel.pl

    o tej promocji nie najlepiej świadczy liczba komentarzy, to już taki tt ma ich ponad 100 a tutaj....

  • 0

    19.  2010-12-12 23:46:51

    Bonus fajny,bo kasa do wykorzystania na połączenia ze wszystkimi, ale trochę niski. Dla porównania Era i Heyah dają dwa razy więcej za każde doładowaniu: w przypadku Ery wyższe co najmniej 25 zł, a w przypadku Heyah 20 zł, także do wykorzystania na wszystkie usługi, w tym internet.

Dodaj swoją opinię