Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prokom dostarczy sprzęt Cisco Multimedii

Prokom dostarczy sprzęt Cisco Multimedii

WitekT 2 Maja 2006 11:55

0 0

20. kwietnia Prokom zawarł z Multimedią umowę na sprzedaż i serwis sprzętu sieciowego firmy Cisco. Umowa reguluje zasady sprzedaży oraz serwisu urządzeń i oprogramowania Cisco oraz kwestie związane z przeprowadzeniem szkoleń w zakresie dostarczanych urządzeń.

Wartość pierwszych zamówień realizowanych w ramach umowy wynosi ok. 8 mln zł. Umowę podpisano na okres do 31 lipca 2007 roku z opcją jej przedłużenia. Podpisana umowa ramowa jest kontynuacją współpracy pomiędzy Prokomem i Multimedią. W ramach poprzedniej umowy o wykonanie usług informatycznych Prokom wykonał na rzecz Multimedii m.in. migrację serwerów MS Windows 2000, zmodernizował system poczty elektronicznej, zrestrukturyzował system usług katalogowych i wdrożył system zarządzania MS SMS.
Multimedia Polska, to pierwszy operator telewizji kablowej w Polsce, który na skalę komercyjną wprowadził do swojej oferty usługę triple play, czyli telewizję kablową, Internet i telefon w jednym, pod nazwą handlową multiPAK.

Źródło tekstu: Prokom     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-17-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet