Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań Play

Promocja doładowań Play

orson_dzi 17 Listopada 2014 08:05

3 12

Z okazji Dnia Studenta Play wprowadza jednodniową promocję doładowań.



17. listopada każde doładowanie zrealizowane przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie premiowane zgodnie z poniższymi zasadami:




Wartość jednorazowego doładowania

Bonus

5 - 10 zł

30 MB

11 - 25 zł

100 SMS

26 - 50 zł

50 minut do wszystkich

51 zł i więcej

150 minut do wszystkich



Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem bonusu internetowego w Mini Maxie - tu promocyjny pakiet danych jest ważny do końca miesiąca.

Dodatkowo przed doładowaniem Play zachęca do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP. Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 65
  • 0

    58. ~Wojtek  2014-11-17 15:49:17  host: user-46-113-91-112.play-internet.pl

    Nie pamietam slabszej ofery na promocyjne doladowanie. A co do braku bonusa za skorzystanie z doladowania.play.pl to jest on do odzyskania w razie nieprzyznania. Przerabialem to przy poprzednim promocyjnym doladowaniu. Poniewaz regulamin go nie wykluczal (nie wiem jak jest tym razem) to sie upomnialem, nastepnego dnia zamiast 3,75pln dostalem okragle 5pln jednak z 14 dniowa waznoscia. A poniewaz bardziej zalezalo mi na przedluzeniu waznosci niz na kwocie to upomnialem sie jeszcze raz. W efekcie nastepnego dnia przyznano mi 30 dni waznosci :)

  • 2

    63.  2014-11-17 16:36:58

    @62 zależy z czego kto korzysta. Usługi telefonii komórkowej tańsze z 1000%, dostęp do internetu a co za tym idzie tysiące usług które z tego korzystają. Można by tak wymieniać. Jak się jest technologicznie zacofanym to środki będą wypływać. Przynajmniej masz wybór i pachołki brukselskie możesz zmienić na moskiewskie wsiadając po prostu do pociągu ;) Można też polecieć do każdego raju na ziemi gdzie nas nie ma.

  • -1

    64. ~ja  2014-11-17 17:35:11  host: 89-71-170-6.dynamic.chello.pl

    do 63 - chyba urażono jakiegoś ... unio-liza.
    Usługi telekomunikacyjne i dostęp do internetu są tańsze? - owszem, ale niekoniecznie dzięki tej twojej unii - po prostu cały świat idzie do przodu. A twoje rozumowanie jest w stylu ... teraz mamy dzięki unii lepiej, bo mamy komputery a za "komuny" nie mieliśmy - tyle, że wtedy nikt nie miał bo jeszcze ich nie wymyślono.

  • 0

    66. ~m76  2014-11-17 17:49:13  host: 89-71-1-140.dynamic.chello.pl

    @57 jak to mam zrobic?? "RBM Energy 22 zł. za no limit rozmów, SMSów, MMSów i 2250 MB miesięcznie."

  • 0

    67.  2014-11-17 18:20:13

    66 - uruchom pakiet za 3 zł na trzy dni, ale zawsze uruchamiaj pakiet w czwartym dniu, zyskujemy jak na razie na takim sposobie aktywacji pakietu jeden dzień raczej mówiąc pół dnia. są programy na androida gdzie można ustawić wysyłanie kodu bez naszego udziału i nie musimy pamiętać o aktywacji, pewnie 57 chodziło o taki manewr.

  • 1

    68. ~Pablo G  2014-11-17 18:30:47  host: doh1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe czy na ofertę RBM zareaguje NJU? A tak poza tym to RBM nigdzie nie reklamuje swojej nowej oferty a w regulaminie pisze "do odwołania" Może sondują czy to im się opłaci i w momencie kiedy z oferty skorzysta zbyt wielu abonentów to poprostu ją zlikwidują? Obym się mylił.

  • 0

    72.  2014-11-17 19:24:19

    @66 pakiet 3 dniowy ponoć działa w dniu aktywacji + 3 dni. Trzeba teoretycznie 7,5 pakietu na miesiąc czyli 22,50 zł.

  • 0

    73.  2014-11-17 19:28:23

    Play chyba zorientował się że dawanie dużego bonusu promocyjnego np. +100% powoduje że z takiego bonusu można mieć cały czas nielimitowane rozmowy i smsy. Ja ładowałem tak od roku i z konta głównego nie wydałem złotówki na rozmowy czy smsy. Eldorado się chyba skończyło. Czyżby zbyt dużo osób podążyło tą drogą ? ;)

  • 0

    74. ~m76  2014-11-17 19:47:28  host: 89-71-1-140.dynamic.chello.pl

    @67 @72 no tak. Tylko wtedy kasuje sie pakiet danych. Ja raz wykorzystam 50mb na tydzien a raz 300mb w dzien. Czyli zeby pakiet danych sie kumulowal trzeba doladowac 4 dnia czyli 10x na miesiac , albo 8dnia przy opcji pakietu 7dniowego.

  • 0

    75.  2014-11-17 20:12:33

    @74 wtedy powinno się zsumować i będzie 3 GB za 30 zł. Po 300 MB jest lejek lub jakiś dodatkowy pakiet internetowy. Dla mnie najlepsza oferta. Najlepiej jakby dali 100 GB w LTE. Nie ma co płakać. Dwie karty SIM i mamy wszystkiego "no limit" za trzydzieści parę złotych.

  • 1

    76. ~m76  2014-11-17 21:00:48  host: 89-71-1-140.dynamic.chello.pl

    Tylko teraz czytam sobie i sa jakies mega problemy, zeby w ogole przejsc do RBM. Czy to z Playa czy z innej sieci. Na stronie poginely wszystkie opcje przeniesienia numeru. Ciekawe... Ta ksamo bylo ze po doladowaniu za 50zl byl bonus 2GB. Teraz nic nie ma.

  • 0

    77.  2014-11-17 21:16:39

    pakiety za 3 zł na 3 dni i za 7 zł na 7 dni nie sumują się, zawsze mamy nowy pakiet, niema dodatkowego bonusu danych za doładowanie, z play niema możliwości przejścia z numerem, ze starego startera RBM można przejść kodem *163*99#

  • 1

    78. ~m76  2014-11-17 21:21:29  host: 89-71-1-140.dynamic.chello.pl

    czyli to nie zadne 3GB na 30dni tylko po 300MB na 3 dni lub 700MB na 7 dni (+ pierwszy niepelny w obu opcjach)

  • 0

    79.  2014-11-17 21:24:38

    78 - dokładnie tak, więcej internetu trzeba dokupić.

  • 0

    80.  2014-11-17 21:43:59

    @77 czyli jak ostatniego dnia ważności pakietu uruchomię kolejny to będę miał dwa różne pakiety danych ?

  • 0

    81.  2014-11-17 21:50:40

    pakiety nie sumują się, czyli nie można mieć dwóch pakietów, no chyba że zastosujemy manewr, uruchamiając pakiet za 3 zł a potem za 7 zł, być może zadziała łączenie pakietów.

  • 2

    82. ~sympatyczny  2014-11-18 02:43:06  host: user-164-127-216-96.play-internet.pl

    @76: gdzie czytasz o tych problemach? tez chce przeczytac, mialem sie w tym tygodniu przeniesc do losowej sieci zeby wskoczyc potem do RBM. faktycznie nie widzę formularzy na stronie. jak sie je zdobedzie skadinad tez sa problemy?

  • 0

    83. ~m76  2014-11-18 12:36:57  host: 89-71-1-140.dynamic.chello.pl

    @82 Masz na forum wątek http://tlp.is/4l2

  • -1

    84. ~Surfc  2014-11-18 15:10:25  host: afde204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~73 aktualna promocja jest słaba, tm dorzucają 20zł do doładowania za 25zł...

  • 0

    85. ~dual sim user  2014-11-19 13:08:16  host: 213.25.91.113

    Słabo, ale w sumie darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Dodaj swoją opinię