Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

WitekT 22 Czerwca 2010 12:21

0 0
Polkomtel przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Simplus, Sami Swoi, 36.6 i iPlus simdata) oraz mix (MixPlus). W ramach bonusu, doładowujący konto przez Internet do 25. czerwca, otrzymają gratis 20% kwoty.

Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Promocja obowiązuje dla doładowań w kwocie 50-99 zł w Simplusie, 36.6 i iPlus simdata oraz 40-99 zł w Sami Swoi.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 2

    28. ~hehe  2010-06-22 14:37:19  host: 87-205-92-85.adsl.inetia.pl

    W Play bez żadnego wielkiego halo masz 10% więcej za doładowanie ze stronki Play kwotą od 20zł w górę. A tu biedaki z Plusa wpadły na taki "złoty pomysł"

  • 0

    29.  2010-06-22 14:47:22

    @26 a i tu Cię mam :P Bo możesz wykonać 48 doładować i przejść na simplusa :D oczywiście środki na koncie Ci zostają do wygadania i masz telefon ale pomyśleć i pokombinować to ciężko :P Fakt wybacz regulamin się zmienił :D faktycznie 5 27. 5 pakietów = 105 min za 30 zł do wszystkich oprucz play :P

  • 0

    30.  2010-06-22 14:50:57

    To słabo... Ja mam 36.6 i ładuje go rzadko po 10zł i z tydzień temu dostałem telefon i miła pani z plusa zaoferowała mi promocje że jak załaduje za 30zł to dostanę 10zł gratis i czy wyrażam zgodę na włączenie promocji. Mieliście taki telefon?

  • 0

    31.  2010-06-22 14:54:12

    Bodo coś w tyle jesteś z regulaminami:) *oprócz. 48 doładowań x 30 zł = 1440 zł, biorąc pod uwagę fakt, że w Simplusie ważności konta nie są specjalnie korzystne... No ekhm:)

  • 0

    32.  2010-06-22 15:00:15

    "*oprócz" bie się w pierś tak pokalełem nasz piękny język :P 50 zł na 3 miesiące :) ważność konta hm cóż nie jestem pewny ale chyba zostaje :P

  • 0

    33.  2010-06-22 15:03:14

    Bodo Ty nie wiesz...?:) Ale z tego, co kojarzę, to ważność konta nie zostaje... no bo niby z jakiej racji miałaby zostać przy przejściu na Simplusa? Zostaje tylko chyba jak nie przejdziesz na Simplusa i zostaniesz na kiepskich warunkach mixa. 50 zł na 3 miesiące + ponad 1400 zł na koncie - powodzenia:D

  • -2

    34. ~Kejmul  2010-06-22 15:05:39  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    Część już wróciła ze szkoły, zaraz wróci reszta i dopiero będzie harmider, czego to nie ma w play...

  • 0

    35.  2010-06-22 15:06:53

    ale zawsze można płacić wtedy mniej za minute połączenia tel i kasa zostaje :)

  • 0

    37.  2010-06-22 15:13:20

    Bodo płacić mniej to możesz w pierwszym lepszym prepaidze i bez łaski, a telefony takie jak w MixPlusie kupisz nowe za maks 500-600 zł, jeśli akurat jest jakiś droższy model(co rzadko się zdarza). Mix4Duo wyklucza ze stawki 58 gr i z pakietu "do wszystkich DUŻYCH sieci" nie tylko Play, ale i wszystkich wirtualnych opów. Więc nie podzwonisz niestety... A skarbonkę sobie zrób i będziesz jak Ci od podwójnych doładowań w TT, nie mogą i nie potrafią wykorzystać:) Tylko tam przynajmniej ważności konta się sumują. Pozdrawiam:)

  • 0

    38. ~voip  2010-06-22 15:15:24  host: 80.238.64.22.ip.abpl.pl

    @12 Faktem jest że ta cykliczna promocja 20% w połączeniu ze stałą promocją "Extra złotówki za zasilenie" do każdego doładowania powoduje ze Sami Swoi nadal mają rację bytu.

  • 0

    39. ~exSimplusowiec  2010-06-22 15:19:04  host: 130.138.227.10

    Ja już odszedłem z simplusa, zmigrowałem numer do Gadu Air. O wiele lepsze warunki,nawet smsy z wiadomościami pozostawionymi na GG:) Mozna w ten sposób wysyłać smsy za 3grosze na GG:) A do wszystkich sieci sms tylko 6gr, generalnie Gadu Air jest tańsze od simplusa 2-3 razy:)

  • 0

    40. ~Kejmul  2010-06-22 15:42:39  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    @39, w ilu jeszcze miejsach będziesz się tym podniecać?

  • -1

    41. ~ziomek13  2010-06-22 16:17:48  host: aamh202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tytul powinien brzmiec,20% wiecej w nadrozszej sieci :D

  • 0

    42. ~Emil  2010-06-22 18:10:23  host: 87-205-34-128.adsl.inetia.pl

    20% kwoty. Biedronka daje 50%. Era daje 100%. Orange najczęściej 10-20% ale tylko po sieci:D widać duże zróżnicowanie w ofertach tego typu. Plus dalej kombinuje jak nie tracić klientów ale jakoś chyba ciężko mu to idzie.

  • 0

    43. ~  2010-06-22 21:56:33  host: 91.216.160.25

    Wreszcie jest informacja, że to działa tylko przez Internet - dzięki Telepolis :-)

  • 0

    44. ~  2010-06-22 22:12:21  host: 91.216.160.25

    @32,33: Ważność konta ZOSTAJE, przynajmniej jak ja przechodziłem ze starego mixa 3 na simplusa jakieś pół roku temu to tak było. Nic mi nie wiadomo by zmieniły się warunki migracji do Simplusa. Nie zmienia to jednak faktu, że ładowanie od razu 30 x ileś tam doładowań (tyle co zobowiązanie) nie jest chyba najszczęśliwszym pomysłem... @37: No właśnie w mixplusie też się ważności sumują. @42: Tylko, że w Plusie jest to stała promocja mniej więcej co 2 miesiące, a nie raz na rok.

  • 0

    45.  2010-06-23 12:04:39

    Heheh... Plus tradycyjnie się nie postarał, Era daje teraz w Tak-taku 100% bonusu w ramach podwójnego doładowania, a tu 20% hehe... To w TAK-TAKU zawsze otrzymuję 10% przy doładowaniu przez doladowania.era.pl ;-)

  • 0

    46. ~  2010-06-25 11:01:47  host: 212.2.101.62

    @45: Daruj sobie wyśmiewanie za każdym razem Plusa. W Erze żeby podwojenie się opłaciło trzeba wyłożyć większą kasę od razu, a potem może się okazać, że zanim skończy się termin ważności konta nie zdążysz tego wykorzystać. Mam TT i Sim+ i wiem jak to jest. Ani jedno, ani drugie nie jest idealne, ale przy pewnym profilu może się opłacać.

  • 0

    47.  2010-06-26 17:46:15

    @46, nie trzeba wykładać większej kasy :> Można zacząć ładować od 2 razy po 20zł. jeśli ktoś chce większą kwotę podwoić- doładuje wyższym nominałem, ale to nie jest konieczność. 20% Plusa wypada kiepsko przy 100% Tak Taka, ale Plus jest jedynym poza Erą operatorem, który w bonusowych doładowaniach daje kasę do wykorzystania na wszystkie usługi i czasem jest to 30%, więc nieźle.

  • 0

    48. ~damian  2010-07-06 20:53:53  host: user-109-243-250-58.play-internet.pl

    Tak Tak w podwójnych doładowaniach daje najwięcej i Era nokautuje pod tym względem innych operatoraów. 20% Plusa raz na jakiś czas nie powala, ale nie jest źle, tylko że Play i Tak Tak dają 10% za doładowania przez stronę operatora.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-91-76.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

słoneczny | 2017-09-24 14:01:20

@4 W porównaniu do ludności to w Polsce coś około 30 tysięcy byłoby adekwatne.


~ | 2017-09-24 13:08:30

@2 wooo jaki januszek


~ | 2017-09-24 13:05:19

@4 bzdury piszesz


~ | 2017-09-24 13:03:58

Fajny:)


~ | 2017-09-24 13:03:05

@9 przecież to ty jesteś dzieciakiem

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Nielimitowanego Internetu Domowego T-Mobile?

Nowa oferta Internetu domowego T-Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (25)

Archiwum Ankiet