Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

WitekT 23 Lutego 2010 18:18

0 0
Polkomtel przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Simplus, Sami Swoi, 36.6 i iPlus simdata) oraz mix (MixPlus). W ramach bonusu, doładowujący konto do 26. lutego, otrzymają gratis 20% kwoty.

Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Promocja obowiązuje dla doładowań w kwocie 50-99 zł w Simplusie, 36.6 i iPlus simdata oraz 40-99 zł w Sami Swoi.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 2

    8. ~max  2010-02-23 19:58:37  host: 77-253-81-244.adsl.inetia.pl

    Dobra ale zobacz jak dają podwójne ile można zyskać. Tutaj Plus niczego super nie wprowadza. Jedynie na otarcie łez promocja ważna kilka dni.

  • 0

    9. ~  2010-02-23 20:40:46  host: 212.2.99.206

    Przecież zawsze taka promocja jest w Plusie pod koniec miesiąca mniej więcej co 2-3 miesiące. Jak komuś pasuje doładowywać akurat wtedy albo jeśli jest w stanie "przesunąć" nieco terminy swoich doładowań to fajna sprawa ten bonus.

  • 0

    10. ~  2010-02-23 20:43:23  host: 212.2.99.206

    Ad9: To było do #6.

  • 0

    11. ~Krzychu  2010-02-23 20:56:47  host: 95.155.120.61

    W HEYAH PODWOJENIE DO WSZYSTKICH :D A Tu pierwsza taka promocja Plusa (i tylko 1/5 kwoty doładowania). No ale od czegoś muszą zacząć :) Pierwszy i miejmy nadzieje, że nie ostatni krok Plusa.

  • 0

    12. ~kichcio  2010-02-23 21:02:31  host: admy152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Doladuj telefon u mnie a dostaniesz 20% bonus za kazdym razem, niezaleznie od daty doladowania ;)

  • 0

    13. ~asior  2010-02-23 21:24:54  host: 193.19.165.109.osk.enformatic.pl

    już raz pisałem, że prawie cały czas jest w simplusie promocja 20% więcej poprzez mpay ("Promocja doładowań Płać Komórką") więc nie ma się co podniecać

  • 0

    14. ~milimetr  2010-02-23 22:46:32  host: host-217-172-253-113.lodz.mm.pl

    ad tolez (6) zadzwoń na 2601 z abo. w obecności włascicela numeru lub wyślij na bok@plus.pl reklamację o umożliwienie dodania limitu na zasilenia z danego numeru abonamentowego do danej kwoty ( limitu) sugeruje limit 30 lub 60PLN. BOK nie ma mozliwości uruchomienia limitu:(

  • 0

    15. ~pawcio  2010-02-23 22:47:39  host: adnc175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kpina a nie promocja:-)

  • 0

    16. ~milimetr  2010-02-23 22:51:17  host: host-217-172-253-113.lodz.mm.pl

    ad 15 powiedz babci niech zacznie czytac telepolis lub playmobile.pl

  • 0

    17.  2010-02-24 07:16:28

    Najwięcej zyskają użytkownicy Sami Swoi. Tam ciągle jest cennik 66gr/min. poza sieć, 24gr w sieci i na stacjonarki i "tylko" 24gr/sms. Jak ludzie muszą być nieświadomi żeby korzystać z usług SS

  • 0

    18. ~  2010-02-24 08:24:08  host: t15-08.opera-mini.net

    A jak ją heyah doładowuję tylko podwójnie i dzwonię taniej a do mnie nikt nie dzwoni bo dzwonię z zastrzeżonego to heyah na mnie zarabia czy traci? Numer heyah mam jako drugi

  • 0

    19. ~bvb  2010-02-24 11:24:47  host: dqe159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zgadzam się , że promocja nie powala. Krótka i jednak dużo mniej daje korzyści niż podwojenia w PTC

  • -1

    20.  2010-02-24 11:48:04

    No nie ;-) ja mam za każde doładowanie na stronie Ery +10% wartości, a oni wyskakują z tygodniową promocją z 20% do zyskania, nieźli są hehe

  • 0

    21. ~  2010-02-24 12:20:06  host: v11-15.opera-mini.net

    @11: Dzisiaj się urodziłeś? Przecież ta promocja jest od lat, cyklicznie co 2-3 miesiące, zawsze pod koniec miesiąca, a ładując z abonamentu niezależnie od terminu. Przeczytaj kom. nr. 5,9,13. @20: A jak ktoś doładuje z abonamentu Plusa to ma zawsze 20%, dodatkowo jest ta promocja co 2-3 miesiące. A Ty z tego co kojarze, to zawsze wyskakujesz tutaj z tym tekstem 10%. Zapewne te 10% wystarczy na darmowy numer w TT i tani internet ;-) Daruj już sobie.

  • 0

    22. ~Nik  2010-02-24 12:27:26  host: glp250.internetdsl.tpnet.pl

    dobra promocja nie jest zła ;) 20 % dla mnie cool

  • -1

    23.  2010-02-24 15:49:54

    20% to zawsze coś, choć mało w porównaniu do doraźnych promocji podwojeń w TT i Heyah, ostatnio podwójne było nawet w PF. Za to znacznie lepiej bonus wygląda w Plusie niż w Orange, które ostatnio daje bonusy na takim poziomie, ale do wykorzystania tylko w sieci i na stacjonarne. Plus mógłby też pomyśleć o stałym bonusie za doładowanie online- Play i TT dają standardowo 10% za doładowanie przez stronę operatora.

  • 0

    24. ~  2010-02-24 16:38:05  host: 188.33.118.207

    @23: Lepiej niech nie daje plus 10% do doładowania online, bo wtedy pewnie zniknie ta promocja 20%. A co 20 to nie 10 - tylko trzeba w odpowiednim momencie doładować.

  • 0

    25. ~adriaanek  2010-02-26 21:08:38  host: cmpc-089-239-096-091.cnet.gawex.pl

    artykuł wprowadził mnie w błąd ! poszedlem po zasilenie 50 zł do kiosku doładowalem i nie otrzymałem dodatkowej kasy, bo sie okazuje, ze tylko droga elektorniczna niektórych banków 'doladowania.TELEPOLIS.PL' nie ma na liscie w regulaminie, wiec za pomoca 'doladowania.TELEPOLIS.PL. (WitekT)' takze nie otrzymalbym dodatkowych 20 %. Wiec jeśli dajecie newsa, to wrzucćie rzetelne informacje, bądź dołączcie regulamin!

  • 0

    26.  2010-02-27 23:03:26

    25: nie wprowadzaj ludzi w błąd, u nas też są promocje. Regulamin jest dostępny na naszych stronach, ale wysil się trochę i poszukaj, zanim nas bezpodstawnie oskarżysz.

  • 0

    27. ~kiwi7  2010-03-02 15:59:12  host: doz6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej, do kiedy trwa ta promocja ? Biorac pod uwage oferty konkurencji to średnio się postarali. Play ma darmowe rozmowey wewnatrz sieci, orange za 6 zl daje 1000 minut, tak więc 20 % dodatkowych minut przy zainwestowaniu 50-100 zl jakos nie powala mnie na kolana :/. A czy Plus wprowadzil jakas ciekawa oferte abonementowa? Wiem, ze Era podwaja swoje minuty, ale tylko w ramach dodatkowych pakietów :/ , tą sama oferte promonuje Orange, ale dodatkowe minuty chyba nie maja nic wspolnego z pakietami(?) . To chyba byloby dla mnie najdogodniejsze... bo niestety co miesiac przekaraczam swoja ilosc minut , pyatnie tylko czy oferta dedykowana wszystkim , czy tylko dla klientów stałych?

Dodaj swoją opinię