Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja dla przenoszących numer do Ery

Promocja dla przenoszących numer do Ery

WitekT 20 Grudnia 2005 11:09

0 0

Era przygotowała specjalny pakiet minut dla tych, którzy do tej sieci przeniosą swój numer z innej. Promocja jest ważna od 20. grudnia do 15. stycznia.

W okresie trwania promocji Era oferuje jednorazowy pakiet 200 darmowych minut do wszystkich krajowych sieci wymienialnych na 800 darmowych SMS-ów, do wykorzystania w ciągu 12 cykli rozliczeniowych.




Dodatkowy Pakiet zostanie przyznany klientom, którzy zakupią aktywację z taryfą biznesową Era Komfort Biznes lub Era Classic Partner (wyłączając taryfę Era Classic Partner 30) oraz przeniosą numer posiadany u dotychczasowego operatora komórkowego do sieci Era w terminie nie później niż 6 miesięcy od aktywacji numeru tymczasowego.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~wlo  2005-12-20 11:41:50  host: aoj22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I dobrze... Mi to akurat "lata" - nie zamierzam zmieniać operatora... Ale na pewno wielu użytkownikom będzie trudno się zdecydować ;-)

  • 0

    7. ~wlo  2005-12-20 11:43:08  host: aoj22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja bardziej liczę nie na walkę kto komu co da za przejście z numerem - to bez sensu walka uważam. Ważniejsze jest czy prz i tak opłacalnych stawkach, mój operator zaoferuje mi coś, żeby mi do głowy zmiana operatora nie przyszła!

  • 0

    8. ~kiko  2005-12-20 11:59:20  host: doq69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dokłądnie. Każdej akcji winna towarzyszyć reakcja. Czyli jak era przycisnie inni operatorzy powinni jakoś zareagować. I to będzie bardzo pozytywny objaw przenoszenia numerów

  • 0

    9. ~pinko  2005-12-20 12:28:58  host: cvq130.internetdsl.tpnet.pl

    to oferty utrzymaniowe teraz będa tez zupełnie innej jakości,będzie ciekawie ;)

  • 0

    10.  2005-12-20 12:39:50

    i tak nie pójde do ERY. mój Plus jest do d..., ale i tak go wole:)

  • 0

    11. ~Serithorn  2005-12-20 13:19:11  host: 212.160.147.130

    Tak tylko Polkomtel to najbardziej dziadowska firma na rynku , nie dziękuję postoję , już wolę zapłacić odrobinę więcej niż po raz kolejny użerać się z tymi ******

  • 0

    12. ~  2005-12-20 13:33:53  host: 193.69.116.44

    ***wlo - tylko w Plusie pakiet jest do wykorzystania przez 6 miesiecy. Co do samej przenaszalnosci , to moim zdaniem jest to burza w szklance wody , kto chcial sie przeniesc (czytaj. oplacalo mu sie) , po prostu to robil. Nie sadze , zeby po 15ym zaczely sie jakies swietne promocje. Ta sprawa dotyczy tylko garstki , nieproporcjonalnie malej do ogolnej liczby uzytkownikow GSM w Polsce.

  • 0

    13. ~  2005-12-20 13:37:51  host: 193.69.116.44

    Wprawdzie ani przez mysl mi nie przechodzi teraz przejscie do innego operatora (Orange zreszta odpada absolutnie) , za dobrze mi w Plusie , ale co oznacza ostatnie zdanie z tym "numerem tymczasowym" , niestety nie rozumiem.

  • 0

    14. ~  2005-12-20 13:45:26  host: 193.69.116.44

    Ale to prawda , ze w Plusie ma sie z pakietu dla przenoszacych sie minimum 208 minut , do maksymalnie 625 minut polaczen lokalnych. Panie Witku , nie wydaje sie Panu , ze liczba newsow na stronie glownej powinna byc wieksza? Tak chyba jakos za szybko sie pojawiaja i znikaja , zanim na dobre rozpocznie sie dyskusja. Ps. W Plusie promocja dla firm "MaxProfit iPlus Smartphones"

  • 0

    15. ~romek  2005-12-20 14:17:08  host: dor148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    200 minutek do wszystkich wymieniane na 800 smsów to bardzo miła oferta. Dzieki Bogu era nie robi zbyt często takich sztuczek, że minuty tylko w sieci. A po 15 pewnie bedzie lepsza :)

  • 0

    16. ~  2005-12-20 17:40:31  host: pa132.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl

    No i fajowo! Jednak wolałbym zwrot kasy!

  • 0

    17. ~  2005-12-20 17:42:51  host: dial-3737.zgora.dialog.net.pl

    A po 16. nic się nie zdarzy. To pewne.

  • 0

    18.  2005-12-20 18:11:00

    Więcej newsów na głównej? Hm... My mamy inną politykę - strona główna to po kawałku każdego z działów, a nie chcemy, żeby trzeba było główną stronę przewijać kilometrami. Ale pomyślimy nad dodaniem pod 5 newsami teraz 5 newsów z samym tytułem...

  • 0

    19. ~rcicho  2005-12-20 18:16:47  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    Koniecznie powinniscie zwiekszyć liczbę newsów przynajmniej do 10. Ja na swojej stronie www.e-upr.org kiedys miałem 10 newsow a kazdy nastepny spadal na dalszą strone. Po prostestach licznych userów zwikszylismy ich liczbe do 20 i jest ok.

  • 0

    20. ~solus  2005-12-21 09:04:27  host: 80.244.148.36.ostrow2.tnp.pl

    Robisz sobie zakladke http://www.telepolis.pl/news.php i masz tylko nowości, przeciez nie trzeba zaczynac od strony glownej jak cie interesuja tylko newsy

  • 0

    21. ~steffcio  2005-12-23 01:24:50  host: cpm134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jasne zasady widać że polityka heyah udziela się również w ofercie abonamentowej - jak najjaśniej jak najprościej i jak najtaniej - to sie nazywa mocne wejście na nowy rok!

  • 0

    22.  2005-12-27 10:43:49

    to jest najlepsza strona w sieci i wszystko jest w 100% w porządku, nie proponuje żadnych zmian, pozdro dla WitkaT

  • 0

    23. ~marek  2005-12-29 12:52:36  host: bzs153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~Serithorn Polkomtel dziadowska firma? Przynajmniej nie koloruje i sciemnia w co poniektorych swoich newsach tak jak PTC. Przykladow na gsmonline sporo.

  • 0

    24. ~zapomnialem nicka  2006-01-08 15:46:20  host: cqu186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to zaczynają się promocje dla prznoszących oczywiście stawkę otwiera era :) tak ju im się porobiło od czasów heyah pionier niksich cen i promocji

  • 0

    25. ~ZiBi  2008-05-23 13:12:14  host: zl58.internetdsl.tpnet.pl

    takie przypadki zawsze można opisac na serwisie www.tojefirma.pl

Dodaj swoją opinię