Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Program testujsmartfona.pl nagrodzony

Program testujsmartfona.pl nagrodzony

LuiN 9 Listopada 2011 09:13

0 0
Play otrzymał nagrodę MIXX, przyznawaną co roku przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Jego program testujsmartfona.pl wywołał w tym roku najlepszy Bezpośredni Odzew.

Play otrzymał nominacje w dwóch kategoriach - w obu za projekt testujsmartfona.pl. O popularności akcji testów smartfonów prowadzonej przez sieć Play, promowanych spotami z Kubą Wojewódzkim, szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • -4

    3. ~Plejowa Susana  2011-11-09 09:33:31  host: 94.75.84.90

    Play to najlepsza siec w calej Europie!

  • 5

    4. ~  2011-11-09 09:37:37  host: z24-10.opera-mini.net

    @3 swietny dowcip. :)))

  • -2

    5. ~LOP  2011-11-09 09:38:02  host: d12-58.static.icpnet.pl

    tylko jakoś rozmów jest na niskim poziomie. Jestem użytkownikiem tej sieci (mieszkam w Poznaniu) i naprawdę czasami muszę nieźle się "wygimnastykować" aby usłyszeć innego rozmówcę, i nie pomaga tu nawet zasięg Plusa!!

  • 1

    6. ~nietestowalem  2011-11-09 09:41:32  host: v10-16.opera-mini.net

    W Orange mialem duzo gorszy zasieg, odkad przenioslem numer do Play widze roznice. Sam nie bralem udzialu w tescie ale pomysl z darmowym testowaniem smartfonu uwazam za bardzo udany.

  • 0

    7. ~4G  2011-11-09 09:45:41  host: 193.201.36.41

    gratulacje dla Szefa Projektu! :)))

  • 0

    8.  2011-11-09 10:09:41

    Można wziąć abonament z używanym telefonem.

  • 0

    9.  2011-11-09 10:16:18

    Nie rozumiem. Przecież ta akcja była wręcz antyreklamą, tak Playa jak i budżetowych smartfonów. Mi po testach całkiem odeszła ochota zarówno na Play, jak i na Androida.

  • 0

    10. ~Kolo  2011-11-09 10:19:15  host: 212.244.16.109

    A ja jestem zadowolony,teraz po testach wiem że badziewa chińskiego nie kupię.

  • 0

    11. ~  2011-11-09 10:35:43  host: z06-14.opera-mini.net

    A można się jeszcze zapisać na te testy w Play i Orange ? Za 400zł nie kupi się telefonu z Androidem, BlackBarry, WP7 lub iOS, nawet używanego.

  • -1

    12.  2011-11-09 11:06:36

    @11 Oj byś się zdziwił.

  • 0

    13.  2011-11-09 14:25:56

    No coz, Wojewodzki im nakrecil ruch. Gratulacje dla organizatorow. Ciekawe czy testowanei Mozartow teraz w Orange tez cos zdobedzie. Orange moglo lepiej przygotowac akcje, bo przeciez wczesniej rozdawali te ChaChe.

  • 1

    14. ~  2011-11-09 15:30:13  host: user-46-112-79-144.play-internet.pl

    To pewnie dzięki Powiatowemu akcja stała się tak wielkim sukcesem. Śmiać mi się chce patrząc na to jakie ydeały ma polactwo.

  • 0

    15. ~  2011-11-09 17:25:49  host: user-31-175-46-41.play-internet.pl

    Świetna akcja miałem okazję testować.

  • 0

    16.  2011-11-09 17:40:28

    Ja dziś odebrałem tego smartfona do testów żeby zobaczyć jak sprawuje się tani Android. Wiadomo że nie można porównywać telefonu z najwyższej półki z tym z najniższej, ale mogę stwierdzić że to co Play rozdaje sprawuje się podobnie do Samsunga Galaxy mini lub Spica.

  • 0

    17. ~Piotrek  2011-11-10 00:44:26  host: 89-75-168-95.dynamic.chello.pl

    Testuj smartfona to wielka klapa sieci PLAY pod względem logistycznym - ilu klientów z tych 150 tys MOGŁO odebrać smartfona w wyznaczonym czasie?? W Orange kurier mi przywiózł telefon do domu w PLAY czekam od miesiąca w salonach TAK jestem ze stolicy :P

  • 0

    18.  2011-11-10 14:41:14

    @11: mam iP 3G, ponad 3 lata już, na Allegro chodzą w dobrym stanie po 400 - 500 zł. Niebo a ziemia w porównaniu do tego paściastego *** mimo zbliżonej specyfikacji sprzętowej. Tani Android + numer w Play = irytacja i zniechęcenie.

  • 0

    19. ~Igy  2011-11-10 16:23:16  host: 80.48.17.122

    Też uważam, że logistycznie była to klapa i całość fatalnie zorganizowana. Zastanawiam się, czy ich to nie przerosło - najwidoczniej jednak tak. Wojewódzki - zostawię to bez komentarza. Im dalej w "województwo" tym bardziej jest żenująco :/

  • 0

    20. ~Marco  2011-11-10 19:59:45  host: 188.147.170.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja zapisałem się, potem okazało się, że w wyznaczonym terminie nie było smatrfona dla mnie nawet w magazynie. Więc po interwencji kupon został przedłużony. Gdy już miałem info, że telefon czeka na mnie okazało się, że mojego PESELu, na który się rejestrowałem, nie ma w systemie. Totalny brak profesjonalizmu. Odradzam PLAYa

  • 0

    21. ~zbig  2011-11-10 20:57:30  host: adiv21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Załapałem się na "testowanie", ale praktycznie tylko mogłem się pobawić smartfonem, bo zasięgu zero. Wyprawa 10 km, żeby złapać zasięg... chyba nie o to w testach chodziło? Ale jak już złapał, to np. filmy z YT śmigały, aż się zdziwiłem. Telefon tani i klekotała w nim bateria, przycinał się na animowanej tapecie Nexus, gdy zapodałem mu kilkanaście dodatkowych punktów wyświetlania. Ale generalnie pomysł na test super.

  • 0

    22. ~Orange FREE najlepsze  2011-11-11 00:06:01  host: user-109-243-28-191.play-internet.pl

    A ja zauważam że: mielo b.dobrą logistykę, zasięg oraz szybkość internetu b.dobra, dało się wykonać wszystkie zadania ALE nie nakręcił im nic żaden Kuba od Jakuba bo z tego powodu tego podstarzałego młodziaka zrezygnowałem właśnie z Playa. W Oran gu mam lepszą ofertę telefono-modemu na kartę i szybszego internetu.

Dodaj swoją opinię