Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

WitekT 22 Czerwca 2009 17:00

0 0
Polkomtel przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Simplus, Sami Swoi i 36.6) oraz mix (MixPlus). W ramach bonusu, doładowujący elektronicznie konto do 26. czerwca, otrzymają gratis 20% kwoty.

Bonus można wykorzystać na dowolne usługi. Promocja obowiązuje dla doładowań w kwocie 50-99 zł w Simplusie, 36.6 i MixPlusie oraz 40-99 zł w Sami Swoi.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18.  2009-06-22 19:35:47

    Ad. 11 wpisz w googlach tanie doladowanie:)

  • 0

    19. ~  2009-06-22 19:35:57  host: t10-10.opera-mini.net

    A od kiedy jest ta promocja? Dziś już mogę doładować czy od jutra?

  • 0

    20.  2009-06-22 20:19:59

    Dobrze ze przynajmniej dają bonus do wszystkich sieci tak jak ERA, lecz porównując do Ery to gówniana promocja.

  • 0

    21. ~  2009-06-22 20:52:40  host: chello087207224188.chello.pl

    Każdy bonus w postaci dodatkowej kasy jest dobry, szczególnie w Sami Swoi 66gr/min. poza sieć i 24gr za SMS!!! Czy nie czas coś zrobić z podstawowym cennikiem??

  • 0

    22.  2009-06-22 21:10:09

    21. ta marka jest na wymarciu, tylko frajer by w czymś takim został.

  • 0

    23. ~  2009-06-22 21:40:37  host: t12-03.opera-mini.net

    20, 22 sam jestes frajer, a plej srej ci nic nie da procz kopa w doope

  • 0

    24. ~  2009-06-22 21:54:40  host: chello087207224188.chello.pl

    @22 kwistas ,- użytkownikami są także osoby, które nie wiedzą nawet, że są lepsze oferty, zwyczajnie nie interesują się tym. Sam znam kilka osób i próbuję im to wytłumaczyć ale chcą zachować numer więc do lipca poczekają ;)

  • 0

    25. ~  2009-06-22 22:06:43  host: t03-16.opera-mini.net

    a_lex Przy doladowaniu z abonamentu zawsze jest taki bonus. Poki co ;-)

  • 0

    26. ~  2009-06-22 23:33:03  host: 94.254.177.167

    Do redakcji: napiszcie, że promocja dotyczy WYŁĄCZNIE doładowań przez internet, bo z newsa wynika, że można kupić zwykłą zdrapkę i będzie 20% więcej - a to nieprawda!

  • 0

    27. ~  2009-06-22 23:53:22  host: t10-12.opera-mini.net

    23 mama kolacji nie dała? Idź bądź w 100% alternatywny i używaj tylko telefonu stacjonarnego. Kompletny idiota z ciebie. /kwistas

  • 0

    28. ~  2009-06-22 23:55:35  host: t10-12.opera-mini.net

    24 nie wziąłem tego pod uwagę. ;) Jest spóro osób co świadomie przesłaja. Np typ z numeru 23.

  • 0

    29. ~  2009-06-22 23:56:24  host: t10-12.opera-mini.net

    przepłacają*

  • 0

    30. ~Romeo  2009-06-23 00:28:48  host: dwi112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy Polkomtel zrobi coś jeszcze z Sami swoi ???? Szkoda tej oferty...

  • 0

    31. ~  2009-06-23 01:33:44  host: t10-15.opera-mini.net

    30 to nie PTC, plus ma w dupie sami swoi, Era dba o Heyah czego efektem jest ostatnia oferta, z tt to inna sytuacja, to oferta typowo skierowana do połączeń w sieci. SS jest skazane na śmierć, nie likwidują oferty bo jeszcze siedzą tam takie buraki co nie wiedzą że można płacić 29gr minuta i 5gr na stacjonarne. Na takich frajerach Plus zarabia, z drugiej strony kiedyś się widząlo numery na 887 teraz już nie więc w SS jest góra dwa tysiące osób. Heyah też by padło, ale to inna marka, skierowana do młodych, mobilnych technologicznie ludzi. Sam z nich korzystam, z Playa zrezygnowałem, za drogi net, jakość połączeń niczym w skype przy słabym sygnale, do tego droższe połączenia do mnie. Playa popieram lecz to nie dla mnie oferta, wszystkie usługi są na niskim poziomie to tak jak porównać tania Kie i droższa Audi z początku jest tak samo niby nowy ale potem ten tańszy się rozpada, bo ta tańsza firma oszczędzala na jakości podzespołów.

  • 0

    32. ~ziomek13  2009-06-23 05:30:36  host: brn25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe czy 23 to papszmir czy papszmiropodobne,zresztą co to za róznica

  • 0

    33. ~gosc  2009-06-23 10:50:56  host: dpp17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    krótka ta promocja, wolę chyba minuty nonstop w nog. Przynajmniej trwają cały czas.

  • 0

    34. ~gierq  2009-06-23 11:04:21  host: dps143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Faktycznie posunięcie polkomtela do kilku prepaidów wydaje się chybionym pomysłem, wystarczyłby dwa, gdzie ceny byłyby niskie niezależnie od promocji. @31 porównanie do Ery trafne, oferty trzeba dopasowywać pod konkretnych ludzi, jak zrobiono to z heyah.

  • 0

    35.  2009-06-23 11:59:08

    #32 odpie*** się ode mnie :] doładowałem 50 zł i dostałem 65 zł, czyli 30%, a nie 20% :D

  • 0

    36. ~  2009-06-23 14:53:45  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    a_lex #35 To w salonach taka promocja w tamtym tygodniu była?

  • 0

    37. ~  2009-06-23 17:51:34  host: public14504.xdsl.centertel.pl

    Fajna opcja krótkotrwała, podobna do 100% więcej na start w starterach Orange. Wreszcie operatorzy myślą o klientach

Dodaj swoją opinię