Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

WitekT 27 Kwietnia 2009 11:43

0 0
Polkomtel przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Simplus, Sami Swoi i 36.6) oraz mix (MixPlus). W ramach bonusu, doładowujący konto do 1. maja, otrzymają gratis 20% kwoty.

Bonus można wykorzystać na dowolne usługi. Promocja obowiązuje dla doładowań w kwocie 50-99 zł w Simplusie, 36.6 i MixPlusie oraz 40-99 zł w Sami Swoi.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~mirekb  2009-04-27 14:57:09  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @22 zgodnie z regulaminem oraz cennikiem mixplus 3 nic ci to nie da..tylko doladowanie pełna kwotą min 30pln pomniejsza doladowania..mi np z reklamacji zwrócili na mixplus3 37pln za nieprawidlowo pobrane oplaty za transfer,konto wydluzylo o 30 dni ALE w systemie jak sprawdzilem sms:pz pod 2585 pokazywalo rzeczywista liczbe doladowan..z kolei w minimixie wycwanili sie i kwoty jaki mi dali w ramach reklamacji do konca roku 2008 wchodziły do kwot doladowan(taryfa kumulacyjna)od 2009 juz nie..jednak sumują doładowania dodatkowe i to duzy plus-realnie wydaje 10pln/mies a mam juz 180pln z doladowan..

  • 0

    25. ~do 24  2009-04-27 15:28:51  host: nat05.rtk.net.pl

    nie zrozumialem Twojej wypowiedzi mirekb. czyli co jak w mpay doładuje kwotą 40 zl (kwota zobowiązania to 40zł) i dostane te 48 zl to mi nie obniży zobowiązań tak?? Tzn co?? mam sobie wyliczyć jak zrobić by wyszla lacznie suma 40zł to tylko wtedy mi TYLKO wtedy będzie liczone jako doladowanie które zmniejsza ilość zobowiązanych doładowań?? To jest kpina w biały dzień!! to jaką sumę mam wpisać?? wyszlo mi że jak dam 33,35zł to + 20% wyjdzie mi 40,02gr. o te 2 gr za dużo!!! i lipa - nie ma nic. Niby jest promocja jakaś ale dobra dla sim+ czy 36i6. Dla mixplusowców oferta do bani bo nie zmniejsza ilości doładowań. to już lepiej bylo kiedys w doladowaniach blue (czy jakoś tak) oferta niby jednorazowa (chyba dla klientów mbanku) ale dodawali 20% tak że najpierw przychodziło doładowanie zwykłe (40zł np) a potem bonus (20% - tam chyba nawet nie wiem czy 10 zł z góry nie dawali niezależnie od doładowania - oby było wiecej niż 30zł). A tu w mpay - niby promocja - ale oferta taka że nie warta zachodu. Najpierw trzeba kasę wpłacić na jakieś tam konto - potem trzeba mieć pin - i dopiero potem doladowywać. a doładujesz sobie złą kwotą to nie pomniejszy Ci liczby zobowiązań doładowań i gra nie warta świeczki. bo jak chce tanio dzwonić to od tego mam play fresh. mixplus mam tylko dla wybranego numeru, pakietu 5gr plus/stacjonarne i pakietów internetowych. Do calej reszty (rozmowy z innej sieci i smsów) jest play... ehmm - kolejna pseudo oferta ten mpay...:((

  • 0

    26.  2009-04-27 15:43:04

    25. Używaj interpunkcji i zdanie zaczynaj z dużej litery, niestety te wypociny ciężko zrozumieć.

  • 0

    27. ~filip  2009-04-27 15:46:46  host: bk66.internetdsl.tpnet.pl

    czy jak zaladuje zdrapka za 50zl tez dostane + 20 % ?

  • 0

    28. ~  2009-04-27 15:47:02  host: 77-253-154-16.adsl.inetia.pl

    22: jesli masz zobowiazanie 40 zł to musisz doładowac kwote MINIMUM 40 zl, ich nie obchodzi czy wplacisz 40 zl/mc czy od razu za jednym doładowaniem powiedzmy 100, liczy sie to ze zmiescisz sie w tym doładowaniu minimalnym, jak bys za 30 zl doładował albo nawet za 39,99 to nie zmniejszyło by Ci liczby doladowan. pozdro

  • 0

    29. ~  2009-04-27 15:53:17  host: 188.33.36.5

    @21: Tyle, że jest to stała promocja co 2-3 miesiące praktycznie od zawsze, a w chujachu trzeba czekać i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie, poza tym tutaj nie trzeba robić skarbonki z telefonu. I tak sto razy lepiej niż w diadowskim orangutanie.

  • 0

    30. ~  2009-04-27 15:55:51  host: 188.33.36.5

    @25: jak doładujesz za 40, a dostaniesz 48 to Ci OBNIŻY oczywiście liczbę pozostałych obowiązkowych zasileń. Byle byś dostał nie mniej niż 40zł, a więcej moze byc. Śmieszny jesteś z tymi wyliczeniami... NIe musi być dokładnie 40zł. Poza tym po co takie głupie zobowiązanie wziąłeś? Jakieś 40 zamiast 30 czy nawet 50.

  • 0

    31. ~voip  2009-04-27 16:01:44  host: 80.238.64.22.ip.airbites.pl

    @olo: Ja mam w Samych Swoich telefon. Tak się składa że przez kilka lat to był najtańszy prepaid na rynku i fakt że teraz jest droższy nie spowoduje mojej zmiany operatora. Za chwilę może być najtańszy :)

  • 0

    32. ~felix  2009-04-27 16:13:44  host: dpf29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 29 - w Heyah też osattnio w takim odstępie czasowym jest Podwójne, a korzyści z niego dużo większe. no i podwójne trwa miesiąc, a tu tylko 4 dni - nie każdemu musi pasować doładowanie akurat teraz

  • 0

    33. ~  2009-04-27 16:26:39  host: f96-035.opera-mini.net

    @25 po1:od kiedy na mixplus3jest doladowanie40pln??moze tak byc jedynie jak wezmiesz pakiet muzodajnia za10pln ale jak masz minimum8zasilen do konca kontraktu.obecnie kazde przedluzenie mix(poza umowa na czas nieokreslony)przenosi na mix4.mirekb

  • 0

    34. ~  2009-04-27 17:15:27  host: 77-254-89-28.adsl.inetia.pl

    33 promocja mixplus musicpack była jeszcze za czasów MIXplusIII

  • 0

    35. ~  2009-04-27 17:17:54  host: f142-043.opera-mini.net

    do 33: nie wiem od kiedy jest 40zl. wiem jedno. dawali mi wtedy samsung D900i za 1zl przy zobowiązaniu albo 36 doladowan za 30zl albo 24zl za 40zl z czego 5zl idzie na jakas tam głupią muzodajnie gdzie moge sobie ściągnąć 25 utworow na 30dni. 24 doladowania wydawaly mi sie atrakcyjniejsze wiec wybrałem 40zl doladowania. to bylo jakies pare dni przed wprowadzeniem mixplus IV. A tak z ciekawości ile teraz bym musial zapłacić za samsung D900I? bo slyszalem ze podobno w ramach kryzysu podnieśli ceny telefonów?

  • 0

    36. ~  2009-04-27 17:20:06  host: aegu70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Danuta M. w pawilonie przy ul. Dąbrowskiego sprzedawała papierosy i alkohol bez akcyzy. Stróże prawa zarekwirowali prawie 3.000 paczek papierosów z ukraińskimi znakami akcyzy oraz 12 litrów spoirytusu i kilka litrów wódki niewiadomego pochodzenia. Policjanci od dłuższego czasu rozpracowywali nielegalną działalność pabianiczanki. 24 kwietnia w godzinach wieczorowych weszli do pawilonu przy ul. Dąbrowskiego, gdzie kobieta sprzedawała trefny towar. Sprzedawczyni była zdziwiona, że zamiast klientów, do sklepu przyszli policjanci. Na miejscu okazało się, że pod ladą znajduje się kilkaset paczek papierosów i kilkanaście litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Stróże prawa, idąc za ciosem, przeszukali wynajmowany przez kobietę garaż, gdzie przechowywana była reszta lewego towaru. Pabianiczanka została zatrzymana. Odpowie za posiadanie, przechowywanie i sprzedawanie towaru bez polskich znaków akcyzy. Za ten proceder grozi jej wysoka kara grzywny.

  • 0

    37.  2009-04-27 17:23:16

    kiepska promocja. Bo co, jak ktoś ma na 2 miesiące aktywne wychodzące to co, znowu ma sobie doładować? Żeby jeszcze czas na wychodzące się kumulował jak w TT czy Hei. A tak? Skorzysta kilka osób może. Ja na pewno się nie skuszę na takie ochłapy.

  • 0

    38.  2009-04-27 17:26:20

    No chyba że doładuję moją kartę Samych Swoich za 40zł. Ale jedynie żeby ją przenieść do PF :-) Można zaoszczędzić kilka zet. Niezła promo ;-)

  • 0

    39. ~dzetex  2009-04-27 17:59:01  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Tylko 20% w Heyah ostatnio dawali 100% takze na dowolne cele. Takze Plus skromniutko. Przy 40zl to raptem dodatkowe 8zl.

  • 0

    40. ~a  2009-04-27 18:04:53  host: inet20908nb-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Nie dzielcie włosa na czworo, co by było gdybym doladował, albo czy mogę doładować, albo chciałabym a boję się... Weź doładuj, to się przekonasz !

  • 0

    41.  2009-04-27 18:28:19

    @36: Ale o co Ci chodzi? Chyba pomyliłeś portale.

  • 0

    42. ~  2009-04-27 19:51:53  host: 78.133.210.185

    @22, male info dla kolegi, jesli masz mixplusa i masz program 5plus to maja (albo mieli juz buga w systemie :D mianowicie mogles za punkty z 5plus robic doladowanie konta i sciagalo Ci z zasilenia z liczby zobowiazan, potem jakos przyblokowali to na pewien okres czasu.. a teraz nie wiem czy to wrocilo bo juz nie jestem w mixie :D

  • 0