Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prokop kolejnym celebrytą w reklamie Play

Prokop kolejnym celebrytą w reklamie Play

WitekT 7 Lutego 2013 13:19

2 9
Marcin Prokop jest kolejną, po Wojewódzkim, Stuhrze, Dygant i Różczce, znaną osobą występującą w reklamie Play. Będzie promował nową ofertę Play Online - Formułę WWW.

Zobacz: Formuła WWW, czyli Play Online z bezpłatnym przeglądaniem stron.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: marcin prokop | play

w sumie: 47
  • 1

    30. ~miki  2013-02-07 19:43:39  host: user-31-174-182-104.play-internet.pl

    @27 - taaa - budżet reklamowy - hehehe - tyle, że ten budżet to oni tworzą sobie sami przyjmując określone założenia. Wydatki poniesione na reklamę firma "wrzuca" sobie w koszty, czyli odejmuje od podstawy opodatkowania z przychodu (czytaj z zysku) w związku z czym mniej pieniędzy trafia do kasy państwowej - czyli po części i dla nas (oczywiście pomijam kwestie sensownego wykorzystania tych pieniędzy przez państwo). Wystarczyło by wprowadzić przepisy ustalające, że koszty reklamy firma pokrywa ze swojego "czystego" zysku (bez wrzucania ich w koszty uzyskania przychodu) i skończyło by się wydawanie ogromnych pieniędzy na (jak to słusznie ktoś napisał) różnych "pajaców". A tak, to za te reklamy płacimy my wszyscy: większy koszt uzyskania przychodu = mniejszy zysk = mniejszy podatek (który mógłby być wydany sensowniej i na bardziej konkretne i potrzebne rzeczy).

  • 0

    31.  2013-02-07 19:46:11

    @28 Podobanie to rzecz gustu i tu ja się nie czepiam ale ocena że reklama się udała czy nie to już sprawa znajomości branży i warto dodać argumenty. Żeby nie było, ja się nie znam na reklamie dlatego nie oceniam na ile dobry jest ten film ale przypadł mi do gustu.

  • 0

    32. ~...  2013-02-07 19:56:52  host: 87-205-226-12.adsl.inetia.pl

    @mikkel a więc jesteś targetem, 8mka nie. Ja zdecydowanie także nie, bo nawet nie wiem kim jest Prokop, a to dlatego, że mnie zwyczajnie ta medialna hołota nie obchodzi. I między innymi dlatego nie przedłużę z Playem umowy, mimo że już zaczynają dzwonić z BOKu.

  • 0

    33.  2013-02-07 20:11:18

    miki: zysk wykazują wtedy media, firmy produkujące je - one płacą podatek od reklam. Przecież to cały łańcuch...

  • 1

    34. ~...  2013-02-07 20:13:04  host: 87-205-226-12.adsl.inetia.pl

    ...który to podatek jest śmiesznym % od realnych zysków.

  • 0

    35.  2013-02-07 20:31:39

    Ja też nie wiem kim jest ten człowiek a z pleyem miałem doczynienia i prędko tam nie wrócę i żadna nawet najlepsza reklama mnie nie przekona do tej sieci. Jeśli jakość będzie porównywalna do W3 to będę otwarty na P4. Targetem mogę sobie być ale to i tak niczego nie zmieni bo dla mnie liczą się fakty a nie marketing.

  • 0

    36. ~...  2013-02-07 20:40:59  host: 178-36-197-100.adsl.inetia.pl

    @mikkel Ha! Czyli sam potwierdzasz, że reklama na Ciebie nie działa. I nie ważne, że Ci się "podoba" - efekt jest zerowy. Wniosek: PR Playa jest chyba jeszcze gorszy od Polkomtelowego.

  • -2

    37. ~PeeN  2013-02-07 20:43:17  host: 91-233-69-251.henet.pl

    Reklama bardzo fajna, przy niewielu reklamach emitowanych w naszych stacjach pojawił mi się uśmiech na ustach, ale przy tej jak najbardziej.

  • 1

    38. ~mirekb  2013-02-07 20:43:35  host: apn-77-112-27-26.dynamic.gprs.plus.pl

    troche reklamy jest konieczne ale szkoda ze nie inwestują w porządną inwentaryzacje jakosci wlasnej sieci 3/4 g..owszem znam wiele miejsc gdzie działa normalnie.jest konkurencja a jak zasieg git to oferta git..za rok juz będą stały maszty lte nws! i play jednak juz dzis plus podaje ze 50% populacji w zasiegu,celebryta tu zbędny.jednak to play chwalil sie rok temu na kongresie ze ma 1,1 mln klientow mobilnego netu.ciekawe ile poda w tym roku?

  • 1

    39.  2013-02-07 20:55:27

    @36 Trochę się nie rozumiemy. To że na mnie PR playa nie działa to nie rozstrzyga że jest do D**Y bo ja nie mam takich kompetencji. Tak samo jak oglądając czyjś obraz mogę powiedzieć czy przypadł mi do gustu ale to nie rozstrzyga czy on jest dobry czy nie bo ja nie znam się na obrazach. To chyba jest oczywiste że nie ma tak że jakiś PR działa na wszystkich.

  • 0

    40. ~  2013-02-07 20:57:29  host: v20-11.opera-mini.net

    cykl reklam dla formul jest slabiutki. Jeszcze ze Stuhrem jest znosna ale pozostale idiotyczne. Najbardziej z wojewodzkim. Tej tez wiele brakuje do dobrej reklamy

  • 0

    41. ~  2013-02-08 08:39:54  host: 84-10-245-119.dynamic.chello.pl

    @38 oj ta liczba mocno podskoczy do góry dzieki mozliwosci dobierania dodatkowych kart zxa 5 zł do Onlina. Tym bardziej ze dla sprzedawców jest to sposób (dodatkowe karty) na realizacje planu ilosciowego A co do wydawania pieniedzy to zadne inwestycje w infrastrukt. nie przełoza sie tak na sprzedaz jak intensywnosc reklam. Z mojego doswiadczenia wiem ze osób które posiadaja jako taka wiedze na temat telekomow, potrafia czytac ze zrozumieniem oferty ( co nawet na telepolisc sporej grupie ludzi sie ni udaje) i generalnie przy podpisywaniu umowy jako tako wiedza co podpisauje jest moze z 10- 15 %

  • 0

    42. ~  2013-02-08 09:57:42  host: v38-08.opera-mini.net

    A mnie z Kubą najbardziej się podoba. Dlaczego? 1.Ewidentny cykor, chowa się po kątach 2.Nikt do niego nie dzwoni, bo jest w plaj 3.On też nie oddzwania, bo to taki typ. 4.W pięknym stylu dostaje w ryja od jednej z kobiet :-) punkt 4 pasuje jak ulał do tego Kuby, hehe

  • 0

    43.  2013-02-08 17:58:21

    Początek z robocopem dobry, potem zjazd w samo dno. Wow, jaraj się jak różowa amerykańska nastolatka wielkością penisa. Outstanding - Play, osiągneliście poziom *** Brawo.

  • 0

    44.  2013-02-08 17:59:11

    Wygwiazdkiwane: g*wna. Rzecz jasna.

  • 0

    45. ~sexia  2013-02-11 10:50:13  host: aesk180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardziej od tych pajaców wojewodzkich itp. bawi mnie ta dwójka -blondynka i chlopak w okularach ;D o wiele zabawniejsi i warci swojej ceny niz ci...;/

  • 0

    46. ~qqq  2013-02-11 10:57:00  host: aesk180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no chyba mi nie powiecie ludzie, ze kupujecie przedmiot/usluge ,bo reklamuje ja Doda, wojewoda czy dygant?;O hahaha...to ci jaja...ja kupuje Wszedzie tam i wszystko co nie tkniete bylo przez tych darmozjadów. Jakas era nastala na wpieprzanie tych osobnikow do reklam [jakby im malo bylo ;/;/]...!normalnych ludzi brać za mniejszą stawke. Wolalabym kupic cisowianke ktora reklamuje ta pani spiewajaca pod prysznicem niz abonament play ktora reklamuje dygant, stuhr czy inny dziwak.

  • 0

    47. ~  2013-02-11 11:19:50  host: v03-07.opera-mini.net

    46. Qqq.. A gdyby ta goła pani od Cisowianki, szeptała Tobie do uszka: weź plej, weź plej, to nie kupiłbyś? Hi hi

  • 0

    48. ~anty kretyn  2013-02-16 21:31:37  host: public110074.cdma.centertel.pl