Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "Darmo w sieci" w Plusie

Promocja "Darmo w sieci" w Plusie

sirmark 16 Lutego 2008 15:10

0 0

Od 18. lutego Plus wprowadza nową promocję Darmo w sieci oraz nowe odsłony promocji w MixPlusie.

Nowa promocja Darmo w sieci zastępuje Wielką Wyprz, choć ta ostatnia będzie dostępna do 20. lutego. Benefitem jest uruchamiana na 3, 6, 12 lub 24 miesiące w zależności od wybranej taryfy, promocyjną usługę Darmo w sieci, w ramach której abonent ma możliwość wykonywania darmowych połączeń do wszystkich w sieci Plus, o każdej porze dnia. Limitem jest 2000 minut w każdym okresie rozliczeniowym. Usługa działa po wykorzystaniu minut w abonamencie.

Po okresie promocyjnym abonent może uruchomić usługę Swobodne rozmowy w sieci. W ramach usługi Abonent otrzymuje 2000 minut na swobodne rozmowy do sieci Plus, o każdej porze dnia za 20zł miesięcznie.




Zobacz: szczegóły promocji Darmo w sieci.
Zobacz: szczegóły promocji Swobodne rozmowy w sieci.

Także od 18. lutego wprowadzone zostają nowe odsłony promocji Mixuj Muzyka w MixPlusie. Dodano w nich następujące telefony: Sagem my511X, Nokia 6300, Nokia 6151 oraz Samsung SGH-E570. Z promocji usunięto kilkanaście starszych modeli. Plus wprowadzi także promocję wyprzedażową Najlepsza Okazja w MixPlusie.

Zobacz: szczegóły promocji Mixuj Muzyką (30).
Zobacz: szczegóły promocji Mixuj Muzyką (50).
Zobacz: szczegóły promocji Najlepsza Okazja w MixPlusie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30.  2008-02-16 21:42:44

    Super oferta. Szkoda że nie dzwonie do Plusa :(

  • 0

    31. ~Agagat  2008-02-16 22:02:18  host: apn-77-114-70-164.gprs.plus.pl

    Ty 13 Kaczy. Jestem w Orange od 5 lat i zawsze pakiety do Orange były wykorzystywane w pierwszej kolejności. Plus zrobił na odwrót i to jest jego błąd. Przez ten pakiet Plus będzie bił dodatkową kasę za dzwonienie do obcej sieci. Oferta bez sensu

  • 0

    32.  2008-02-17 00:01:26

    Kolejna debilna oferta, biorac pod uwage 'uczciwosc' ofert to ORANGE wygrywa, bo minuty zostaja uzyte w slusznej kolejnosci, najpierw na konrekty numer, pozniej do sieci, a pozniej do wszystkich, a nie jak w erze czy plusie na odwrot (nie liczac wybranego numeru) :) Smiech na sali... gdyby nie ten fakt to era i plus bylyby ok

  • 0

    33.  2008-02-17 00:09:00

    Plus nieskonczonosc lacznie kosztowal chyba minimum 100zl a ta oferta to min 45zl wiec jezeli ktos nie ma zamiaru podlaczac telefonu pod FCTa to oferta jest niezla bo 2000min nie jest latwo wygadac nawet we 2-3 osoby w rodzinie

  • 0

    34. ~nokiafan  2008-02-17 02:42:39  host: nat-200.ghnet.pl

    co to Plus nie ma w ofercie dla indywidualnych E51 i brak N95 nawet?? ej Plusie czy TY spisz???

  • 0

    35.  2008-02-17 10:06:58

    A czy ktoś wie kiedy Plus zamierza wprowadzić do oferty K850i? Konkurencja ma je już od dawna.

  • 0

    36. ~gekon  2008-02-17 10:39:51  host: apn-77-114-36-117.gprs.plus.pl

    K850i w plusie jest od jakiś 6 miesięcy w ofercie dla firm no i oczywiście tylko przez G300

  • 0

    37.  2008-02-17 11:15:57

    Tym bardziej mnie to dziwi dlaczego nie wprowadzą go na stałe do oferty dla firm i indywidualnych.

  • 0

    38. ~mr.g  2008-02-17 11:31:59  host: apn-77-112-100-22.gprs.plus.pl

    kolejny krok w tył plusa...

  • 0

    39. ~men  2008-02-17 14:17:08  host: acpm114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajni, widać że coraz to nowsze oferty wprowadzają, ja mam simplusa i korzystam na razie z 200 minut za 8 zł do plusaków i na stacjonarke ale moze kiedyś i na karty wprowadzą 2000 min darmowych hehe

  • 0

    40. ~gekon  2008-02-17 16:11:00  host: chello089077065063.chello.pl

    tejerek-po co go wprowadzaćjak będzie piekielnie drogi i mało kto go kupi?

  • 0

    41.  2008-02-17 17:29:33

    Widocznie w Plusie są mało wymagający użytkownicy. Ja np. jestem w Erze i za 2 miesiące mam przedłużenie umowy i go wybiorę. Za 99zł więc nie tak drogo jeśli nie potanieje do tego czasu. Gdyby był w Plusie mógłbym się zastanowić nad przejściem, a tak to nawet nie będę o tym myślał.

  • 0

    42.  2008-02-17 19:24:11

    nie ma konkurencji, więc nic dziwnego, że oferty są jakie są...

  • 0

    43.  2008-02-17 19:25:12

    tejerek - wiec w czym problem? masz wybór... - odnośnie telefonu ;-)

  • 0

    44. ~gekon  2008-02-17 20:23:44  host: apn-77-113-58-150.gprs.plus.pl

    tejerek - w jakim abonamncie jest za 99 pln bo to niezła cena

  • 0

    45.  2008-02-17 21:43:31

    To cena dla mnie przy przedłużeniu umowy. Obliczyłem to tak: cena podstawowa przy 6 ofertach dla stałych abonentów 499zł -50% rabatu za wysokie rachunki i -150zł za punkty Premia wychodzi u mnie 99zł przy 6*16.5 za ofertę czyli 99zł/ms. Ta cena oczywiście bez żadnego targowania się ale myślę że spokojnie by zeszli do 1zł.

  • 0

    46. ~eye  2008-02-18 13:24:27  host: aavy200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    spoko spoko dają promocje PLUSaki, ja mam simplusa to też ostatnio dali i pakiet 200 minut za 8 zł i smsy za doładowania. dobra sprawa

  • 0

    47. ~mały  2008-02-18 14:13:44  host: nat-tar.aster.pl

    jestem pozytywnie zaskoczony nowym telefonem w promocji Nokia 6151.przynajmniej bede mógł sciagac za darmo muzyke w mixplusie.swietnie!

  • 0

    48. ~teofan  2008-02-18 21:02:55  host: abbh35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    plus w ogóle jest fajny. brat ma mixa to mu powiem zeby sobie skorzystał z tej promocji, bo to super okazja. ja mam simplusa niestety, ale wcale nie narzekam, bo na rynku prepaidów ich promocje są najlepsze :]

  • 0

    49.  2008-02-25 10:23:31

    bqadziewna oferta - wielka wyprz byla lepsza bo pakiety dodatkowe schodzily w pierwszej kolejnosci, a to - jaka kicha, dopiero po wykorzystaniu wszystkich dodatkow

Dodaj swoją opinię