Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Projekt regulaminu ISDN TP zatwierdzony przez UKE

Projekt regulaminu ISDN TP zatwierdzony przez UKE

WitekT 16 Kwietnia 2007 13:09

0 0

12. kwietnia UKE wydał decyzję o zatwierdzeniu przedłożonego przez Telekomunikację Polską regulaminu świadczenia usług ISDN.

Nowy regulamin ma zastąpić dwa dotychczasowe regulaminy: Regulamin świadczenia usługi linia cyfrowa ISDN tp oraz Regulamin świadczenia usługi Octopus ISDN tp.
Prezes UKE nie znalazł przesłanek do zgłoszenia sprzeciwu do przedłożonego projektu, w związku z czym wspomniany regulamin może zostać przez TP wprowadzony w życie.

Najciekawszą rzeczą, która miała miejsce podczas 30-dniowego okresu konsultacji, było zdjęcie z projektu regulaminu klauzuli tajemnica TP - decyzją prezesa UKE z rygorem natychmiastowej wykonalności. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: UKE, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~ukenamuniu  2007-04-17 19:48:51  host: nat-go2.aster.pl

  WitekT: No i może wystarczy? Zobacz mój wpis 9 info wyżej do "Stara sprawa wraca do I instancji"

 • 0

  2. ~zigi  2007-04-23 21:26:13  host: dtf236.neoplus.adsl.tpnet.pl

  E a tym razem nie za tanio? nie za późno? Nie spojrzała się krzywo tepsa? Nie możliwe! Cóż za metamorfoza UKE. Jestem w szoku. Żeby tak od razu zatwierdzić...

 • 0

  3. ~Z  2007-05-07 22:57:28  host: dtl191.neoplus.adsl.tpnet.pl

  UKE to normalnie Grupa Trzymająca Cenniki ;), szkoda tylko, że niezmiennie wysoko

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-128-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet