Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Promocja "40% więcej w POP"

Promocja "40% więcej w POP"

sirmark 10 Sierpnia 2007 01:35

0 0

"40% więcej w POP" to oferta promocyjna umożliwiająca użytkownikom korzystającym z ofert Nowy POP, Zrób to Sam, Max, Hit, Weekend, Dla Każdego, Jedna Idea na Kartę uzyskanie dodatkowych doładowań konta.



Za każde doładowanie kwotą 25 zł użytkownik otrzyma dodatkowe 10 zł do wykorzystania na połączenia głosowe i SMS-y w sieci Orange. Niewykorzystany 14-cyfrowy kod doładowania należy wysłać pod bezpłatny numer 880. O przyznaniu bonusu użytkownik zostanie poinformowany SMS-em.


Promocja trwa do 12 sierpnia.




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~oranżek  2007-08-10 09:11:13  host: achp221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super!! Ale ja mam NoweOrangeGo - więc nic nie dostane !!!!!!!! Ściema !!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    8. ~WRóG ORANGE  2007-08-10 09:15:21  host: aaxk190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    BOZE JAKIE TE ORANRZ JEST BEZNADZIEJNE NIE MA JAK JEDNYM DAC PROMOCJE A INNYM W INNYCH TARYFACH NA KARTE OLAC BRAVO CZY WY LUDZIE NAPRAWDE JESTESCIE TACY CIEMNI I PROSCI ZEBY KOZYSTAC Z TAK SLABEGO OPERATORA PRZECIEZ TERAZ WSZYSCY JAK ZACZNA MIGROWAC Z ORANGE GO NA POPA TO JUZ TE HU... ZAROBIA NA WAS A IM O TO TYLKO CHODZI!!!!PLAY RULES!!!!TO JEST OPERATOR!

  • 0

    9. ~PLAY  2007-08-10 09:19:33  host: aaxk190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A WOGOLE ZAPRASZAM TYM KTORYM SIE KONCZY UMOWA W ORANGE NIECH ZAPOZNA SIE Z CENNIKIEM TEL (SMIECH NA SALI) TEL E250 5200 W375 ROZOWA W 200i KOMEDIA!!!!OCZYWISCIE KLIENT KTORY PRZEDLUZA UMOWE DOSTAJE MNIEJ NIZ TEN CO PODPISUJE UM JAKO NOWY KLIENT NP "SZEF SALONU POLECA" OFERTA DLA NOWYCH KLIENTOW KLIENT KRTORY PRZEDLUZA UM NAWET BEDAC 6 LAT W SIECI NIE OTRZYMA NAWET POLOWY HAHAHAH TO JEST OPERATOR 21 WIEKU HAHAHAH SMIECH NA SLAI!!!AZ BRAK SLOW!KTO ZA TO ODPOWIADA......

  • 0

    10. ~wróg wroga orange ;-)  2007-08-10 09:27:34  host: public-gprs37993.centertel.pl

    promocje niech sobie wsadzą... jeżeli ktoś korzysta z orange go i wie dokładnie na czym to polega to napewno nie zmieni na popa. 20gr/minute do orange i stacjonarnych i 60gr/minte do innych oprócz niewydażonej sieci play, sms 1gr mms 2 gr... Jezeli ktoś dzwoni przedewszystkim do orange to oferta idealna i to bez wykupowania żadnych bezsensownych pakietów. Nawet jeżeli ktoś dzwoni różnie to średnia minuty to koszt 40gr/minutę więc po co komuś play...

  • 0

    11.  2007-08-10 09:45:02

    z tego co widze i czytam to wnioskuje ze wszystko dobre byle nie orangutan bo maja dziwne podejscie do dlugoletnich klientow stawki maja malo przystepne jak na takiego lidera a promcje to niemal kopia od konkurencji wiec moze teraz czas na innych zeby zajac ich miejsce w rankingach

  • 0

    12. ~linka  2007-08-10 09:45:06  host: dor224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy te 40% maja do siebie przyciagnac klientow? czy ta oferta ma byc konkurencyjna dla "taktaka podwojne doladowania+komoreczki za 1zl"? najpierw laskawie dali 10%, a teraz 40% i co, pojda na calosc?

  • 0

    13.  2007-08-10 09:50:00

    Promocja lepsza niż poprzednia bo już do 25 zł dają 10 zł, a nie do 50 zł, ale tylko w POPie. Jedynym sensownym wykorzystaniem tych pieniędzy jest wykupienie Lepszych Numerów, bo wtedy mamy za to ponad godzinę rozmów z wybranymi numerami w sieci, a do reszty i tak idzie po 80 gr. Nie da się kupić za to pakietów. W starym GO jest lepiej, bo można to wykorzystać za pomocą promocji 20 gr za minutę, przez 10 zł daje nam 50 min w sieci. W Nowym GO takie doładowanie ładnie obniżyło by ceny rozmów w sieci. Coś jak w Play, że już od 25 zł dostaje się 10 zł gratis. Szkoda tylko, że Orange dalej promuje to w sieci. Ja do września czekam, jeśli nie zrobią nic ciekawego to spadam z tej sieci i takie promocje mnie nie zatrzymają.

  • 0

    14. ~mala.  2007-08-10 09:59:59  host: 212.160.172.70

    do wrog orange.lepsza oferta dla nowych klientow specjalnie jest lepsza zeby ich pozyskiwac.a play to operator multimedialny i dlatego ma takie ceny.i co z tego.jak play sprzedaje tel.w takich cenach to i niech beda sprawne.a nie z oprogramowaniem popsutym.

  • 0

    15. ~intermann  2007-08-10 10:27:04  host: 217.116.102.19

    a ja powiem tylko tyle wacham się czy warto zmienić z pop na nowe go, w sumie to wygodne bez tych jeb**** pakietów - specjalność orange w utrudnianiu życia klientowi - z drugiej strony do popa się przyzwyczaiłem i wogole .... . jakiś taki sentyment... nie wiem orange mnie rozwala z tymi rozmowami tylko wewnątrz sieci fakt ze to są zdziercy to podkreśla . mam 5 numerów w orange z czego 4 to abonament którego pozbędę się przy najbliższej okazjii bo nie warto tego trzymac i płacic za nic... .

  • 0

    16. ~  2007-08-10 12:07:52  host: 212.160.172.70

    intermann zostan lepiej w popie.orange go nie jest tak idealne jak sie wydaje.

  • 0

    17. ~Mungo  2007-08-10 12:46:58  host: 89.187.233.194.ip.airbites.pl

    Ciekawe czy pieniądze wchodzą na to samo konto bonusowe co zawsze. Z moich obserwacji wynika że ile razy nie zmienił bym taryfy to konto promocyjne (teraz jeszcze z potrójnego doładowania) pozostaje bez zmian. Czy więc można by zmienić taryfę na Nowy POP, doładować konto za 25, a następnie przenieść się z powrotem do Nowe GO? Co wy o tym myślicie?

  • 0

    18.  2007-08-10 13:39:35

    Mungo: Ale pamiętaj, że przy przejściu wszystkie pakiety i aktywowane zniżki (Przyjaciele itp.) właściwe dla danej taryfy przepadają. Więc jeśli masz już coś niedawno opłacone w GO za piątaka to przepada przy migracji, więc szkoda zachodu. Pozatym zmiana taryfy nie jest zbyt szybka, trzeba na to poczekać trochę czasu.

  • 0

    19.  2007-08-10 14:36:10

    Mi się kończy umowa w orange we wrześniu i nie mam zamiaru przedłużyć. Orange to teraz dla mnie najbardziej nieopłacalna sieć w Polsce:/ Korzystam obecnie jeszcze z innego operatora i pozostanę przy nim bo wychodzi mi wielokrotnie taniej;)

  • 0

    20. ~jam80  2007-08-10 14:42:40  host: gate.luknet.pl

    Czy Wy ludzie rozumu nie macie, klienci Orange to nie małpki które dają sobie drenować kieszeń, widocznie im i mnie się to opłaca. Denerwują mnie ludzie, którzy zmieniają operatora, jak tylko zrobi pół grosza taniej na minucie!! Opamiętajcie się troche ...

  • 0

    21. ~jojo  2007-08-10 16:50:44  host: edu7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10 - "20gr/minute do orange i stacjonarnych i 60gr/minte do innych (...) i to bez wykupowania żadnych bezsensownych pakietów." Tak... "wystarczy jedynie" doładować za 100 zł konto. Po prostu rewelacja! ;-)

  • 0

    22. ~r  2007-08-10 19:59:12  host: chello084010106085.chello.pl

    #20: to idź po poradę do psychologa, on ci pomoże hehe. Jak ktoś ma chęć zmieniać operatora choćby i co miesiąc to niech sobie zmienia. Nic ci do tego.

  • 0

    23. ~anulka8845  2007-08-11 11:52:31  host: public-gprs74065.centertel.pl

    ~jojo nie trzeba w orange go jedynieza 100zl;]w orange go jedynie trzeba wykupic tą promocje za 5 zl i mozna rozmawiac za 20 gr ;] ile się chce, a w popie za 5 zl to jest jedynie pakiet, który kiedyś się kończy ;] i to dość szybko;)

  • 0

    24. ~  2007-08-12 10:00:54  host: public-gprs8905.centertel.pl

    ja mam nowego mixa 30zł/110min (50do wszystykich + 60 do orange + pakiet 60min/5zł)więc za 35zł mam 170min i do tego play karta i jazda taniej nie ma

  • 0

    25. ~jojo  2007-08-12 18:11:15  host: egm31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    23 - tak, rozumiem. ;-) Jednak wydaje mi się, że "wrogowi wroga orange" chodziło raczej o NOG. Pozdrawiam.

  • 0

    26. ~Paprykasz  2007-09-28 14:03:11  host: 182.85-237-185.tkchopin.pl

    Może ktoś wie jak mogę przejść z orange na popa Bo już prubowałem szystkiego i nic. Może znacie jakieś polecenie które trzeba napisać w zawartość sms.pomocy

Dodaj swoją opinię