Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Progres dla Firm - nowa oferta biznesowa sieci Plus

Progres dla Firm - nowa oferta biznesowa sieci Plus

LuiN 5 Marca 2014 13:05

8 6

Od 5. marca w ofercie biznesowej sieci Plus dostępne są nowe plany taryfowe - Progres dla Firm.




Taryfy Progres dla Firm to:

  • nielimitowane połączenia w sieci od 29 zł (35,67 zł z VAT),
  • nielimitowane połączenia do wszystkich od 39 zł (47,97 zł z VAT) w ofercie bez telefonu,
  • nielimitowane połączenia do wszystkich i odebrane połączenia w UE od 69 zł (84,87 zł z VAT),
  • szeroka gama abonamentów do wyboru od 19 zł (23,37 zł z VAT) do 359 zł (441,57 zł z VAT),
  • pakiety internetowe LTE do 3,6 GB w abonamencie,
  • terminale LTE od 3 zł (3,69 zł z VAT) w abonamentach od 49 zł (60,27 zł z VAT),
  • zniżka 10 zł (12,30 zł z VAT) za korzystanie z e-faktury,
  • lepsze ceny telefonów oraz zniżka na abonament 10 zł (12,30 zł z VAT) i do 3 abonamentów gratis w ofercie dla przenoszących numer,
  • zniżka na abonament 10 zł (12,30 zł z VAT) oraz 20% więcej w pakietach minut i Internetu w ofercie dla stałych klientów.

Po wykorzystaniu abonamentu stawka za minutę połączenia, SMS lub MMS to 0,19 zł (0,23 zł z VAT). 1 MB transmisji danych kosztuje 2 gr netto.


W oparciu o ofertę podstawową sieć przygotowała dwie promocje, dostępne w wariancie z telefonem lub bez telefonu:

  • Ekonomiczna oferta dla Firm
  • Profesjonalna oferta dla Firm

Ekonomiczna oferta dla firm z telefonem ceny z VAT
Taryfa Progres 39 Progres 49 Progres 69 Progres Bez limitu 89 Progres Bez limitu 109
bez e-Faktury 47,97 zł 60,27 zł 84,87 zł 109,47 zł 134,07 zł
z e-Fakturą 35,67 zł 47,97 zł 72,57 zł 97,17 zł 121,77 zł
liczba minut 100 250 1000 bez limitu
pakiet danych 1 GB 0,5 GB 2 GB 3 GB
opłata za pakiet danych 0 zł w pierwszym miesiącu, potem 12,30 zł 0 zł
nielimitowane połączenia w sieci Plus 0 zł za 3 pierwsze miesiące, potem 6,15 zł 0 zł
nielimitowane połączenia do sieci stacjonarnych 6,15 zł 0 zł za 3 pierwsze miesiące, potem 6,15 zł 0 zł
nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci 30,75 zł 0 zł
nielimitowane wiadomości SMS i MMS do wszystkich krajowych sieci 6,15 zł 0 zł
pakiet 100 minut na połączenia międzynarodowe - 0 zł
bezpłatne odbieranie połączeń w UE nie tak
pakiet 200 minut na połączenia w roamingu (UE) 24,40 zł

Profesjonalna oferta dla firm z telefonem ceny z VAT
Taryfa Progres Bez limitu 139 Progres Bez limitu 169 Progres Bez limitu 209 Progres Bez limitu 359
bez e-Faktury 170,97 zł 207,87 zł 257,07 zł 441,57 zł
z e-Fakturą 158,67 zł 195,57 zł 244,77 zł 429,27 zł
krajowe wiadomości SMS i MMS oraz połączenia na numery komórkowe i stacjonarne bez limitu
pakiet danych 3 GB
pakiet minut połączenia międzynarodowe (wybrany kierunek: Europa, Australia, Japonia, Kanada, USA) 200 300 500 bez limitu
połączenia odbierane w roamingu (UE, Norwegia, Islandia, Liechtenstein) 0 zł
200 minut na połączenia wychodzące w roamingu (UE, Norwegia, Islandia, Liechtenstein) 24,40 zł 0 zł

Zobacz: regulamin promocji Ekonomiczna oferta dla Firm z telefonem
Zobacz: regulamin promocji Profesjonalna oferta dla Firm z telefonem

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | progres dla firm

w sumie: 71
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55.  2014-03-05 21:09:07

    mi80 - widać działamy na zupełnie innych rynkach ;-) Ja sprzedawców pietruszki na zielonym rynku nie obsługuję - nie potrzebują moich usług nawet... Chociaż nie tak całkiem do końca ;-) Wracając do oferty. Wydaje się, ze jednak dla przedłużenia nie jest tak źle jakby się wydawało z tego co Witek zdobył (a raczej dostał) ;-) Za 29 zł netto można mieć te podstawowe 250 minut ale dodatkowo 350! Łącznie 600. Dobry początek. 1,2 GB - niestety darmo przez miesiąc potem 10 zł netto (albo 2 grosze (a jakże! - netto!) za 1 MB bez pakietu NS - wydaje mi się, że rozszerzą tę obowiązująca promocję na mniejsze pakiety). Nielimitowane w Plusie, nielimitowane na stacjonarne. 5 zł netto nielimitowane esemesy/ememesy. 44 złote netto z dużym pakietem internetowym. Nieźle. teraz za mniej (400 mint i 300 MB reszta to samo nielimitowane) 44 netto kosztuje. Poprawili się troszkę ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56.  2014-03-05 21:09:52

    53 - 29 jak już - naprawdę w firmach bardzo dużo na stacjonarne się dzwoni ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~m@zi  2014-03-05 21:17:50  host: public-gprs517322.centertel.pl

    Czemu telepolis nic nie pisze że sieć orange uruchomiła umts 900 na terenie województwa pomorskiego???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58.  2014-03-05 21:20:35

    Ew. Progres 49 - za 39 netto nielimitowane minuty, nielimitowane wiadomości (SMS/MMS), płatny pakiet 1,2 GB - 10 zł netot. Super oferta ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59.  2014-03-05 21:26:02

    Śliczna nawet ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~JA  2014-03-05 21:47:25  host: 89-78-223-36.dynamic.chello.pl

    Oferta na 3 z plusem. Ale postępy są.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~  2014-03-06 06:31:37  host: n09-10-06.opera-mini.net

    45,czyli inne sieci według ciebie muszą robić to samo co Play ? nigdy nie mogą dać lepszej oferty jeśli im nikt nie chce odebrać klientów ? są jakoś uzależnione od Play że to Play musi najpierw dać dobrą ofertę,a potem łaskawie Plus,T,Orange pomyślą ? nie może każda sieć oddzielnie dawać dobrej oferty bez patrzenia na Play ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    62.  2014-03-06 08:00:08

    Dajcie sobie spokój z tym Plejem... Plej przecież inaczej musi zarabiać niż pozostala trójka. Plejjest ciągle słaby i jedyną drogą zwiększenie przychodów jest tylko i wyłącznie zwiększenie bazy klientów. Przez to, ze wchodzili na rynek już porządnie ustabilizowany, mogą pozyskiwać tylko tych klientów, którzy nie mieli telefonu (a dlaczego ludzie nie mieli komórek?) albo przejmowania od innych - tych klientów, dla których liczy się każda złotówką (dla jednych tak w ogóle - bo taniej, dla innych - żeby ją na bułkę przeznaczyć i nie umrzeć z głodu - taki żarcik ;-)). Dlatego Plej zawsze będzie miał "niższe" ceny. Dlaczego "niższe"? Bo pozornie tylko. Oni tak kształtują oferty, żeby ludziom się wydawało, ze jest taniej. Dlatego zrezygnowali z najlepszych jakie wymyślono systemów z pakietami kwotowymi - płacisz dokładnie za to co wykorzystasz i po uzgodnionej cenie. Teraz mam y sytuację, ze mamy 600 minut (przykład tylko) za jakieś 20 zł powiedzmy - poczciwa cena minuty, nie? Jednak nie ma możliwości, żeby po tej cenie wydzwonić pakiet. Co więcej - niska cena zachęca do kupowania takiego pakietu przez tych, którzy potrzebują tak naprawdę tylko 120 minut... Bo i tak tanio będzie. Ale czy na pewno? Znam wiele tańszych ofert ;-) Jeśli więc nie pakiety kwotowe z uczciwym przechodzeniem części niewykorzystanej, to tylko i wyłącznie nielimitowane wszędzie - po cenie akceptowalnej - nie przez ogół, bo ogół pojęcia nie ma czego chce - przez konkretnego klienta. Problem w tym, ze oni nie mogą inaczej niż dla ogółu oferty zrobić. Więc sa jakie są i jeśli komuś nie odpowiada, przy wolności rynkowej jaką mamy, nie ma problemu z wyborem tego co komu odpowiada.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~Minus  2014-03-06 09:40:39  host: 91.224.193.151

    wlo - czy pracujesz jako G300 w Liberty ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64.  2014-03-06 10:45:38

    po pierwsze, w ofertach biznesowych liczą się rozmowy, a te są w nowej ofercie PLK moim zdaniem bardzo korzystne, po drugie transmisja danych wszędzie kosztuje i nie widzę, aby niemcy czy francuzi jakoś tanio oferowali gigsy danych... co wiecej, caly czas pamietam Wituckiego, jak twierdzil, ze Solorz psuje rynek LTE zbyt tanią ofertą, więc mądralińskim promującym DT czy FT polecam lewatywę intelektualną

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65.  2014-03-06 11:28:35

    Zrodlo: http://www.biuroprasowe.plus.pl/download.php?id=678

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66.  2014-03-06 11:49:18

    Minus - nie - ani w Liberty ani jako G300 ;-) Nie mam nic wspólnego z sieciami komórkowymi i operatorami - zawodowo ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    67. ~iks  2014-03-06 14:11:24  host: 62-148-77-0.ip.netia.com.pl

    Też jestem przedsiębiorcą i przywykłem do cen NETTO w cennikach - i to jest NORMĄ. Dziś VAT wynosi 23%, wczoraj to było 22% i cholera wie ile będzie jutro. A cena NETTO jest niezmienna. Kwota VAT mnie nie interesuje - bo w całości ją odliczam - podobnie jak 95% pozostałych firm. Wystarczy wziąć u jakiegokolwiek operatora ulotkę dla firm - na pierwszym miejscu jest komunikowana cena NETTO (a w nawiasie lub małą czcionką BRUTTO). Tyle tytułem sprostowania wyżej zamieszczonego wytłumaczenia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    68.  2014-03-06 16:38:41

    Dobra, już się wyjaśniła sprawa pressa i wstawienia jednego wariantu taryf. To jednak nasza wina, przeoczyliśmy to - akurat PR Polko stanął na wysokości zadania, ciała daliśmy jednak my.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69. ~zafir  2014-03-06 18:56:36  host: ip-152.tauron-pe.pl

    No to pojechali po berecie z tą ofertą. PORAZKA

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70. ~ponad 10 lat w plusie  2014-03-06 22:09:51  host: afqk168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    miesięcznie rachunki powyżej 400zł. Nie chcieli mi dać nawet po tak długim okresie dobrej ceny na telefon. Poszedłem od nich jak najdalej. Zarobili na mnie i nigdy więcej nie zarobią. Teraz zmieniłem sieć i do wszystkich mam za free i 120 i jestem happy. Teraz plus sie budzi - ostrzegałem ich, że tak będzie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    71. ~:)  2014-03-06 23:12:50  host: 178-37-228-61.adsl.inetia.pl

    @ponad 10 lat w plusie : 73,80 brutto (no limit plus, wszystkie komórkowe, 3 GB netu, sms/mms i w tym pakiet 50 netto na wykorzystanie na sms premium, roaming). 24 m-ce z telefonem. nie jest aż tak źle moim zdaniem... Mi trafia w potrzeby dość dobrze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    72. ~Darek  2014-03-07 10:19:01  host: apn-46-169-83-80.dynamic.gprs.plus.pl

    Taryfy "zachowawcze" . Nic rewelacyjnego.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    73.  2014-03-07 11:04:15

    Darek - masz rację - po co zmieniać operatora jak własny wróg, znany - a to lepsze niż nowy przyjaciel, daje to samo? ;-) No i 2 latka przychód jest u siebie a nie u konkurencji ;-) A zysk? Widać coraz mniejsze ma znaczenie - na pewno dla takiego Pleja niż dla pozostałej trójki, bo jednak Plej za wszelką cenę zwiększa jako jedyny bazę klientów - właśnie dla wykazania większych przychodów, bo mniej zysków).

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    74.  2014-03-07 11:05:09

    ponad 10 lat w plusie - przejmujesz się Plusem, czy sentyment raczej Cie ogarnął? ;-)

Dodaj swoją opinię