Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

WitekT 23 Listopada 2009 10:28

0 0
Polkomtel przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Simplus, Sami Swoi, 36.6 i iPlus simdata) oraz mix (MixPlus). W ramach bonusu, doładowujący konto do 27. listopada, otrzymają gratis 20% kwoty.

Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Promocja obowiązuje dla doładowań w kwocie 50-99 zł w Simplusie, 36.6 i iPlus simdata oraz 40-99 zł w Sami Swoi.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2009-11-23 12:13:37

    Plus znowu pojechał ;-) 20% więcej? Mogli chociaż zbliżyć się do konkurencji. Ja w TT do 50 zł doładowania mam teraz 100 minut w sieci, czyli 29 zł bonusu. Fakt faktem, że Plus ma do wszystkich, ale daje trzy razy mniej.

  • 0

    11. ~  2009-11-23 12:26:38  host: v05-08.opera-mini.net

    do 10 w Plusie za doladowanie 30 zl daja 100 min w sieci

  • 0

    12. ~  2009-11-23 12:26:47  host: apn-95-40-24-87.dynamic.gprs.plus.pl

    @10: No, a jakbyś policzył po 59 gr to bys miał bonusu całe 59zł w archaicznej taryfie happy :-D Za te 20% od 50zł możesz mieć w Plusie pakiet internetowy 100MB (10zł). A ile MB danych dostaniesz za 10zł w Erze? :-D

  • 0

    13. ~mirekb  2009-11-23 12:29:28  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    plus powinien zostawic tą promocję ze "100"(min/sms/MB) na stałe,taki mały program lojalnościowy:aktywuje pakiet 1 rodzaju i potem dostaję dany bonus,powinno to działac od zasilen 30pln-1raz na 30dni,a do doladowania 50pln te dodatkowe 20% doładowania,tj 50pln+10pln(20%) i bonus..wtedy byłoby ok a tak to jest średnio ;-)

  • 0

    14. ~  2009-11-23 12:41:37  host: ip-89.171.231.36.dsl.crowley.pl

    Z tą promocją to oferta Sami Swoi jest jedną z lepszych na rynku ;D

  • 0

    15. ~  2009-11-23 13:30:19  host: apn-77-113-55-76.dynamic.gprs.plus.pl

    Pierw Niech oni zrobią pożądek ze swoją platformą. Od soboty pomimo ze mam aktywne pakiety jak gdzieś dzwonie to żre mi z pakietów i nalicza kasę na minus co doładuje to znowu minus i tak w kółko.Do ich boku nieda rady się dodzwonić i co zrobić .Mam mixa bo jak by był to simplus to karta by była juz w klopie a tak nabijaj im kase albo niekorzystaj z telefonu sorry w nocy telefon był wyłączony i tak nabiło 14 zł. na minus!!!!!!!!!!

  • 0

    16. ~J  2009-11-23 13:30:53  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    @14: Bez tej promocji mBank jest lepszy.

  • 0

    17. ~J  2009-11-23 13:32:29  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    @14: Sorry, miało być "Czy z tą promocją, czy bez tej promocji mBank jest lepszy".

  • 0

    18. ~  2009-11-23 14:08:07  host: ip-89.171.231.36.dsl.crowley.pl

    @17,- przecież to miała być taka ironia, widzę, że nie orientujesz się w stawkach sami Swoi.

  • 0

    19. ~  2009-11-23 14:20:48  host: ip-89.171.231.36.dsl.crowley.pl

    Stawki Sami Swoi to: 24gr/min. w sieci , 66gr/min. poza sieć i cena za SMSa to tylko 24gr!! Cennik naprawdę sprzed 4lat

  • 0

    20. ~J  2009-11-23 14:50:27  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    @18: A, no nie. Myślałem, że tam do wszystkich jest 0,24 i przy odjęciu 20% naje nam 0,20. Zapomniałem, że na komórki tam jest 0,66. Pozdrawiam :)

  • 0

    21. ~voip  2009-11-23 15:13:25  host: 80.238.64.22.ip.abpl.pl

    W SamiSwoi teraz działają dwie promocje jednocześnie:) 20% więcej oraz Extra bonus 5 lub 10zł za zasilenie. Zasiliłem za 80 i na koncie mam 96PLN plus 10PLN w sieci i na stacjonarne. To wcale nie jest najgorsza oferta. A taryfy są może od 4 lat nie zmieniane ale przez prawie 3 lata to były najniższe nawet bez żadnych promocji:)

  • 0

    22.  2009-11-23 15:39:44

    Pamiętam jak to reklamowali:"minuta rozmowy w sieci w cenie smsa"czyli...24gr:))W założeniach miała to być oferta do seniorów,którzy najczęściej nie chcą i nie potrafią bawić się pakietami.Ale nie trwało to zbyt długo-zamiast w STANDARDZIE obniżać ceny,to kombinują jak zarobić na terminowych pakietach.Ot,cały Plus...A już skandalem jest traktowanie WYŁĄCZNIE rozmów do Samych Swoich i stacjonarych jako wewnątrzsieciowych,z pominięciem sieci Plus...Państwo w państwie...:))A ta promocja...kto ma ten raczej skorzysta,bo to zawsze ciut taniej.

  • 0

    23. ~  2009-11-23 17:15:24  host: chello084010108019.chello.pl

    To prawda SamiSwoi to z założenia sieć dla seniorów ale akcja marketingowa fatalna i zamiast poprawy wizerunku, to w mojej ocenie pogorszyli go choć oferta była w pewnym okresie całkiem atrakcyjna ponieważ chyba jako jedyni mieli niskie stawki na stacjonarki bez pakietów. Od jakiegoś czasu ta oferta jest w stanie agonii i raczej nie pomogą jej bardzo tego typu promocje. Z drugiej strony użytkownicy SS, to w zdecydowanej większości ludzie starsi, którzy nie znają innych ofert i operatora nie zmienią.

  • 0

    24. ~  2009-11-23 22:26:12  host: chello087207224188.chello.pl

    @22,- niestety ale obecnie bardzo trudno o gorszą ofertę niż SamiSwoi. Nawet MyAvon oferuje po stażu 6miesięcznym 49gr poza sieć. Jak pisał poprzednik, ta oferta ma lojalnych użytkowników a wynika to z ich niewiedzy.

  • 0

    25.  2009-11-24 14:52:44

    Ja tam mam stałą promocje w wysokości ponad 27% kupując doładowanie 100/115 za 90zł dające na konto simplusa 115zł.

  • 0

    26.  2009-11-24 16:31:43

    W samych swoich rzeczywiście nic ciekawego się nie dzieje. Może czekają, aż bardziej rentowna okaże się likwidacja taryfy? Taka promocja jest bardzo symboliczna. W Tak Taku, ładując konto przez stronę ery za każdym razem dostaje się 10% ekstra.

  • 0

    27.  2009-11-24 20:18:37

    No Plus nie jest zbyt hojny to trzeba przyznać mało dają i przez krótko. A szkoda, bo konkurencja teraz jest bardzo duża i hojna:)

  • 0

    28.  2009-11-25 14:33:21

    Niby jest bonus świąteczny: 100 minut w sieci lub 100 mb, 100smsów, i teraz to 20%. Ale w Tak Taku też jest 100 minut za doładowanie, poza tym niedawno było potrójne doładowanie. Plus nigdy nie dawał tak dużych bonusów, jak np. podwójne doładowanie na wszystkie usługi Heyah i TT, czy nawet podwójne doładowanie do sieci w Orange.

  • 0

    29.  2009-11-30 17:37:53

    Promocja plusa słabo wypada. Zawsze 10% ekstra za doładowanie przez internet w Tak Taku, czy podwójne i potrójne doładowania w Erze to niezbyt ciekawe tło dla promocji 20%.

Dodaj swoją opinię