Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań Play w mBanku

Promocja doładowań Play w mBanku

WitekT 28 Stycznia 2008 10:27

0 0
Doładowanie prepaidów Play jest od dziś możliwe dla posiadaczy kont w mBanku. Z tej okazji, do 1. lutego doładowania dokonane przy pomocy mTransferu będą premiowane 25-procentowym bonusem.

Premiowane są doładowania z przedziału 40-300 zł. Jest przekazywane od razu z głównym doładowaniem, nie powoduje dodatkowego przedłużenia ważności konta. Dodatkową kwotę można wykorzystać na połączenia i wiadomości do wszystkich sieci.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~kst7  2008-01-28 12:04:47  host: fjb118.internetdsl.tpnet.pl

    15. tutaj zobacz: http://www.mbank.pl/indywidualny/telefonia/doladowania/#tabs=4

  • 0

    17. ~dera  2008-01-28 12:39:03  host: h-b207-214.resetnet.pl

    mogli by premiować płacących faktury za abonament!!!

  • 0

    18.  2008-01-28 13:50:06

    14. to jest roznie bo pisze niby ze dodatkowe sa przez miesiac ale u mnie na konca byly przez 2,5 miesiaca a pozniej wykorzystalem i nie wiem :D

  • 0

    19.  2008-01-28 13:53:06

    wiklef: Premia jest wazna przez 30 dni. 2 pytanie - tak, w 29 dniu , jesli doladujesz konto, np. 50-tką, to zachowujesz to co zostalo z poprzedniej premii 150-zlotowej, dodaje Ci sie 20zl, a waznosc CALEJ PREMII jest przedluzana o kolejne 30 dni.

  • 0

    20.  2008-01-28 14:28:28

    18. miałem taką samą sytuację, termin na wykorzystanie dodatkowych środków z doładowania minął, jednak zostały mi automatycznie przedłużone o kolejne 30 dni.

  • 0

    21. ~Play  2008-01-28 14:56:06  host: xdsl-2514.wroclaw.dialog.net.pl

    Ale ludzie nie chomikujmy premii tylko gadajmy ile wlezie. Play po to dal zeby brac a nie zbierac na domek z ogrodkiem. Chcecie PLAYA z torbami puscic ?

  • 0

    22. ~Playowiec  2008-01-28 15:16:51  host: nat-sr-200-22.globalconnect.pl

    Jezeli doladuje za 100zl to dostane 100zl+50zł+(25% za 100zl czyli 25zl). W sumie za 100zl dostane 175zl? Moze ktos to potwierdzic, bo w regulaminie nie ma nic o premii, tylko, ze promocji nie mozna laczyc.

  • 0

    23. ~and_  2008-01-28 15:25:59  host: mts11.geo.uw.edu.pl

    Doładowałem 50 PLN. Wygląda to tak: 25% doliczane jest do kwoty na koncie głównym, czyli zamiast 50 mam od razu 62,50 PLN. Bonus 20 PLN też jest, i ważność konta taka jak przy klasycznym doładowaniu 50 PLN (3mce). Jest to super opcja dla tych, którzy dzwonią/smsują za granicę, bo opłaty za połączenia międzynarodowe ściągane są TYLKO z konta głównego.

  • 0

    24. ~Playowiec  2008-01-28 15:29:45  host: nat-sr-200-22.globalconnect.pl

    Re: and Wielkie dzieki za informacje. Dzwonie sporo i zauwazylem, ze Play jest lepszy od Tak Taka. W Erze sa coraz gorsze promocje.

  • 0

    25.  2008-01-28 15:34:06

    Hmm skoro jesteśmy akurat przy doładowaniach w Play. @WitekT: Play wydrukował ulotkę o "Playfon" z której wynika że "jeśli nie doładujesz konta na czas, nie musisz się martwić, Play przedłuży Ci umowę o liczbę dni bez doładowania a żadne środki zgromadzone na koncie nie przepadną". Tymczasem do umów dołącza "regulamin oferty Playmix i cennik" z których wynika, że: za brak aktywnych połączeń naliczana jest opłata 3 zł, środki przepadają (pkt 7, paragrafu o zobowiązaniach klienta). Czy mógłbyś poprosić rzecznika Play o wyjaśnienia ? Bo mam wrażenie że jest to wprowadzanie klienta w błąd...

  • 0

    26. ~and_  2008-01-28 15:36:14  host: mts11.geo.uw.edu.pl

    Do Playowiec: Tak, to bardzo dobra promocja, pewnie dlatego taka krótka, raptem kilka dni. Ja ostatnio olałem swojego tak taka. szkoda trochę, bo ładny numer mam, ale tak tak jakoś stoi w miejscu od roku prawie...

  • 0

    27. ~  2008-01-28 15:58:04  host: dqf49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szkoda ze to jest polaczone z mbankiem bo przeciez nie kazdy korzysta z mtransferu.w popie to tez dawali 40% ale to bylo przy normalnym doladowaniu a nie z mbankiem

  • 0

    28. ~Marcin  2008-01-28 17:53:04  host: apn-77-115-15-80.gprs.plus.pl

    Czy przy doladowaniu Play MIXa takze dostaje sie bonus?

  • 0

    29. ~przemobe  2008-01-28 18:39:51  host: ip-89-174-83-45.multimo.gtsenergis.pl

    A mnie dziś przysłali SMSa, że jeśli doładuje powyżej 35zł do końca stycznia to dostanę 10 minut na rozmowy. Ciekawe czy obie promocje sie łączą?

  • 0

    30. ~hbmm  2008-01-28 19:00:27  host: feg2.internetdsl.tpnet.pl

    wszystko ładnie pieknie ale ja mam numer przeniesiony do play i system mbanku twierdzi ze mój numer nie nalezy do play:( i co mam zrobic?

  • 0

    31.  2008-01-28 20:02:25

    @25. Faktycznie, to trochę ściema ze strony Play, bo piszą, że nic się nie płaci, a faktycznie po kilku dniach nieważności konta kara wynosi 3 złote. Dowiedziałem się także, że w przypadku dłuższego zwlekania z płaceniem, kwota wynosi nawet 30 zł. Play coś kręci...

  • 0

    32.  2008-01-28 20:06:45

    promocja nie podlega łączeniu z innymi regulamin jest na mbanku.

  • 0

    33.  2008-01-28 21:13:56

    oczywiście skorzystałem, sam nie mam w mBanku, ale kolega pośredniczył i zawsze to wiecej na rozmowy jest :)) Mam mixa, za 50zł dostałem w sumie z bonusem 82,5zł z przedłużeniem na 50 dni (to jakby ktoś sie pytał). Co do tych kartofli co dywagują czy play bierze coś czy nie, po przekroczeniu czasu połączeń wychodzących, to powiem wam; że jeśli sie ma jakieś wątpliwości to sie nie podpisuje żadnych umów, tylko sie ma na karte! czy to tak wiele 1zł dziennie przeznaczyć na telefon? a nawet mniej, bo doładowanie 30zł na allegro sprzedawane jest po 22zł. Play jest świetną ofertą jak dla mnie, polecam ją każdemy znajomemu i już niemałe grono zwerbowałem :D

  • 0

    34. ~Zephyr  2008-01-29 06:18:46  host: chello087206096221.chello.pl

    29. Ja i żonka też dostalismy, chyba sie skusze, doładuje za 36 zeta...

  • 0