Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja doładowań "Lato w Orange"

Promocja doładowań "Lato w Orange"

sirmark 2 Lipca 2013 14:49

15 7

Od 1 lipca w Orange dostępna jest promocja, w ramach której za każde doładowanie konta kwotą min. 25 zł użytkownik otrzyma kod z ukrytymi minutami.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści LATO pod bezpłatny numer 815.
Po doładowaniu konta użytkownik otrzyma SMS-em unikalny kod uprawniający do odebrania bonusu. Kod można wykorzystać samemu lub przekazać dowolnej osobie w ofercie Orange na kartę. Aby odebrać bonus, należy wysłać kod z SMS-a pod bezpłatny numer 80105.




Ilość minut uzależniona jest od sposobu doładowania i dzieli się na doładowania wykonane przez internet oraz doładowania 14- cyfrowym kodem doładowującym.

Doładowanie Bonus za doładowanie 14-cyfrowym kodem Bonus za doładowanie przez internet Ważność
25 zł 25 minut do Orange 50 minut do Orange 14 dni
40 zł 40 minut do Orange 80 minut do Orange 14 dni
50 zł 50 minut do Orange 100 minut do Orange 31 dni
100 zł 45 minut do wszystkich sieci 90 minut do wszystkich sieci 31 dni
200 zł 60 minut do wszystkich sieci 120 minut do wszystkich sieci 31 dni

Zobacz: regulamin promocji "Lato w Orange"

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | orange

w sumie: 43
  • -1

    24. ~to_ja  2013-07-02 19:07:51  host: xt278d.stansat.pl

    Płaczecie nad bonusami, a mają(jak dla mnie) niezłą ofertę. Dwa doładowania jednego dnia 25-50zł (te same nominały) i 3 gratis, Skarbonka, dodatkowe minuty, pakiet 6GB i 1000SMS do tego karuzele nagród... więc nie jest wcale tak źle :)

  • -1

    25. ~adam  2013-07-02 19:21:34  host: user-94-254-128-97.play-internet.pl

    Panie Witucki strzyc owieczki głupie strzyc ile wlezie:-)

  • -1

    27. ~orange  2013-07-02 19:57:57  host: apn-77-115-123-200.dynamic.gprs.plus.pl

    jedzie z playem jak z dziką świnia ;) najpierw bezkonkurencyjne pakiety internetu teraz daja minuty do tego

  • -1

    28. ~to_ja  2013-07-02 20:06:01  host: xt278d.stansat.pl

    @Calm7 chyba lepiej, że coś dają niż wcale? Jeżeli nie to można śmiało pakować się do TakTaka.

  • 0

    29. ~Calm7  2013-07-02 21:03:16  host: v44-10.opera-mini.net

    28). Dają. Np. W Orange ONE, po doładowaniu minuty do Orange lub smsy. I co? Myślisz, że ktoś korzysta z tej chały? W dodatku 6zł kosztuje aktywacja profilu na 6 miesięcy.

  • 0

    30.  2013-07-02 21:27:09

    28, lepiej by nie dawali nic, nic gdyby mieli się ośmieszać obecną promocją :) To już lepsze są te lody frugo do starterów T-mobile xD

  • 1

    31. ~Calm7  2013-07-02 21:51:59  host: v44-10.opera-mini.net

    30). Zwłaszcza, że dali super pakiet 6Gb za 6zł. Dlatego jest te Lato tak widoczne, hehe

  • -1

    32. ~  2013-07-02 22:50:29  host: V33-02.opera-mini.net

    Orange ogrywa Pleya jak dziecko a ten nic nie potrafi zrobic. Po 2miesiacach odpowiedzieli na nju, kopiując niemal w 100% oferte. Teraz orange w kazym tygodniu wprowadza cos nowego a pley spi jak zaklęty

  • 0

    33.  2013-07-02 22:59:57

    31, dokładnie pakietem 6GB za 6 zł i to na 60 dni (!) zrobili sobie świetną reklamę. Takimi zagrywkami jak ta "promocja" mogą sobie tylko zaszkodzić. I o ile bynajmniej nie jestem zwolennikiem Orange, to takie działanie na szkodę firmy mnie drażni ;)

  • 0

    34. ~Calm7  2013-07-02 23:23:59  host: v44-10.opera-mini.net

    33). No to sobie wyobraź, jak mnie, zwolennika muszą drażić :-D

  • 0

    35. ~@wszyscy  2013-07-03 11:03:42  host: 212.160.118.2

    Promocja może i spoko (ostatecznie to tylko PROMOCJA a nie cennik) gdyby nie no-limit na komórki w wykonaniu orange'a wazny jeszcze kilka dni. Choć jeśli połączyc promocje... Doładować za 200, 7 miesięcy dzwonienie gratis, kod dla znajomego na 120 minut i 230 zeta na pakiety internetowe/rozmowy na stacjonarne/SMSy i MMSy/roaming...... Ogólnie - jeszcze przez chyba 3 dni bezkonkurencyjna jest promocja w ORANGE ONE. Bo 120 minut przy kilku(-nastu - a moze i -dziesięciu - zalezy ile kto zdoła wydzwonić) tysiącach brzmi blado.... Choc w porównaniu z innymi opami wygląda po prostu normalnie.

  • 0

    36. ~@16  2013-07-03 11:05:47  host: 212.160.118.2

    A jak MTR będzie 0 gr/min? Koszty ponosi się nie tylko na MTRze....

  • 0

    37. ~Zdegustowany  2013-07-03 20:09:26  host: v39-16.opera-mini.net

    ad 33.: Mnie zaś drażnią takie oszołomy, które z tego typu promocji, jak ta w Orange (może nie rewelacyjna, ale daje istotne korzyści wielu użytkownikom - szczególnie tym z taryfy Orange Free na kartę) robią niemalże tragedię osobistą stękając, jęcząc i wylewając tu litry pomyj, że operator ośmielił się coś takiego zorganizować. Problemy z psychiką, czy może ktoś was opłaca??

  • 0

    38.  2013-07-04 16:03:00

    do 37. Co jest złego w skomentowaniu promocji? Gołym okiem widać, że kilka ostatnich promocji w telekomach jest po prostu skąpych, znacznie słabszych niż te do których nas przyzwyczaili w przeszłości. Niektóre są zwyczajnie śmiesznie . A to jest miejsce do szerokiego komentowania. Więc jeśli coś kogoś śmieszy, drażni, to pisze o tym właśnie tutaj. Tobie mają się prawo podobać promocje - mnie mają prawo śmieszyć. I nie zgadzam się z tym, że ta promocja daje "istotne" korzyści komukolwiek. Ty możesz myśleć inaczej.

  • 0

    40. ~Zdegustowany  2013-07-04 17:57:50  host: v25-10.opera-mini.net

    ad 38.: Głupie pytanie... No jasne, że nie ma niczego złego w skomentowaniu tej czy innej promocji. Jednakże czym innym jest w miarę obiektywne i merytoryczne skomentowanie promocji, a czym innym jest robienie z jej powodu niemalże tragedii osobistej, przesadne stękajanie, jęczenie i wylewaje tu litrów pomyj na operatora, bo ktoś ma problemy psychiczne i musi się wyżyć, kibicuje innemu operatorowi lub po prostu ordynarnie ma w tym interes finansowy żeby zdyskredytować ofertę konkurencji. To że tobie się ta promocja nie podoba może wynikać z tego, że masz marne pojęcie o ofertach Orange na kartę - otóż dla korzystających z taryf Orange na kartę przeznaczonych głównie do dzwonienia i SMSowania ( np. POP czy One) ta promocja może wydać się słaba, a nawet śmieszna. Jednakże dla abonentów Orange Free na katrę (dedykowanej do korzystania z Internetu i w zasadzie bez pakietów na połączenia głosowe, czy SMSy) ta promocja niesie istotne korzyści.

  • 0

    41. ~neo  2013-07-06 14:48:43  host: public-gprs515100.centertel.pl

    Witam,kupilem wlasnie ten pakiet 6gb za 6zl i nie mogę odpalic facebooka...ani przez aplikacje,ani przez przegladarke.. :/ wiecie co to moze byc?

  • 0

    42. ~  2013-07-08 21:50:27  host: 78.31.136.214.rybnet.pl

    @41 transmisje danych masz włączoną ? telefon skonfigurowany ?

  • 0

    43. ~mariusz  2013-07-14 16:23:19  host: 213.158.217.235.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ta tabelka to śmiech ale na poważnie to tak jakby polakom napluć na twarz i powiedzieć Proszę bierzcie co jest.Ile jeszcze będziemy się godzić na taką drożyznę

  • 0

    44. ~szmaj  2013-07-19 20:03:41  host: public-gprs162295.centertel.pl

    Nie wiem czemu ale po aktywowaniu tej promocji wlaczylo mi sie naliczanie minutowe..nie moge teraz za nic tego wylaczyc

  • 0

    45. ~grand  2013-08-02 15:50:57  host: 195-43-85-194.multinet24.pl

    Ludzie ogarnijcie się. Jak jest promocja to się bierze. Minut może faktycznie nie jest za wiele, ale zawsze coś. Najpierw stękacie, że nie ma promocji, potem jak dadzą to mówicie, że mało minut. Nie pasuje wam drodzy hejterzy to nie korzystajcie z tego. Poza tym ostatnio Orange wypada dużo lepiej od biernego Play, które potrafi tylko kopiować. Pewnie ta tabelka już jest obrabiana przez sztab Play'a :D

Dodaj swoją opinię