Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

WitekT 28 Września 2009 11:01

0 0
Polkomtel przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Simplus, Sami Swoi, 36.6 i iPlus simdata) oraz mix (MixPlus). W ramach bonusu, doładowujący konto do 2. października, otrzymają gratis 20% kwoty.

Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Promocja obowiązuje dla doładowań w kwocie 50-99 zł w Simplusie, 36.6 i iPlus simdata oraz 40-99 zł w Sami Swoi.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25. ~  2009-09-28 14:53:30  host: v04-05.opera-mini.net

    do jojo: tez sie zdziwiłem ze mirekb nie zalapał. ale w sumie w jednym tylko wpisie tyle błędów porobilem ze w sumie mial do tego prawo. by sprawa byla jasna: ogólny cennik bez promocji i pakietów w ofertach plusa wychodzi następująco: nowy simplus 72-60gr/min, twoj profil 59gr/min (play 72gr), 36i6 60gr, sami swoi 66gr. starsze taryfy simplusa (nie wycofane)78gr. mix3 72gr. mix4 to 58gr a do play 72gr. w żaden sposob to atrakcyjnie wyglądać nie moze przy mbank mobile 19gr do wszystkich i 50 MB darmowego netu z naliczaniem co do 1kB..

  • 0

    26.  2009-09-28 15:25:35

    Czy ktoś może wie kiedy się kończy promocja +50% w 36.6?

  • 0

    27. ~Atlan  2009-09-28 15:34:36  host: 83.220.122.209.dsl.dynamic.eranet.pl

    @26 - kończy się 30 września :)

  • 0

    28.  2009-09-28 16:38:07

    @27 Czy to całkiem pewne? Jesli tak, to warto doładować, za 50 zł wpadnie znów 85 zł :)

  • 0

    29.  2009-09-28 16:51:34

    @10, @26: Co Wy za bzdury gadacie? W regulaminie wyraźnie jest napisane: ,,Promocja obowiązuje od dnia 17.08.2009 r. do odwołania („Okres Trwania Promocji”)." Gdzie Wy macie informację o odwołaniu???

  • 0

    30. ~  2009-09-28 17:17:04  host: v06-10.opera-mini.net

    W reklamach tv podają tą datę zakończenia promocji

  • 0

    31. ~SIM  2009-09-28 18:31:54  host: 77-253-185-176.adsl.inetia.pl

    Jest gdzieś regulamin tej promocji? i czy łaczy się ona z 36.6 ? chodzi o to czy jak doładuje za 50 to dostane to 50% wiecej w 36.6 i czy dostane te 20% z tej promocji ? łączą sie czy nie te promocje?? Prosze o odpowiedz

  • 0

    32. ~  2009-09-28 22:14:17  host: user-89-108-242-4.mobile.playmobile.pl

    @16: Tak, ale zwróć uwagę, że jest to promocja cykliczna co jakieś 2 miesiące, a ostatnio nawet miesiąc temu była. @19: na stronie jest teraz info, nie wiem jak wczesniej. @20: 99 to śreni pomysł - najlepiej 50. @21: Jaka kalka orange??? Tutaj zawsze jest do wszystkich i na co chcesz - i nie ma durnego konta promocyjnego. To co, że w orange jest tylko do sieci? No właśnie to,że jak do sieci to jest do d.u.p.y. @25: Realne koszty są niższe. @29, 30: Ja też chyba w tv widziałem, że do 30 września. @31: Regulamin jest na stronie plusa. Moim zdaniem teoretycznie powinny się sumować te promocje. Zresztą patrz #10 i 28.

  • 0

    33. ~  2009-09-28 22:19:13  host: user-89-108-242-4.mobile.playmobile.pl

    @18: A ja bym powiedział,że mix4 to brawura... Dlaczego? Dlatego, że wyklucza sie darmowy numer z pakietem tanie wieczory i weekendy czy jak on tam się zwie (5gr/min). Do innych sieci i tak trzeba mieć drugi numer, np. jeden z tych: Fresh, TakTak (jak ktoś ma kase z podwójnego jeszcze), Heyah, mbank, może ta Mova, może coś jeszcze.

  • 0

    34.  2009-09-29 08:42:17

    "20% więcej na koniec LATA w sieci Plus" 2. Promocja trwa od 28.09.09 r. do 02.10.2009 r. Jest wszystko! Ale widzę tylko dla tych, którzy są zainteresowani ;-) Sam nie jestem, ale z ciekawości zajrzałem... I znalazłem. Wiec jak ktoś chce, może mieć taniej. Jak komuś nie zależy - niech ma pretensje do swojego dozorcy ;-)

  • 0

    35.  2009-09-29 11:38:23

    @30, 32: Jeśli to jest tylko do końca września, to nie rozumiem, dlaczego 1 października będą to promować i to na Placu Zamkowym: http://www.telix.pl/artykul/turbodymoman-zawstydzi-krola-zygmunt a-iii-waze-3,30549.html

  • 0

    36. ~  2009-09-29 11:40:38  host: 88.220.105.186

    @35: Zadzwonie po południu do BOKu i może mi powiedzą. Jak się dowiem to napiszę tutaj.

  • 0

    37. ~  2009-09-29 11:46:01  host: 88.220.105.186

    Kurczę, ale jakby był turbodymomen i jeszcze te 20% to opłaca się wziąć 366 dla darmowego numeru i pakietów internetowych. A na inne połączenia drugi numer z płaską stawką - Heyah albo Fresh.

  • 0

    38. ~  2009-09-29 13:50:07  host: v03-13.opera-mini.net

    do 37: wybranego numeru w 36i6 nie ma juz przeciez od dawna. a net jest jak w innych ofertach plusa. dlatego teraz jedynie w miarę kalkuluje sie simplus gdzie po wpłaceniu 1,50zl miesiecznie ma sie stawke 29gr/min do roznych sieci i jedynie tam od marca 2009r do odwołania (jeszcze nie odwołali tego) sa nielimitowane rozmowy i smsy z wybranym numerem z plusa. a w 36i6 turbodymoman dyma naiwnych frajerow którzy jeszcze zostali w 36i6 gdzie stawka do roznych sieci polskich to 60gr/min i 72gr/min do play. nawet te 50% daje stawke okolo 45gr/min. nawet jak promocję beda sie łączyć w 36i6 to stawka (procz play) bedzie w granicach 37-40gr/min i to tylko pod warunkiem ze doladuje sie kwota minimum 50zl. dlaczego uwazam ze plus dyma swoich indywidualnych klientów? popatrzcie chociaz na stała oferte GA gdzie przy stawce 29gr/min dostaje sie na stale przy doladowaniu minimum 20zl przy pierwszym doladowaniu 20% wiecej, przy drugim 25% a od 3go doladowania daja 30% wiecej na każde uslugi GA. czyli bez promocji na stale po 3cim doladowaniu dostaje sie stawke 22gr/min realnie. jest to cos w stylu oferty czym dluzej jestes z nami tym masz taniej i to rozumiem. oferta zas plusa jest beznadziejna

  • 0

    39. ~  2009-09-29 16:06:39  host: 88.220.105.186

    A da mi to GA darmowy numer albo chociaż tanie połączenia w sieci? Czy nie ma czasem śmiesznego prefiksu 728 czy tam 729? A może już działa przenośność do nich?

  • 0

    40. ~  2009-09-29 16:11:10  host: 88.220.105.186

    A, że darmowego nie ma to faktycznie. Myślałem, że tylko nei ma opcji na jeden dzień.

  • 0

    41. ~  2009-09-29 19:01:02  host: v04-13.opera-mini.net

    do 39 i 40: GA nie ma darmowego numeru. ma tylko pakiet 100 min do GA za 9zl na 30 dni. ale fajnieksze jest to ze jak ma sie stały net przez kabel i bramkę internetowa to za 1zl ma sie na stale numer stacjonarny i korzysta sie z voip gadunaglos jako telefon stacjonarny na kabel gdzie ceny to 25gr brutto za min do polskich sieci komorkowych,49gr do play i 7gr na stacjonarne. darmowe rozmowy do numerów gg i tanie rozmowy miedzynarodowe. wyjdziesz z domu i korzystasz z komorki GA. (stawki w standardzie bez 30% wiecej to 29gr do polskich sieci, 49gr play i w pakiecie 9gr/min do GA i GG.. a w komorce za doladowania darmowe MB. net bez pakietu 50kilo po 1gr. a pakiety 25MB za 5zl i 60 MB za 10zl z naliczaniem co do 1kilo. do tego np jak mam telefon stacjonarny gadunagłos to np jak doladuje 20zl GA to niezaleznie od 30% wiecej na GA dostaje sie 20 darmowych minut na numery stacjonarne polskie w ramach voip gadunaglos. czy samiswoi, 36i6 lub simplus daja CI tyle? (juz nie wspominając ze 20zl starcza na 3 miesiace a 50zl na 6 miesiecy)..a podstawa oferty to połączenie GA,GG i gadunaglos w jednym koncie

  • 0

    42. ~  2009-09-29 19:08:05  host: 88.220.105.186

    PO pierwsze nie potrzebuje żadnego gadunaglos ani zwykłego gg. I nie mam stałego netu. A nawet jakbym miał to ja potrzebuję telefonu komórkowego (czytaj: mobilnego) a nie stacjonarnego. A numerów w tym śmiesznym GaduAir ile jest? Miliony hehehehheh. Nie dla mnie to.

  • 0

    43. ~  2009-09-29 20:00:34  host: nat-212-244-115-37.rtk.net.pl

    do 42: w takim razie jak nie jesteś zakochany i dzwonisz do wszystkich i chcesz mieć tanio to mbank mobile ze stawka 19gr/min do wszystkich (łącznie z play) i np 5zł starcza na 60 dni) ja natomiast mam mbank mobile a GA wziąłem na próbę. Początki mieli nienajciekawsze - awarie na początku gdy startowali, natomiast teraz jest ok. Więc GA zostało mi głównie jako telefon stacjonarny (i GA czasem - bo gratisy są spore) a głównie korzystam z mbank mobile 19gr. Jak zaś byłbyś zakochany to oferta simplusa jest dość ciekawa 10zł nielimitowany wybrany nr w plus (rozmowy głosowe i smsy (rozmów wideo nie testowałewm - ale obawiam się że mogą być płatne..) a za 1,50zł miesięcznie jest stawka 29gr/min do polskich sieci (a do play 72gr/min) Pewnie z jakiegoś powodu play fresh nie lubisz (choć 5zł starcza na rok 29gr/min do wszystkich polskich sieci i w pakietach 5gr/min brutto do play i na stacjonarne, oraz darmowe smsy za doładowania. Za granice fajna oferta to Heyah (i darmowe smsy do numerów heyah) W sumie jest w czym wybierać. Ale są też jak to nazywam antyoferty, czyli: 36i6(w obecnej formie), samiswoi, wrodzinie, czy Era TT np... Tak samo obecnie schodzi na psy mobilking - skonczyli z promocją 50% więcej za doładowanie (co dawało realną stawkę 27gr/min do wszystkich sieci) a w zamian nic nie dali. Czyli stawka 39gr/min. - jak na MVNO - to kiepska oferta (wg mnie jeśli nie poprawią oferty powinni zamknąć projekt i oddać użytkownikom pozostałe niewykorzystane pieniążki z prepaida.. (tak jak to zrobiło orange z projektem wp mobi (nie chcieli polepszyć oferty (choć projekt miał potencjał) to choć zamknęli to i nie wrabiali klientów że jak nie wydadzą tej kasy w takich drogich stawkach to i tak kasa przepadnie. Tu przynajmniej zamknęli projekt i tym co chcieli wrócili nadpłaconą kasę. I wg mnie mobilking powinien podobnie postąpić... Ale... To już inna bajka.

  • 0

    44. ~  2009-09-30 12:11:02  host: v06-15.opera-mini.net

    @43: Oferta mbank z tymi 19gr nie jest już chyba dostępna dla przeciętnego u użytkownika? Ale 5zł na 60dni? Przecież to tylko 26 minut... W Simplus czy Mixplus na 100% wideo działa w ramach opłaty 10zł za darmowy numer - wiem, używam. Do Fresha nic nie mam, jest ok, ale mam jeszcze dużo kasy w TT, a ponadto potrzebny mi darmowy numer i internet (simplus albo mixplus).

Dodaj swoją opinię