Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Program Ambasador w Premium Mobile

Program Ambasador w Premium Mobile

msnet 22 Września 2017 12:16

3 3

premium mobile roznica jest w cenie

Program Ambasador to wypłacane co miesiąc realne pieniądze, przelewem na konto, za polecenie nowych klientów sieci Premium Mobile.

Aby zostać Ambasadorem Premium Mobile, należy zacząć od rejestracji w programie na stronie ambasador.premiummobile.pl. Krok drugi to zachęcenie znajomych, rodziny, przyjaciół, koleżanek i kolegów do zostawienia swojego telefonu i wyrażeniu zgody na kontakt na indywidualnej stronie, której link znajduje się po zalogowaniu do programu Ambasador. Przedstawiciele Premium Mobile skontaktują się z poleconymi osobami i zrealizują wszelkie formalności. Ostatni etap to podpisanie umowy z nowymi użytkownikami sieci i przelanie środków pieniężnych Ambasadorom za polecenie marki Premium Mobile.

Aby maksymalnie usprawnić udział w programie naszym Klientom udostępniamy gotowe schematy postów na FB, maili, banerów. Można oczywiście po prostu wysłać linka z własną informacją albo zadzwonić i podać adres. I tyle. My kontaktujemy się z poleconymi osobami i załatwiamy wszystkie formalności. Za każdą poleconą osobę, która podpisze z nami umowę, otrzymywane jest wynagrodzenie. Im więcej osób poleconych tym większe miesięczne przelewy na konto - od 30 zł za jedną poleconą osobę, po nawet 80 zł za jedną osobę przy poleceniu więcej niż 30 osób! - skomentował Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.




Jak podaje Premium Mobile, w pierwszym miesiącu funkcjonowania programu Ambasador czołowe miejsca zajęli Pan Sławomir Śpiewak, Pan Kamil Kurdziel oraz Pan Wojciech Michnik. Operator sieci gratuluje wszystkim zwycięzcom i jednocześnie informuje, że do końca tegorocznych wakacji do programu przystąpiło 500 klientów Premium Mobile i ciągle dołączają nowi.

Dodatkowe środki można wykorzystać na dowolny cel - załatanie budżetu domowego, artykuły szkolne, wyjazd za miasto w weekend czy wyjście do kina. Wyjątkowość tego programu polega na tym, że nie oferujemy bonów zniżkowych na nasze usługi, rabatów czy samych zniżek. Dajemy żywą gotówkę! Ponadto trzech najlepszych Ambasadorów w każdym miesiącu otrzymuje dodatkowe nagrody - podsumował Dariusz Chlastawa.

Zobacz: regulamin programu Ambasador

Źródło tekstu: Premium Mobile     

Dodaj do:

Tagi: ambasador | premium mobile

w sumie: 16
  • -2

    1. ~Rafał  2017-09-22 12:16:35  host: 162.243.16.118

    Polecić premiummobile?, nawet wrogowi bym tego nie polecił.

  • 0

    2. ~syska95  2017-09-22 12:19:21  host: 92.60.132.22

    a dlaczego nie polecisz

  • -1

    3. ~  2017-09-22 12:35:41  host: 87.236.254.14

    A co to w ogóle za MVNO? Wyróżniają się czymś na tle innych ofert?

  • -1

    4. ~Hotelarz  2017-09-22 12:36:49  host: 87.236.254.14

    Ja się zapisałem do programu o polecam wszystkim a2mobile. Np mój komornik ma też już telefon w a2mobile i dzwonimy do siebie za 1gr/minuta.

  • 0

    5. ~Sebek  2017-09-22 12:45:37  host: apn-37-248-165-170.dynamic.gprs.plus.pl

    Michnik to brat Michnika?

  • 0

    6.  2017-09-22 12:46:34

    @4: A hotelu to kto będzie pilnował???

  • 0

    7. ~Sebek  2017-09-22 12:47:28  host: apn-37-248-165-170.dynamic.gprs.plus.pl

    4: ty jestes oszust, jestes platnym trollem orange a udajesz klienta a2mobile zeby zdyskredytowac ta siec

  • 0

    8.  2017-09-22 12:47:55

    5 - oczywista oczywistość...

  • 1

    9.  2017-09-22 12:48:34

    @5 Szechter, nie Michnik. Nazywaj tego syjoniste jak należy :)

  • 0

    10.  2017-09-22 13:40:35

    Chciałbym za te 30 zł lub nawet 80 zł wyjechać za miasto.

  • 0

    11. ~pabloki  2017-09-22 14:41:15  host: user-188-33-137-98.play-internet.pl

    że co? miesięcznie? chyba jednorazowo. np. aboanment 19,99 i wypłata 30 zł ambasadorowi ?

  • 0

    12.  2017-09-22 16:55:08

    @11. pabloki - 30 zł za jednego poleconego klienta to zarobek jednorazowy, ale wypłaty są robione co miesiąc (tyle ile się zbierze).

  • 1

    13. ~  2017-09-23 05:13:01  host: user-94-254-167-235.play-internet.pl

    Ofertę maja przyzwoitą, za 24zl no limit i 10GB, umowa na czas nieokreślony. Działają na Plusie więc bezawaryjnie.
    U mnie kilku znajomych jest bardzo zadowolonych.

  • 0

    14. ~  2017-09-23 07:48:30  host: a23-01-08.opera-mini.net

    a podatek trzeba zapłacić urzędowi skarbowemu za taki zysk od wpływu kasy od premium ?

  • 0

    15. ~Gmork  2017-09-23 11:16:01  host: apn-31-0-23-68.dynamic.gprs.plus.pl

    Płatne od osoby czy od przeniesionego numeru (umowy)? Jedna osoba może mieć 5 numerów. Wciskanie kitu ludziom, tego nie lubie.

  • 0

    16.  2017-09-23 13:11:43

    @14 - po to dołączyłem regulamin, by z niego korzystać. Strona trzecia na samym dole: "10. Od wartości przyznanych i wypłaconych nagród pieniężnych i rzeczowych organizator odprowadzi podatek dochodowy w imieniu Ambasadora w wysokości 10%".

Dodaj swoją opinię