Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

WitekT 26 Kwietnia 2010 19:07

0 0
Polkomtel przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Simplus, Sami Swoi, 36.6 i iPlus simdata) oraz mix (MixPlus). W ramach bonusu, doładowujący konto przez Internet do 30. kwietnia, otrzymają gratis 20% kwoty.

Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Promocja obowiązuje dla doładowań w kwocie 50-99 zł w Simplusie, 36.6 i iPlus simdata oraz 40-99 zł w Sami Swoi.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    33. ~  2010-04-27 09:13:33  host: t22-03.opera-mini.net

    Ze 150zł masz +30zł w standardzie.

  • 0

    34. ~korpi  2010-04-27 09:50:27  host: chello089078037122.chello.pl

    I oczywiście znowu na koniec miesiąca jak człowiek nie ma kasy ;/

  • 0

    35. ~ERA daj TAŃSZE MOBILNY NET !  2010-04-27 10:30:26  host: 194.146.252.38

    Za 55 zeta w ERA mam: 400 SMS/lub chyba 100 MMS, 120 minut do wszystkich. 2000 minut w weekendy era i wszystkie stacjonarne. 2000 minut DO 2 WYBRANYCH NUMEROW ERY I ERY STACJONARNEJ non stop. oraz 2 osoby ktore zaprosze do "rodziny" mają do mnie po 2000 minut non stop. Łącznie mam PO 2000 MINUT DWIE OSOBY W ERZE I STACJONARNE DO MNIE 8.120 minut oraz w/w sms/mms

  • 0

    36. ~  2010-04-27 10:32:16  host: 194.146.252.38

    Za 55 zeta w ERA mam: 400 SMS/lub chyba 100 MMS, 120 minut do wszystkich. 2000 minut w weekendy era i wszystkie stacjonarne. 2000 minut DO 2 WYBRANYCH NUMEROW ERY I ERY STACJONARNEJ non stop. oraz 2 osoby ktore zaprosze do "rodziny" mają do mnie po 2000 minut non stop. Łącznie mam 8.120 minut oraz w/w sms/mms

  • 0

    37.  2010-04-27 12:20:10

    Hehe... w TT mam stale 10% bonusu do wykorzystania na wszystkie usługi, wtedy gdy doładuję konto przez sklepik. Kiedy Plus zauważy, że to żadna promocja?

  • 0

    38. ~  2010-04-27 12:55:23  host: 193.105.35.132

    @37: Mam Simplusa i TakTak-a i jakoś wolę 20% Plusa. Dlatego, że 10% od Ery to jest nic, a 20% z Plusa jest cyklicznie co 2-3 miesiące. Ale i tak najbardziej opłaci się kupić doładowanie na Allegro.

  • 0

    39. ~  2010-04-27 13:11:40  host: 193.105.35.132

    UWAGA UWAGA!!! Promocja dotyczy tylko zasileń drogą internetową!!! Żadne zdrapki ani wydruki się nie liczą!!! Ktoś tu kłamie, a co najmniej nie podaje całej prawdy!!!

  • 0

    40. ~  2010-04-27 13:15:58  host: 193.105.35.132

    UWAGA, TYLKO INTERNET!!!

  • 0

    41. ~sroka  2010-04-27 13:20:32  host: 212.160.172.70

    @21: fakt, że po APN wap taryfikacja jest co 10kb, tylko traktowana x10. Czyli pobrane 10kb po apn WAP pobiera 100kb z pakietu.

  • 0

    42. ~voip  2010-04-27 13:55:00  host: 80.238.64.22.ip.abpl.pl

    do 11: Taka gradka w SS nie zdaża się co dzień. Szczególnie ze jest w połączeniu z nieustającą promocją: Extra złotówki za zasilenie":)

  • 0

    43.  2010-04-27 13:59:24

    Wiekszosc promocji jest przez internet, bo wtedy Plus ma mniejsze prowizje dla sprzedawcow - najdrozzsze sa wlasnie doladowania w sklepach dla operatorow

  • 0

    44.  2010-04-27 15:56:05

    Tak Tak i od jakiegoś czasu Play mają stałą ofertę bonusów za doładowania online przez stronę operatora- zawsze 10% do wykorzystania na wszystkie usługi, w Play z terminem ważności 30dni. Może Plus też by pomyślał o czymś stałym? Na razie odstają z ofertą od innych prepaidów: PF i Heyah mają darmowe wewnątrzsieciowe, Orange i TT mają pakiet 1000 minut w sieci. A simplus tylko ofertę 3 numerów i taryfę połówkową.

  • 0

    45. ~Łukasz_  2010-04-27 16:01:48  host: 212.2.101.61

    @41: Nieprawda kolego, pobiera tyle samo. Jest taki zapis w regulaminie, ale on "nie działa" :-) Sprawdzone doświadczalnie wielokrotnie od początku wprowadzenia taryfikacji 10/100 kB.

  • 0

    46. ~Edi  2010-04-27 21:59:36  host: 87-205-36-181.adsl.inetia.pl

    To fakt nie zaszaleli dając te tylko 20%. Ale najgorszy jest okres ważności tej promocji 4 dni to chyba zdecydowanie przymało.

  • 0

    47.  2010-04-28 16:00:34

    4 dni to też niewiele. Dzisiaj kończy się np. megadoładowanie w TT, czyli ekstra 100 minut do sieci i na stacjonarne. Promocja trwa od ponad miesiąca i wartość bonusu to od ponad 50% kwoty doładowania w Hot, do ponad 100% biorąc pod uwagę stawki wyjściowe w NTT. Plus dawał zazwyczaj 30% i promocje trwały ok. tydzień. Teraz 20% i kilka dni. Mogli się bardziej szarpnąć.

  • 0

    48. ~Łukasz_  2010-04-28 21:50:18  host: 212.2.99.207

    @47: Megadoładowanie to jest jakiś gniot - dlatego, że jest wtedy kiedy Erze się podoba. Generalnie rzadko, więc nie można na to liczyć za bardzo. Nie ma to jak Happy z tanimi wewnątrzsieciowymi i stacjonarnymi zawsze kiedy samemu się chce, a nie kiedy Era chce (oczywiście + drugi numer w innej sieci). Plus dawał 30%? Ciekawe kiedy... Zawsze było 20% przez 4-5 dni a nie przez tydzień, coś Ci się pomyliło.

  • 0

    49.  2010-04-30 16:04:55

    Megadoładowanie, czyli 100 minut do sieci i na stacjonarne było w listopadzie i grudniu, ostatnio od końca marca przez cały kwiecień. W między czasie w grudniu, styczniu i do początku lutego było jeszcze w TT podwójne doładowanie, czyli 100% do wykorzystania na wszystkie usługi i bez terminu ważności. Przy doładowaniach przez era.pl zawsze dostaje się 10%. I megadoładowanie i podwojenia pojawiają się często, a każde doładowanie TT może być z bonusem. Pod tym względem TT zostawia innych operatorów daleko w tyle.

  • 0

    50. ~Łukasz_  2010-04-30 17:15:41  host: 109.243.4.105

    @49: No ta, ciekawe kto by tak często ładował :-) Korzystanie z podwojeń to konieczność, a rzadko podwojenie zbiega się z Megadoładowaniem.

  • 0

    51.  2010-04-30 18:36:10

    Korzystanie z podwojeń to nie konieczność, tylko możliwość ;-). Odkąd jestem w TT Megadoładowanie było 2 razy, teraz i w grudniu. I w grudniu nałożyło mi się z podwojeniem. Za jednym razem dostałem 150zł ekstra z podwojenia, 17,50 z bonusu 10% online i jeszcze bonus 100 minut do sieci i na stacjonarne. Czyli całkiem nieźle.

  • 0

    52. ~  2010-05-07 13:45:29  host: public-gprs39598.centertel.pl

    podwójne doładowania w TT to najlepsze promocje doładowań. Plus dał krótką promocję, ale to jednak 20%. W Tak Taku ładowanym przez stronę opa dają 10%, a Orange wprowadziło skarbonkę i dają tylko 5%.

Dodaj swoją opinię