Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

WitekT 24 Sierpnia 2009 14:56

0 0
Polkomtel przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Simplus, Sami Swoi, 36.6 i iPlus simdata) oraz mix (MixPlus). W ramach bonusu, doładowujący konto do 28. sierpnia, otrzymają gratis 20% kwoty.

Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Promocja obowiązuje dla doładowań w kwocie 50-99 zł w Simplusie, 36.6 i iPlus simdata oraz 40-99 zł w Sami Swoi.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32.  2009-08-24 19:26:48

    Witek: czy mógłbyś odpowiedzieć czy ta promocja sumuje się z promocja o 50% więcej w 36.6? Czy są jakieś ograniczenia w sposobie doładowania? (pomijam 5plus, bo to zwykle jest wyłaczone z promocji).

  • 0

    33.  2009-08-24 19:29:40

    clever: w regulaminie promocji 20% nie ma nic o wykluczeniach... Wejdź w nasze doładowania, w promocję doładowań 36.6 i tam znajdziesz link do regulaminu.

  • 0

    34.  2009-08-24 19:35:42

    Dziękuje bardzo :)

  • 0

    35. ~J  2009-08-24 20:08:01  host: 89.200.210.219

    Właśnie odebrałem emaila od blue.pl, w którym piszą: "W związku z obecną sytuacją rynkową chcielibyśmy poinformować Państwa o zaistniałej sytuacji. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż z przyczyn od nas niezależnych, od 1 września w naszej ofercie może zabrknąć zasileń Simplus. Trwająca promocja może być więc ostatnią szansą na zasilenie swojego telefonu, w dodatku z 20% bonusem!". Witku, myślę, że nie pogniewasz się za umieszczenie tej informacji? Jeżeli tak, to nie będę miał nic przeciwko wymoderowaniu mojego posta. Pozdrawiam.

  • 0

    36.  2009-08-24 20:14:49

    J: no bez przesady... :-) My tu usuwamy tylko ewidentnych spamerów, a nie merotoryczne posty takie, jak Twój.

  • 0

    37. ~Mark  2009-08-24 20:21:00  host: 212.105.78.196

    Takie doladowania to pomylki, wazne tylko kilka dni, daja malo i jeszcze stawiaja granice doladowania... ciekawe ile osob skorzysta przez te kilka dni z tej promocji...

  • 0

    38. ~J  2009-08-24 20:25:02  host: 89.200.210.219

    Miło przeczytać słowa uznania od tak znamienitego dziennikarza;) A propos doładowań, może telepolis utworzyłoby program partnerski zbliżony do blue, z małym rabatem, powiedzmy 2,5% kwoty doładowania. Chętnie skorzystałbym z Telepolis, tym bardziej, że robię ich sporo i raz na dwa miesiące wpada gratisowo jakieś 50 złotych, na doładowania heyach do tańszych połączeń zagranicznych.

  • 0

    39. ~martinez  2009-08-24 20:51:01  host: gge130.internetdsl.tpnet.pl

    co to znaczy ze niedoladuje simplusa przez internet od 1 wrzesnia? Wlasnie dostalem takiego maila ze stronki gdzie doladowuje co miesiac fona

  • 0

    40. ~Jaro  2009-08-24 21:24:58  host: 89.200.210.219

    @39 martinez: Chodzi o to, że od września Polkomtel i nie tylko chce obniżyć marże pośrednikom, za sprzedaż doładowań. Hurtownicy oraz detaliści buntują się, ale znając życie, jeżeli nie będą mówili jednym głosem, to ich miejsce zajmą inni za niższą marżę. Gdyby "duże kanały dystrybucyjne" solidarnie zbuntowały się, to operatorzy mieliby zbyt dużo do stracenia, niż kilka % marży, a odbudowanie ich trwałoby jakiś czas. Klienci odeszliby do tych operatorów, z którymi nie ma tych problemów.

  • 0

    41. ~a  2009-08-24 21:36:49  host: nat-w3.e-net.pl

    38: "znamienitego dziennikarza"? Z calym szacunkiem dla WitkaT, ale do znakomitosci i wpasnialosci brak mu jeszcze 20 lat w zawodzie, szacunku i uznania wsrod innych mediow.

  • 0

    42. ~Filip  2009-08-24 21:45:30  host: chaos.tpnet.pl

    Bez przesady. Niekiedy ma się talent i kulture i to wystarczy by być znakomitym, a niekiedy jest się chamem i 50 lat nie pomoże by nim być. Przypomina mi się film z youtuba gdzie dziennikarz tvn (zapomnialem jak sie nazywa) przeklina do pracowników i ludzi podwladnych traktuje jak szmaty. Bylo to na kilka sekund przed wejściem na wizję.

  • 0

    43. ~hehe  2009-08-24 21:49:50  host: chaos.tpnet.pl

    http://www.youtube.com/watch?v=YA2NLMKEwGo&feature=related

  • 0

    44. ~  2009-08-24 22:11:01  host: v02-14.opera-mini.net

    @28: No taktak lepszy pod tym względem, ale nie powiedziałbym, że te podwojenia są cykliczne. Ta promocja z Plusa jest o wiele bardziej przewidywalna. No i żeby to podwojenie w Erze miało sens to trzeba wielką kasą ładować. @31: Przecież ta promocja zawsze była do WSZYSTKICH i na WSZYSTKO, także żadna niespodzianka. Widać nowy jesteś :-) A na stronie Plusa info jest akurat dość konkretne - w przeciwieństwie do Orange na przykład.

  • 0

    45. ~  2009-08-24 23:37:43  host: 212-102-19-172.adsl.inetia.pl

    Dostalem na maila reklame w zwiazku z ta promocja w SS i jest w niej napisane "zasil telefon na stronie zasilenia.samiswoi.pl". Takze nie wiem czy zasilajac przez doladowania.TELEPOLIS.PL dostaniemy 20% gratis.

  • 0

    46. ~  2009-08-24 23:47:27  host: 89.200.210.219

    Używając sformuowania "znamienity dziennikarz" użyłem podobnie jak "słowa uznania" napisałem to z "przymrużeniem oka". Znam pojęcie "znamienity" czy "wybitny", podejrzewam także, że sam WitekT nie uważa się za znamienitego, poniewaz jest na tyle zdystansowany do siebie, że wie ile trzeba pracować na określenie znamienity. Osobiście cenię Witka za wiadomości, zaangażowanie, obiektywne podejście do tematu oraz umiejętne oraz konstruktywne odpieranie ataków stronniczych i zaślepionych forumowiczów zarzucajacych mu (nomen omen) stronniczość, a także umiejętne przemilczenie oraz ignorowanie nieszkodliwych trolli. Pozdrawiam Sir (taki tytuł szlachecki) WitkaT. Tobie zaś kolego życzę więcej elastyczności i trochę dystansu. Pozdrawiam;)

  • 0

    47. ~Jaro  2009-08-24 23:48:16  host: 89.200.210.219

    46 to byłem ja.

  • 0

    48.  2009-08-25 08:53:25

    45: dostaniesz. To, że na innej stronie dają bonus nie znaczy, że my nie dajemy.

  • 0

    49. ~Filip  2009-08-25 09:34:18  host: chaos.tpnet.pl

    46: Sorki. Teraz doczytałem że piszesz o znamienitym, a nie znakomitym. Szczerze przyznam że nie wiem kto to taki, ale mniejsza z tym. Pozdrawiam wszystkich :P

  • 0

    50. ~  2009-08-25 11:15:56  host: 212-102-17-20.adsl.inetia.pl

    @WitekT - Jezeli tak to OK. Chodzilo mi o to, ze jak byla promocja doladowan w PF to mozna bylo zrobic doladowanie przez internet tylko ze strony http://doladowania.playmobile.pl/ Balem sie, ze w SS tez tak jest.

  • 0

    51. ~  2009-08-25 13:14:01  host: user-89-108-217-141.mobile.playmobile.pl

    @50: Ale to nie Play tylko Plus - rozumiesz różnicę? Zauważyłem, że często normalne 9w miarę) promocje Ery i Plusa porównywane są do porąbanych na maxa promocji Orange czy porąbanych trochę mniej promocji Playa (jak ta, że doładowanie tylko ze strony Play sie liczy).

Dodaj swoją opinię